Vitaprost

 Vitaprost
 Vitaprost lieto labdabīgas prostatas hiperplāzijas.

Farmakoloģiskā darbība

Vitaprost - narkotiku ar pretiekaisuma, antibakteriāla, baktericīdā iedarbība.

Antibakteriāla aktivitāte (sakarā ar atrašanos uz antibiotiku sastāvu) ir parāda pret gonoreju, Klebsiella pneimonija, meningokoku, Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, tsitrobakter, Proteus vulgaris, Moraxella morganii, Enterobacter cloacae.

Narkotiku samazina pietūkums, leikocītu infiltrāciju audu prostatas, atjauno sekretoro funkciju, stimulē vienmērīgu muskuļu slānis urīnpūšļa, uzlabo izšļākt sastāvu, samazina iespēju asins recekļu veidošanās venules.

Ir pozitīvas atsauksmes no Vitaprost runājot par viņa spējām, lai mazinātu sāpes, likvidētu diskomfortu.

Produkta veids

Ražot Vitaprost sveces Vitaprost forts Vitaprost plus - izmantošanai rektāli un tabletes iekšējai lietošanai.

Vitaprost sveces satur aktīvo vielu - iegūt prostatas 0, 05g; Forte - 0, 1 g prostatas ekstrakts; Plus - 0, 1 g prostatas ekstrakts un 0 4d lomefloxacin hidrohlorīda. Palīgvielas advokāti witepsol sveces.

Tabletēs Vitaprost satur 0, 01g prostatas ekstraktu.

Indikācijas

Sveces un Vitaprost Vitaprost forte ir parakstītas hronisku prostatītu, pēc operācijām par prostatas dziedzeri.

Vitaprost plus lieto hronisku, akūta bakteriāla prostatīts, aseptisks prostatīts ar draudiem komplikāciju infekcijas rakstura, sagatavošana pacienta prostatas operācijas un pēcoperācijas periodā.

Lietošanas instrukcijas Vitaprost

 Vitaprost plus
 Saskaņā ar instrukcijām Vitaprost tabletes veikt kursu 10d., Par 1. tablete 2 p / dienā.

Pirms izmantot sveces ieteicams iztukšot taisnās zarnas dabiski vai ar palīdzību klizmu. Arī pēc ievietošanas naudu nevar pacelties 30 minūšu laikā.

Vitaprost Fort ieguldīt rektāli vienu p / dienā par vienu sveci. Ārstēšanas kurss saskaņā ar norādījumiem Vitaprost - 10 dienas.

Vitaprost plus arī uzņemties 1. svece vienas p / dienā. Ārstēšana ilgst līdz pilnīgai iznīcināšanai patogēna slimības un var ilgt apmēram 1 mēnesis.

Blakus efekti

Atsauksmes Vitaprost saka, ka tas var izraisīt alerģiskas reakcijas. Arī Vitaprost plus jo ietverti no antibiotiku sastāvu var izraisīt goiter, pseidomembranozā kolīta, paaugstināts transamināžu, reibonis, trauksme, nervozitāte, astēniski sindroms, kuņģa un zarnu trakta asiņošana, aktivizēšanu no fibrinolītisko īpašībām asinīs (spēja spontāni šķīdināt asins recekļi).

Ir atsauksmes par Vitaprost kas izraisīja aritmija, kardiomiopātija, hipotensija, pietvīkums, pietūkums, photodermatitis, saules apdegumu, tulznas (fotosensitivitāte)

Kontrindikācijas

Zāles nav ieteicams lietot klātbūtnē jūtīgumu uz tās sastāvdaļām, bērniem, pusaudžiem līdz 18 gadiem.

Яндекс.Метрика