Voltaren

 Voltaren tabletes
 Voltaren - pretiekaisuma līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Voltaren pretiekaisuma, pretdrudža, pretsāpju efekts, tas atsaucas uz nesteroīds narkotikas.

Aktīvā viela Voltaren - diklofenaku.

Pēc pieteikšanās Voltaren tabletes efekts rodas ne tikai tāpēc, ka to zarnu pārklājumu. Šīs narkotikas pēc tam, izmantojot Voltaren svecītēm absorbcija ir daudz ātrāk.

Produkta veids

Voltaren Gel darbības tabletes (25, 50, 100 mg diklofenaka), Voltaren svecītes (25, 50, 100 mg diklofenaka), Voltaren šķīdums intramuskulārām injekcijām.

Indikācijas Voltaren

No Voltaren prakses izmantošana osteoartrīts, spondilīta, reimatoīdais artrīts (tikai sveces Voltaren 25mg tabletes a / p apvalks 25 mg), ankilozējošo spondilītu, sāpes mugurkaulā, no mīksto audu slimības ārpus locītavu, podagras, migrēnas lēkmju (tikai Voltaren svecītēm) primārā disminoree, citas ginekoloģiskās slimības pavada sāpes, iekaisumu, ar sāpju sindromu, pietūkums un iekaisums pēc traumas.

Lietošanas instrukcijas Voltaren

Voltaren Devas atkarīgs no sarežģītības un slimības. Instrukcijas ir uzskaitīti Voltaren kursus:

 • In zarnās šķīstošu apvalku tabletes tiek norīts, bez košļājamā, dzeramais ūdens. Sākotnējā dienas deva pieaugušajiem - 150 mg. Ja Jums ir nepieciešama ilgtermiņa ārstēšana vai novēroto sāpes vidējas intensitātes, jūs varat lietot 75-100mg / dienā. Raksturīgi, noteiktā deva ir sadalīta vairākos posmos, ņemot vērā, ka tablete Voltaren ir labāk nevar dalīt vai sasmalcināt. Kad sāpīgas menstruācijas iecelt 50-150mg / dienā. Babies 6-15l. iecelt tikai Voltaren Gel
 tabletes k / p apvalks 25 mg, un aprēķinot ikdienas devu, kas arī ir sadalīta vairākos posmos, ko veic ar svaru bērna - 0 5-2mg par kilogramu.
 • Voltaren injekcijas tikai intramuskulāri darīt, un tas nav ieteicams lietot tos vairāk nekā 2 dienas pēc kārtas - parasti apvieno dažādu veidu Voltaren Pēc dienas devu 150 mg. Voltaren injekcijas iecelt vienu 75 mg p / dienā (vienas ampulas).
 • Voltaren svecītes jāizraugās pieaugušajiem uz 100-150mg (sākotnējo devu). Lai mazinātu sāpes menstruāciju 50-150mg pārvalda narkotiku laikā, un, lai atvieglotu migrēnas - 100 mg / dienā. Dienas deva Voltaren svecītēm nedrīkst pārsniegt 150 mg.
 • Voltaren Gel piemēroti trīs vai četras p / dienā uz bojātās ekrānā 2-4gr. (Tā kā ķiršu vai valriekstu) un maigi paberzē. Pēc pieteikšanās Voltaren Gel būtu jāmazgā rokas.

Blakus efekti

Voltaren Instrukcijas teica, ka tas var radīt negatīvas sekas uz daļu no dažādu sistēmu organismā:

 • GIT - sāpes vēderā, vemšana, slikta dūša, vēdera uzpūšanās, slikta ēstgriba, izkārnījumos traucējumi, asiņošana, kuņģa čūlas, mutes dobuma iekaisums, rīkles, hepatīts, palielināts aknu enzīmu;
 • nervu sistēma (centrālā, perifērā) - galvassāpes, traucētas telpisko orientāciju, atmiņas, miega, reibonis, nogurums, aizkaitināmība, biežas garastāvokļa svārstības, trauksme, depresija, murgi, nakts, ekstremitāšu trīce, aseptisks meningīts (reti);
 • sirds un asinsvadu sistēma - tahikardija, retrosternālas sāpes, paaugstināts asinsspiediens, veselības pacientiem ar sastrēguma sirds mazspēju pasliktināšanās;
 • sajūtas - dzirde, redze, garša, troksnis ausīs;
 • ādas - izsitumi, Laiela sindroms, Stīvensa-Džonsona sindroms, ekzēma, eritrodermu, alopēcija, fotosensitivitāte, erythema multiforme, nātrene;
 • Uroģenitālā - hematūrija, intersticiāls nefrīts, nefrotiskais sindroms, papilārā nekroze, proteinūrija, tūska, akūta aknu mazspēja (reti);
 • Asinsrades orgāniem - leikopēnija, agaranulotsitoz, anēmija, trombocitopēnija.

Arī izmantošana Voltaren var izraisīt bronhu spazmas, anafilakse, vaskulīts, pneimonītu.

Pēc Voltaren svecītēm var būt vietējā alerģisku reakciju - hemorrhoid kairinājumu.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Voltaren neparedz zāles, ja Jums ir paaugstināta jutība, nepanes dipyrone, peptiska čūla kuņģī, gastrīts, patoloģijas asiņu, hemoroīdi, proktīta, asiņošana no taisnās zarnas (par Voltaren svecītēm).

Tas ir arī kontrindicēta lietošanai Voltaren bērnu grūtniecības laikā (1-2 trimestrī tikai īpašos norādēm), barošanu ar krūti.

Ar aprūpi izrakstīt zāles, lai vecāka gadagājuma pacientiem ar kuņģa un zarnu asiņošanu pagātnē slimībām un tiem, kas ir diagnosticēta traucējumi hemostāzi.

Яндекс.Метрика