Xeroform

Farmakoloģiskā darbība

 Xeroform

Xeroform - narkotiku, savelkoša, antiseptiska un žūst īpašības, kas tiek izmantoti ādas un gļotādu slimību.

Pulveris xeroform ir bismuta sāls, ir dzeltena krāsa un vāju smaržu veida. Šīs zāles ir praktiski nešķīst ūdenī, ētera, alkohola un hloroformu.

Xeroform antiseptiska iedarbība, jo spēju narkotiku sniegtu baktericīda iedarbība uz mikroorganismiem, saistoties ar proteīniem šūnu membrānu, kas noved pie nāves mikrobu šūnas.

Pieteikums xeroform paātrināt sadzīšanu un atjaunošanos bojāto audu. Zāles ir zema toksicitāte, non-kairina gļotādu un brūces.

Plaši izmantot xeroform medicīniskajā praksē, jo spēju narkotiku nožūt brūces, sašaurina asinsvadus, samazina eksudāciju (raža šķidro daļu asins iekaisums), vājina iekaisuma procesu, samazinātu jutību nogalinot kaitīgās baktērijas.

Xeroform daļa sveču no hemoroīdi "Anuzol" un ziedēm Vishnevsky.

Indikācijas

Izmantojiet xeroform guide iesaka gruzd brūces, apdegumus, čūlas, ekzēmu autiņbiksīšu izsitumi, inficētas brūces ķirurģijas un raudāja, un atvairīt odi.

Ziede, kas satur 3% xeroform izmanto oftalmoloģisko praksē bojājumiem un akūtu slimību orbītu.

Jaundzimušie xeroform pulveri var piešķirt, lai paātrinātu dzīšanas nabas brūces, jo zāles ir efektīvs, ārstējot autiņbiksīšu dermatīts.

Kontrindikācijas

Xeroform nav piešķirts pacientiem, kam piemīt paaugstināta jutība pret aktīvajām vielām un citām sastāvdaļām.

Mode piemērošanas

 Xeroform pulveris

Xeroform daļu no pulveriem pulveri un ziedēm.

Zāles ir paredzēts lietošanai ārpus telpām. Pirms pieteikties pulveris vai pulveris xeroform ietekmē virsmas rūpīgi jānotīra.

Preparāts vēstuļu ziedes (90% petrolatumu un 10% xeroform) jāpiemēro arī, lai attīrītu brūci, ļāva pārklājums top mērci. Ziede xeromorphic 3% pēc mazgāšanas acis likt uz iekšējās virsmas apakšējo plakstiņu.

Blakusefekts

Lai saņemtu informāciju par nelabvēlīgu ietekmi uz narkotiku xeroform ceļvedis satur.

Papildus Informācija

Sausā un tumšā vietā - uzglabāšanas apstākļi xeroform. Uzglabāšanas laiks - 6 gadi.

Яндекс.Метрика