Voluven

 Plazmozameshchath risinājums Voluven
 Voluven - zāļu šķīdums, kas pieder grupai, plazmas aizstājējiem. Lietota parenterālai ievadīšanai. Aktīvā viela hydroxyethyl ciete.

Struktūra un sastāvs

Voluven 1000ml šķīdums, kas satur 60 g bāzes materiāla (poli (0-2-hidroksietil) cietes) un 9 g nātrija hlorīda.

Tas tiek ražots stikla vai plastmasas pudelēs 250 ml, un 500, kā arī maisos infūzijas šķīdumiem "frifleks" 250 un 500 ml.

Farmakoloģiskās iedarbības Voluven

Saskaņā ar instrukcijām Voluven plazmas risinājumu. Galvenā aktīvā sastāvdaļa (HES) savā struktūrā līdzīga glikogēna, tas noved pie zema riska alerģisku reakciju uz narkotikām un tās augsto iecietību (toleranci).

Pēc intravenozas vienas molekulas Voluven tas pilnīgi izvadīts no organisma 24 stundu laikā. Pētījums tika veikts uz brīvprātīgajiem, pēc kuras atklājās, ka uzkrāšanos vielas asins plazmā, pat ja to lieto katru dienu 10 dienas nenotiek.

Indikācijas

Voluven ir paredzēts ārstēšanai un profilaksei hipovolēmija (asins tilpuma samazinājumu) un jo hemodilution (normovolemic vai terapeitisku).

Kontrindikācijas Voluven

 • nepanesība sastāvdaļām zāļu;
 • hyperhydration (pārmērīgu ūdens saturs asinīs);
 • hypervolemia (palielinās cirkulējošā asins tilpuma vai plazmu);
 • izteikti traucējumi asins koagulācijas;
 • palielināts intrakraniālais spiediens;
 • smagas pakāpes nieru mazspēju ar oligūriju vai anūriju (un, ja pacients ir dialīzes);
 • stāvoklis dehidratēts, pieprasot ūdens-sāls šķīdumiem ieviešanu;
 • smaga sirds mazspēja.

Dozēšanas un administrēšana

 Voluven - šķīduma, ko lieto, lai novērstu hipovolēmiju
 Saskaņā ar instrukcijām Voluven par nepārtrauktu intravenozu. Pirmo reizi ieviesa ļoti lēni 10-20 ml produkta. Šajā laikā, pacientam ir jābūt ārsta uzraudzībā, lai novērstu alerģiskas reakcijas.

Pieaugušo Voluven maksimālo dienas devu 50 ml / kg dienā.

Bērniem, maksimālā dienas deva Voluven atkarīgs no bērna vecuma:

 • Bērniem līdz 10 - 18-33 ml / kg;
 • Bērni vecumā no 2 - 10 gadi - 25 ml / kg;
 • Bērniem līdz 2 gadiem (ieskaitot jaundzimušo) - 25 ml / kg.

Ārstēšanas ilgums ir atkarīgs no smaguma Volyuvenom un ilgumu hipovolēmiju, likme par hemodinamikas atgūšanu. Zāles var ievadīt atkārtoti, ņemot nepieciešami pierādījumi.

Blakusparādības Voluven

Alerģiskas reakcijas uz šīs narkotikas ir reti, šajā gadījumā, narkotiku infūzija nekavējoties jāpārtrauc.

Ar of Voluven ieviešana var novērot pieaugumu seruma amilāzes, kas apgrūtina diagnozi pankreatīts. Viens no kopējās blakusparādības ilgstoši izmantojot preparātu, kuru pamatā ir hidroksietil cietes - nieze.

Izskats asins koagulācijas traucējumu atkarīgas no devas un piemērošanas ilgumu.

Brīdinājumi un piesardzība

Terapijas ar Voluven laikā izvairītos no pārmērīga šķidruma administrēšanu. Speciāli risku šķidruma pārslodzi pacientiem ar simptomiem sastrēguma sirds mazspēju un smagiem nieru darbības traucējumiem. Norādes jāprecizē pirms lietošanas narkotiku.

Nieru mazspēja un asins koagulācijas traucējumiem būtu jāieceļ Voluven piesardzīgi. Šajā gadījumā ir svarīgi nodrošināt pacientam pietiekamu daudzumu šķidro kontroles seruma laboratorisko rādītāju.

Pacienti, kuru asinis nav noteikta pirms zāļu lietošanas, ir nepieciešams ņemt vērā, ka zāles var ietekmēt aglutinācijas reakcija (dot kļūdaini pozitīvus rezultātus, lai noteiktu asins grupu).

Ārstēšanai dzimušiem zīdaiņiem Voluven var lietot tikai pēc rūpīgas analīzes riska / ieguvumu attiecību.

Šīs zāles nedrīkst sajaukt ar citām zālēm. Ārkārtas gadījumos, vispirms pārbaudiet saderību (vai, ja ir dažas nogulsnes duļķainība, narkotikas nevar izmantot kopā). Saskaņā ar instrukcijām Voluven jāizlieto tūlīt pēc pudeles atvēršanas (maisiņu). Neizlietotais šķīdums paliek pēc infūzijas Aizliegts izmantot!

Mijiedarbība Voluven ar citām zālēm

Nav ziņots par mijiedarbību narkotikas ar citām narkotikām.

Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Pētījumi izmantošanas Voluven ārstēšanai grūtnieces nav veikti. Klīniskie izmēģinājumi ar dzīvniekiem neuzrādīja negatīvo ietekmi narkotiku uz jaunattīstības auglim. Nav konstatētas pazīmes teratogenitāti Voluven. Narkotiku lietošana grūtniecības laikā ir iespējama, ja potenciālais ieguvums atsver risku.

Saskaņā ar instrukcijām Voluven klīniskie dati par tā lietošanu sievietēm zīdīšanas laikā nav pieejami.

Pārdozēšana Volyuvenom

Pārdozēšana narkotikām, kā arī citi līdzekļi, plazmas-var izraisīt pārslodzi asinsrites sistēmas (piemēram, izraisīt plaušu tūsku). Šādā situācijā ir nepieciešams, lai apturētu infūziju un ievadiet Voluven diurētiķis (ja nepieciešams).

Яндекс.Метрика