Puķu

 Puķu

Vāzes - kuģis, sirds zāles, paplašina asinsvadus.

Farmakoloģiskā darbība

Vāzes uzlabo mikrocirkulāciju, vienmērīgo, viskozitāti asinīs, paplašina asinsvadus.

Aktīvā viela Vazonita - pentoksifilīns.

Pot novērš summēšanu Eritrocītu, trombocītu un uzlabo skābekļa piegādi audiem jomās slikta apgrozībā, piemēram, ekstremitāšu, centrālo nervu sistēmu nierēm. Arī lietošana Vazonita nedaudz, bet uzlabo koronāro kuģus.

Produkta veids

Vāzes tabletes 600 mg.

Indikācijas Vazonita

Sekojiet noteiktos Vāzes norādījumus:

  • kad perifērās asinsrites traucējumi (enderartrit obliteruyuschy, Reino slimības, diabētiskās angiopātijas);
  • in traucējumi smadzeņu cirkulācijas išēmiska tipu (cerebrālā išēmisks insults);
  • kad encefalopātija dyscirculatory, aterosklerotiska, angioneyropatii;
  • ja asinsrites traucējumi acīm (hronisks, akūtas, subakūtas asinsrites mazspēja tīklenē, dzīsleni);
  • pie dzirdes traucējumiem asinsvadu izcelsmes, kurus kopā ar kurlumu.

Pozitīva un pārskatus vāzes izmanto ārstēšanai trofikas izmaiņām audos, kas ir radušies pārkāpumu venozas, arteriālas mikrocirkulācijas (varikozas vēnas, post-trombophlebitic sindromu, apsaldējumus, gangrēna, čūlas, trofisko).

 Vāzes 600

Lietošanas instrukcijas Vazonita

600 vāzes veikti pēc maltītes ar šķidrumu, ne šķidrums. Parasti ārstēšanas ilgums un deva noteicis ārsts Vazonita dota slimības gaitu konkrētā lietā.

Vidējā deva instrukcijas Vazonita - 1 tablete 2 p / dienā.

Blakus efekti

Application Vazonita var izraisīt sliktu dūšu, ēstgribas zudums, sāpes pakrūtē, caureja, vemšana, galvassāpes, nemiers, reibonis, miega traucējumi zaudējumus.

600 vāzes lielās devās var izraisīt zemu asinsspiedienu, stenokardija, sirds ritma traucējumi, tahikardija, ādas apsārtums sejas.

Arī pēc tam, kad pieteikuma var atvērt Vazonita asiņošana gļotādu, ādas, kuņģa-zarnu trakta, izraisīt aplastisko anēmiju un trombocitopēnija.

Ir atsauksmes par puķu un alerģiskas izpausmes pēc lietošanas. Jūs varat saņemt nātrene, izsitumi, nieze, angioedēma, dažreiz - anafilaktisko šoku.

Kontrindikācijas Vazonita

Pieteikums Vazonita kontrindicēta akūtu miokarda infarktu, masveida asiņošana, akūta hemorāģisko insultu, asinsizplūdums tīklenē, paaugstināta jutība pret aktīvo vielu šīs narkotikas, citi metilksantīna atvasinājumi, piemēram, teobromīns, teofilīns, kofeīns.

Vāzes nav ordinēt grūtniecēm un zīdīšanas laikā.

Arī tad, ja lietojat puķu 600 jāapzinās, ka viņu rīcība svarīgi - pentoksifilīns palielina ietekmi antikoagulantu, mutiskajiem cukura samazināšanas līdzekļiem, insulīnu, antihipertensīvu līdzekļiem.

Яндекс.Метрика