Viusid

 Viusid - pulveris pakešu mutvārdu
 Viusid - uztura bagātinātājs, kas ir par cilvēka ķermeņa imūnmodulējošas, antioksidantu, pretvīrusu un tonizējoša iedarbība.

Farmakoloģiskās iedarbības Viusida

Uztura bagātinātājs Viusid ir dabīgs produkts un ir droši no dabīgām vielām. Saskaņā ar pārskatiem Viuside ekspertu, tas nodrošina plašu dažādu bioloģisko ietekmi uz visu ķermeni. Zāles ir laba iespēja, lai atjaunotu traucēts funkcijas imūnsistēmas, aktivējot imūnregulējoša šūnu uzlabot antivielu ražošanu un stimulāciju fagocitozi. Viusid neitralizē negatīvo ietekmi, brīvie radikāļi ir, normalizē vielmaiņu.

Klīniskā un bioloģiskā efektivitāte zāļu ir skaidrojams ar darbības sastāvdaļas Viusida:

1. Glikozamīns. Šis komponents ir pretiekaisuma iedarbība, tas ir aktīvs pret patogēniem apkarošanu herpes un gripas.

2. Glitserrizonovaya skābes. Raksturo anti-virus, pretiekaisuma un antioksidantu iedarbību, tā var arī uzlabot migrāciju leikocītu stājas jomā iekaisumu un izraisīt veidošanos interferonu.

3. Ābolskābe. Tas ir labs anti-vīrusu īpašības. Parāda komponentu un antioksidantu iedarbība, tas veicina uzsūkšanos un likvidēšanu dzelzs, kas uzlabo procesu asinsradi.

4. askorbīnskābe. Šis elements ir vienkārši nepieciešams veidošanās kolagēna, tas arī veicina uzsūkšanos dzelzs un pasargā organismu no vēža izraisītāji. Askorbīnskābe palīdz novērst dažu slimību, kas var izraisīt baktēriju un vīrusu infekcijām.

5. Arginīns. Šis komponents ir pretaudzēju un imūnmodulējošu īpašības, tas ir ārstniecisku efektu, stimulē atbrīvošanu augšanas hormona no hipofīzes.

6. Folijskābe. Tā ir antianemic un nervu sistēmu aizsargājošo iedarbību. Tas ir absolūti nepieciešams, lai veidošanās RNS un DNS.

7. Cinka sulfāts. Vajadzīgas Viuside sintēzē DNS un proteīniem, iesaistīta veidošanos insulīna un ir biocatalytic funkcija.

8. kalcija pantotenāts. Ir nepieciešama šūnu dalīšanās un sintēzes antivielu, konvertējot cukuru un taukus enerģijā. Nodrošinātu normālu darbību virsnieru dziedzeri.

9. Glycine. Tas aizņem svarīgu vietu regulēšanā vielmaiņas procesus, kas raksturīgs pretniezes efektu un stimulē atbrīvošanu glikagonu.

10. Piridoksīna. Iesaistīts sintēze eritrocītos un antivielas, B12 vitamīna uzsūkšanos.

11. Ciānkobalamīns. Tā ir antianemic un nervu sistēmu aizsargājošo iedarbību. Šis elements palīdz vielmaiņu tauku, olbaltumvielu un ogļhidrātu, palielina kopējo aktivitāti.

Produkta veids

 Uztura bagātinātājs Viusid
 Viusid pieejams pulvera veidā, kas paredzēta perorālai ievadīšanai, kas ir iepakojumā 3, 2 vienā iesaiņojumā 21 ir pakete.

Indikācijas Viusida

Instrukcija Viusidu teikts, ka zāles tiek parādīts kā uztura bagātinātāju kā toniku un atjaunojošām līdzekļus, lai uzlabotu imūno aizsardzību.

Tiek atzīmēts, ka uztura bagātinātāji izmantoti dažādiem nosacījumiem, kas ir raksturīga ar imūndeficīta attīstību un samazinoties imūnās sistēmas funkciju. Efektīva narkotiku saaukstēšanās un gripas epidēmijas laikā laikā.

Atsauksmes Viuside apgalvo, ka zāles ir pozitīva ietekme uz ķermeni pēc ārstēšanā baktēriju un vīrusu slimībām.

Viusid izmanto, ārstējot hronisku iekaisuma slimību, alerģisku slimību, ņemot vērā komponenta.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Viusid ir kontrindikācijas:

  • Grūtniecība (nepieciešams iepriekšēja konsultācija ar ārstu);
  • idiosinkrāzija jebkuru komponentu Viusida;
  • paaugstināta jutība.

Instrukcijas Viusida: metodes izmantošanu

Saskaņā ar instrukcijām, Viusid iekšķīgi pirms ēšanas. Izšķīdiniet iepakojuma saturu vienkāršā dzeramā ūdens vai augļu sulas. Pieaugušie un bērni pēc 6 gadiem, ir ieteicams ņemt - 3 reizes dienā uz vienu paciņu narkotiku. Ārstēšana ilgst apmēram 3 mēnešus. Viusid var izmantot ilgākā laika posmā.

Blakus efekti

Laikā uztveršana Viusida iespējams visu veidu alerģiskas reakcijas un dispepsijas simptomiem.

Nosacījumi un noteikumi

Uzglabāt šīs zāles jābūt sausai un bērniem nepieejamā vietā. Uzglabāšanas laiks ir 3 gadi Viusida.

Яндекс.Метрика