Nikotīnamīds

 Nikotīnamīds formula
 Nikotīnamīds - vitamīnu preparātu.

Farmakoloģiskā darbība

Nikotīnamīds - Vitamīns B3 ir palīdzēt gremošanas sistēmas darbību iesaistīties vielmaiņā ogļhidrātu, tauku, olbaltumvielu, kas atbalsta ādu, nervu sistēmas, aizkuņģa dziedzera veselīgi. Bez nikotīnamīda neiespējamu ražošana kuņģa sulas un žults, sarkano asins šūnu, tā kontrolē glikozes līmeni, un uzlabo ražošanu dzimumhormonus un smadzeņu darbību.

Būtībā, deficīts vitamīna nikotīnamīda pauda, ​​ka traucē gulēt un atmiņas, ādas stāvokli. Visbiežāk tas ir pieredzējuši sportisti, grūtniecēm un ar krūti barojošām sievietēm, smēķētāji, tie, kas cieš no alkoholisma un dažādām hroniskām slimībām, saskaņā ar stingru diētu.

Ikdienas pieaugušo prasība nikotīnamīda: pieaugušajiem - 20 mg, ar smago fiziskas slodzes - 25mg, bērni-1D 6m - 6 mg, vecumā no 1-1, 5g - 9 mg, 1 5-2g - 10mg, 3-4g - 12mg, 5 -6l - 13mg, 7-10l - 15mg, 11-13l -19mg. Zēniem 14-17l nepieciešamību vitamīns B3 ir 21mg dienā meitenēm tāda paša vecuma - 18mg.

Produkta veids

Nikotīnamīds tabletes un risinājums.

Indikācijas izmantošanas nikotīnamīda

Nikotīnamīds par norādījumiem, ko izmanto pelagra, gastrīts ar zemu skābumu, hroniska resnās zarnas iekaisums, hepatītu, aknu cirozi.

Labs efekts ir novērots pēc vitamīna nikotīnamīda ar cukura pirmā tipa. Tika atzīmēts, ka pacientiem būtu nepieciešama mazāka insulīna deva, ja tās veic vitamīns B3.

Osteoartrīta vitamīns uzlabo locītavu kustīgumu un mazina sāpes.

Nikotīnamīds arī lieto, lai ārstētu psihozes traucējumi un šizofrēnija.

Kontrindikācijas

Nikotīnamīds par norādījumiem nav parakstītas stenokardijas, ilgstoši hipertensiju, paaugstinātu jutību.

Lai novērstu taukainu aknu deģenerācija vitamīns B3 ieteicams kombinēt ar metionīna un produktus, kas satur šo aminoskābi.

Lietošanas instrukcija nikotīnamīda

 Vitamīns nikotīnamīds
 Nikotīnamīds ievada zemādā, intravenozi, intramuskulāri un iekšķīgi.

Lai novērstu pieaugušo 15-25mg nodrošinātu līdzekļus bērniem - 5-10mg viens vai divi p / dienā.

Ārstēšanai pelagra pieaugušajiem iecelt nikotīnamīds iekšķīgi 3-4r 50-100mg / dienā, bērniem - 2-3r 10-50mg / dienu 15-20dn. Par citiem slimības pieaugušie veikt 20-50mg, bērniem tiek dota 2-3r 5-10mg / dienā.

Vitamīns var izmantot kā patstāvīgu nolūkos, un kā daļu no dažādu narkotiku: lidevin, oftan Katahrom, miosprey, koamid, perneksin eliksīrs gepasteril un B, Essentiale, yunienzaym

Blakus efekti

Nikotīnamīds var izraisīt alerģiju gadījumā individuālā nepanesība.

Ja esat lietojis vitamīna uz ilgu laiku, un lielās devās var izraisīt taukainu aknu.

Яндекс.Метрика