Xanax

 Xanax - zāles, kas ir nomierinošo iedarbību
 Xanax (sugas vārds - Alprazolam) attiecas uz grupu, nomierinošus līdzekļus (trankvilizatori) c vidējo terapeitisko efektu, samazina uzbudināmība hipotalāmu un talāmu, kā arī sniedz nomierinošu efektu.

Sastāvs un forma Xanax

Galvenā aktīvā sastāvdaļa - Alprazolam.

Narkotika ir pieejams tabletes 250 mg iepakojumā 30 gab.

Farmakoloģiskās īpašības Xanax

Xanax stimulē benzodiazepīnu receptoriem, un ir mazinošo efektu, kas izpaužas noņemšanas emocionālo stresu, samazinot stresa apstākļus nervu sistēmas, likvidēšanu bezmiegs un nemiers.

Zāles ir spēcīga nomierinoša iedarbība, mazina ietekmi emocionālo un mehānisko stimuliem. Kā rezultātā Xanax palielina ilgumu un nepārtrauktību miega, tādējādi samazinot iespēju traucējumus sapņiem un nakts pamošanās nervu.

Pozitīvā atgriezeniskā saņēma Xanax kā efektīvu līdzekli panikas ārstēšanai. Miorelaksiruyuschee īpašums narkotiku atslābina centrālo nervu sistēmu.

Indikācijas

Kā uzskata Xanax kā daļu no vispārējās terapijas ir labi piemērots, lai ārstētu depresīvu stāvokļu, atmiņas traucējumu un panikas lēkmes.

Xanax indicēts traucējumu centrālo nervu sistēmu, somatisko traucējumi, fobijas, neirotiskiem traucējumiem, uzbudināmība un spriedzi.

Labas atsauksmes par Xanax ārstēšanai trīce dažādu etioloģijas - senils un būtiska.

Lietošanas instrukcijas Xanax

 Xanax tabletes
 Saskaņā ar instrukcijām Xanax jāņem 2-3 reizes dienā, sākot ar minimālo devu, lai pārbaudītu pielaides sastāvdaļas narkotiku pacientiem. Dienas deva ir atkarīga no diagnozes un pacienta stāvokli, bet tas nedrīkst pārsniegt 10 mg.

Kad trauksme mērens narkotiku ievada 1-2 reizes dienā 0, 5 - 0, 75 mg, lai vēl vairāk palielināt devu līdz 1, 5 mg.

Jo vecāka gadagājuma cilvēkiem un pacientiem ar novājinātu ķermeņa dienas deva Xanax ir 0, 25 - 0 5 mg. Pacientiem ar smagas neirotiski precizēts dienas devu 3-4 5 mg.

Ārstēšanas ilgums Xanax (no vairākām dienām līdz vairākiem mēnešiem) nosaka ārsts, un ir atkarīgs no slimības smaguma pakāpes.

Saskaņā ar likumā Xanax neparedz izmantot narkotiku uz ilgu laiku, lai izvairītos no narkotiku atkarības norādījumiem.

Izvēloties Xanax kombinētā terapijā, jāapzinās, ka narkotisko pretsāpju, neiroleptiskie, miega un pretepilepsijas zāles palielināt ietekmi alprazolāmu. Un mijiedarbība ar Xanax klozapīns apstrādes efektivitāti ir samazināts.

Kontrindikācijas

Xanax ir spēcīgs medikaments, kas jālieto ārsts.

Kontrindikācijas šīs narkotikas ir paaugstinātas jutības, grūtniecība un zīdīšanas, slēgta kakta glaukomu, alkohola intoksikāciju, smaga elpošanas ceļu slimība, aknu mazspēja, ataksija dažādu etioloģiju, vecumu.

Tam jāieceļ Xanax vienlaikus ņemot miega līdzekļiem un psihoaktīvas narkotikas, organisko smadzeņu slimības un psihozes smagas stadijā.

Piesardzības pasākumi būtu jāveic Xanax pacientiem braukt un strādāt bīstamo profesiju.

Blakusparādības Xanax

Pirmajās dienās ārstēšana Xanax iespējamās blakusparādības nervu sistēmas: reibonis, galvassāpes, samazināta modrība, garīga atpalicība un mehāniskos reakcijas, ataksija, apjukums, nomākts garastāvoklis un letarģija.

Starp sistēmisko blakusparādību var notikt:

  • par daļu no asinsrites sistēmas - neitropēniju, drebuļi, anēmija, drudzis;
  • Gremošanas sistēma - paaugstināta siekalošanās, slikta dūša, grēmas, aknu darbības traucējumi, caureja;
  • par daļu no uroģenitālās sistēmas - disfunkciju no nierēm, samazināta libido, urīna nesaturēšana.

Arī hroniska administrācija Xanax var būt alerģiska reakcija - nātrene, nieze un dedzināšana.

Vienlaikus ņemot vērā narkotiku uzbrukumus no agresijas, halucinācijas, trīce, leikopēniju, bezmiegs, pašnāvības tendencēm ļoti reti sastopami.

Яндекс.Метрика