Yarina

Yasmin - kombinētā zemas devas monophasic kontraceptīvais produkts. Kontracepcijas zāles Yasmin

Dailla, Dimia, Jess, Midiāns - Yarin strukturālie analogi aktīvās vielas.

Struktūra un sastāvs Yarin

Yasmin nāk tablešu formā. Viens tabletes sastāvs, kas satur 3 mg drospirenona, 30 ug etinilestradiola. Balsta komponenti preparāta: kukurūzas ciete (preželatinizēta ciete), laktozes monohidrāts, polividons K25, hipromeloze, talks, dzelzs oksīds, titāna dioksīds, makrogols 6000.

Farmakoloģiskā darbība

Saskaņā ar medicīnas atsauksmēm, Yasmin ir kontracepcijas efekts, kas izpaužas kā spēja narkotiku kavēt ovulāciju, un palielinātu viskozitāti dzemdes kakla gļotas. Sabiezējums no dzemdes kakla gļotas novērš brīvu iekļūšanu spermu dzemdes dobumā.

Regulāra lietošana unikālu Yarin Yarin samazina vai pilnīgu izzušanu sāpes premenstrual sindromu, no menstruālā cikla normalizāciju un samazināt asiņošanas. Tas ievērojami samazina dzelzs deficīta anēmijas risku un risku olnīcu vēzi un endometrija vēža.

Drospiron šajā sagatavošanā eksponāti anti-minerālkortikoīdu darbību, novēršot saglabāšanu nātrija organismā, kā arī izskatu simptomiem, kas saistīti ar šķidruma aizturi - tūskas, svara pieaugums.

Ir līdzīgs dabas progesterona antiandrogenic rīcības drospirona mazina simptomus pinnes, taukainiem matiem un ādai.

Ja to izmanto pareizi, vai analogi Yarin Yarin Perla indekss (indekss, kas atspoguļo skaitu grūtniecības simts sievietēm, kuras lieto narkotikas 12 mēnešu laikā) ir mazāks nekā 1. Ja neregulāra vai nepareiza lietošana tabletes, šis skaitlis varētu pieaugt.

Kopējā ietekme etinilestradiola drospirona un uzlabo lipīdu profilu, un paaugstināt ABL līmeni.

Indikācijas Yarin

Saskaņā ar instrukcijām Yasmin tiek izmantots, lai novērstu nevēlamu grūtniecību. Turklāt, aktīvs zāles var lietot kopā ar hormonedependent šķidruma aizturi, kā arī, lai novērstu pinnes, seboreja.

Yarina - Lietošanas instrukcija

Saskaņā ar norādījumiem Yarin perorāli katru dienu vienā un tajā pašā laikā. Narkotiku lieto pa vienai tabletei dienā (nepārtraukti 21 dienas). Uzņemšana katru nākamo iepakošanas granulu sākas pēc nedēļas pārtraukuma, kura laikā parasti parādās menstrualnopodobnoe asiņošanu. Asiņošana bieži sākas otrās trešajā dienā pēc pēdējā no ekstrakta koncentrāta, un var ilgt līdz pat sākt lietot nākamo iepakojumu. Yasmin Tabletes

Norādījumu saņemšanas par Yarin ieteicams sākt pirmajā dienā menstruālā cikla laikā. Pieņemams narkotiku lietošana otrajā līdz piektajā dienā menstruālā cikla, bet šajā gadījumā ir nepieciešams izmantot papildu kontracepcijas metodes pirmajā nedēļā ņemot tabletes.

Saskaņā ar rokasgrāmatu iesaka ņemot Yasmin dienā 21-28 pēc dzemdībām vai pēc aborta otrajā trimestrī grūtniecības. Pēc aborta pirmajā grūtniecības trimestrī, ieteicams sākt lietot tabletes uzreiz (uzreiz pēc aborta). Ja zāles tika uzsākta nedaudz vēlāk, šajā gadījumā tas ir nepieciešams izmantot papildu barjermetodes pirmajās nedēļās Yarin laikā.

Atgriezenisko saiti ar Jarinje apstiprināja, ka kontraceptīvais efekts netiek samazināts tabletes gadījumā ņemot ne vairāk kā divpadsmit stundas. Grūtniecības risks palielinās līdz ar izlaistu tablešu skaitu un pārtraukums starp viņu metodēm. Neatbildēts tabletes sastāvs, kas jāveic, cik ātri vien iespējams. Nākamais Yasmin tabletes veikt standarta shēmu.

Kontrindikācijas no Yasmin

 • paaugstināta jutība pret jebkuru sastāvdaļu Yarin;
 • zīdīšana;
 • grūtniecība;
 • arteriāla un vēnu tromboze;
 • diabēts;
 • pankreatīts;
 • aknu darbības traucējumiem un / vai nieru darbības traucējumi;
 • hormoniem atkarīga ļaundabīgiem audzējiem;
 • pankreatīts;
 • patoloģijas sirds un asinsvadu sistēmā.

Blakusparādības Yarin

Spriežot pēc atsauksmēm, Yasmin ar regulāru lietošanu, var izraisīt alerģiskas reakcijas, vemšana, slikta dūša, caureja, galvassāpes, paaugstināts asinsspiediens, paaugstināts vai pazemināts libido, sāpes, krūšu jutīgums, svara izmaiņas. Bieži izmantošana Yasmin izraisa starpmenstruālu izdalījumi un izdalījumiem uz piena dziedzeru, piena sēnīte.

Zāļu mijiedarbība

Vienreizēja izmantošana Yasmin un karmazepina, barbiturāti, hydantoin, rifampicīnu, primidons, antibiotikas ievērojami samazina ticamību pretapaugļošanās narkotiku.

Яндекс.Метрика