Vivitrol

Vivitrol - narkotiku izstrādāta, lai koriģētu nekārtības vielu lietošanu, narkomānijas un alkoholisma. Preparāti Antakson, naltreksons, naltreksons hidrohlorīds, Narkanti, Narcan, Revia - Vivitrol kolēģiem. Šā produkta unikalitāte ir tā, ka saskaņā ar tās ietekmē plosītajā asociācijas starp narkotisko vielu lietošanu un baudu.

Struktūra un sastāvs

 Vivitrol var palīdzēt koriģēt ķīmisko atkarību
 Norādījumus, lai Vivitrol teica, ka zāles ir pieejamas kā pulveris suspensijas. Restaurēta apturēšana ir balts vai balts ar nedaudz dzeltenīgu krāsu. Pulveri ievieto stikla flakoni pa 5 ml pabeigt ar šļirci (5 ml) trīs adatas un šķīdinātājs. Viens flakons satur 430 mg Vivitrol naltreksonu - galvenā aktīvā sastāvdaļa narkotiku. Šķīdinātājs ir dzidrs, bezkrāsains šķidrums. Šķīdinātāja sastāvs ietver karamelozes nātrija, polisorbātu, ūdens injekcijām un nātrija hlorīda.

Farmakoloģiskās iedarbības Vivitrol

Muguras un galvas smadzenēs, kuņģa-zarnu trakta un citu orgānu cilvēka ķermenī atrodas liels skaits receptoriem .  Starp tiem ir tā saucamie opioīdu receptoriem (nociceptīvā, δ- delta, μ- mu un kappa κ-) .  Opioīdu receptoriem regulēt sāpes .  In muskulī Vivitrol uzkrājas muskuļu audos .  Mēneša laikā, viņš ir no muskuļu audiem lēni uzsūcas asinīs .  Tālāk, tas tiek pakāpeniski reaģē ar opioīdu receptoriem un bloķē to .  Pārskatot Vivitrol tā teica, ka šīs narkotikas lietošana parasti nav pievienots attīstību fizioloģisko un psiholoģisko atkarību vai tolerances .  Darbības ar narkotikām nav pilnīgi saprotams mehānisms, tomēr liecina, ka tas ietekmē endogēno opioīdu sistēmu .  Vivitrol nav līdzeklis, lai aversīvai terapiju .  Ja lietojat alkoholu vai opiātus tas neizraisa disulfiramopodobnyh reakciju .

Indikācijas Vivitrol

Zāles tiek izmantoti, lai novērstu alkohola atkarības. Zāles var lietot, pacienti spēj atturēties no alkohola lietošanas aktīvs pirms terapijas uzsākšanas. Ārstēšana Vivitrol var būt daļa no visaptverošas programmas psihosociālā atbalsta risināšanā alkohola atkarību.

Pirms izmantot Vivitrol pacientiem jāpārtrauc opioīdu vielām no vienas līdz divām nedēļām, lai novērstu attīstību akūtas atcelt vai nepieļautu pasliktināt jau esošo simptomu.

Vivitrol - Lietošanas instrukcija

Saskaņā ar instrukcijām Vivitrol ievadīt intramuskulāri devu 380 mg reizi četrās nedēļās. Zāles ieteicams injicēt sēžamvietā muskuļus. Zāles nedrīkst ievadīt intravenozi. Kad izlaižot nākamo injekciju devas nākamā administrācijas jāveic pēc iespējas ātrāk.

Pirms lietošanas, pakete ar Vivitrol nāk no ledusskapja un jāļauj sasilt līdz istabas temperatūrai. Tad ielieciet adatu apturēšanu uz šļirces un atsauc 3, 4 ml šķīdinātāja. Tad šķīdinātāju ievada flakonā ar Vivitrol. Uzbudinājums pulveris un šķīdinātājs flakons enerģiski krata apmēram vienu minūti. Tiesības maisa apturēšana ir pienaini baltā krāsā. Tūlīt pēc tam, kad preparāts tiek uzņemti šļircē 4, 2 ml apturēšanu. Pacelšanās adatu un uzlieciet adatu uz šļirces injekcijām. Pirms parauga ieviešana tiek veikta uz aspirācijas asinīs. Pakāpeniski ieviest Vivitrol vienmērīgu kustību dziļi muskulī. Pēc narkotiku ieviešanas aizveriet adatas aizsargvāciņu.

Kontrindikācijas Vivitrol

Vivitrol un analogi Vivitrol kontrindicēta, ja lietojat narkotiskas pretsāpju līdzekļus, opioīdu atkarību pašreizējais un paaugstinātu jutību pret aktīvo sastāvdaļu narkotiku vai kādu no tā sastāvdaļām, kā arī rezultātu raudze klātbūtni urīnā opioīdu pozitīvu. Nelietojiet Vivitrol pacientiem opioīdu atsaukšanu.

Blakusparādības Vivitrol

Daži komentāri par Vivitrol saka, ka ar regulāru narkotiku lietošanu ārstēšanā bieži parādās vemšana, slikta dūša, biežas zarnu kustības, sāpes vēderā, anoreksija, palielināt vai samazināt apetīti.

Norādījumus, lai Vivitrol liecina, ka intramuskulāras medikamentu var izraisīt attīstību hroniskas plaušu slimības, atviļņa slimība, gastroenterīts, zobu abscess, išēmiska insulta, plaušu tromboze, sastrēguma sirds mazspēju, koronāro artēriju aterosklerozes, faringītu, laringīts, sinusīts, aneirismas no smadzeņu artēriju, dziļo vēnu tromboze.

Pārskatot medicīnas un analogi Vivitrol Vivitrol  Vivitrol palīdz izjauktu saikni starp atkarību un baudu
 Tā norāda, ka kaitīgā simptomi šiem medikamentiem var drebuļi, letarģija, muskuļu raustīšanās, svīšana, galvassāpes, ģībonis, nomierinoša stāvokli, traucēta uzmanība, uzbudināmība, garšas sajūtas pārmaiņas, nemiers un nogurums.

Ja zāles ievada injekcijas vietā var rasties sāpes, asiņošana, pietūkums, nieze.

Uzglabāšanas laiks un uzglabāšanas nosacījumi

Vivitrol uzglabā vietā pieejami bērniem temperatūrā 2 ° C līdz 8 ° C Uzglabāšanas laiks - 2 gadi. Istabas temperatūrā, un preparātu var uzglabāt vairāk nekā septiņas dienas.

Яндекс.Метрика