Vocara

 Vocara
 Vocara - ir homeopātiskas preparāts, lai ārstētu elpošanas ceļu slimībām.

Farmakoloģiskā darbība

Vocara ir tūsku, imūnsistēmas stiprināšanai, pretiekaisuma, nostiprinot efektu, izvada toksīnus, samazina intensitāti simptomu intoksikācijas pie ARI.

Vocara arī mazina drudzi un spazmas, pretsāpju, uzlabo mikrocirkulāciju bojāto audu, paātrina gļotu atgūšanu. Produkts atvieglo elpošanu, klepus noņem no augšējo elpceļu slimībām.

Produkta veids

Vocara zāļu atbrīvošanas formā pilienu 20, 50, 100 ml.

Indikācijas

Vocara indicēts pacientu ar hronisku, akūtu slimību mutes, augšējo elpceļu (tonsilīts, faringīts, stomatīts, tonsilīts, laringīts, gingivīts).

Labas atsauksmes par Vocara lieto, lai novērstu hronisku tonsilīts atkārtošanos.

Lietošanas instrukcijas Vocara

Veikt narkotiku mutiski.

Vocara bērniem, kas vecāki par vienu gadu, atšķaida ar ūdeni (1 ēdamkarote), un pusaudžiem un pieaugušajiem līdzekļiem var nodrošināt tīrā veidā.

Ar Vocara instrukciju veikt, neievērojot laika norīšanas, pat labāk atsevišķi no tiem, un ar intervālu 20 minūtes attiecībā uz citām narkotikām.

 Vocara pilieni
 Pirms norīšanas maksimālu efektu pilieni Vocara ieteicams nedaudz turēt mutē.

Raksturīgi, ārstēšanas ilgums un devas noteiktajā ārsts nozīmē, bet instrukcijā Vocara norādīja, ka pieaugušajiem un pusaudžiem, jāņem trīs p / dienā, 10kap un Vocara bērniem no viena gada līdz 12 litriem. piešķirts likme vienam pilienam gadā no dzīves. Maksimālā deva bērniem - 7kap. trīs p / dienā.

Ārstēšana akūtas ilgst līdz pacienta atveseļošanās, un hroniskas slimības parasti ilgst 6 nedēļas.

Šī shēma ir izstrādāta ārstēšana Vocara sasniegtu maksimālu terapeitisko efektu: trīs dienas, ņemot kritumu piešķirtajiem devu ik pēc pusstundas (ne vairāk kā astoņu p / dienā), pēc pārejas uz parastā režīmā. Pacienti ar hronisku tonsilīts ir ieteicams profilaktiski kursa Vocara vismaz divas / gadā.

Blakus efekti

Nav negatīvas atsauksmes Vocara, rašanos nelabvēlīgām sekām pēc lietošanas.

Kontrindikācijas

Vocara nepiemēro, ja pacients ir atrasts paaugstināta jutība pret tās sastāvdaļas, arī nav parādīts Vocara bērniem vecumā līdz vienam gadam, jo ​​nav datu par šīs narkotikas lietošanu šajā vecumā.

Яндекс.Метрика