Zaditen

Zaditen - zāles, kas, no grupas, anti-alerģiskas līdzekļiem. Aktīvā viela - ketotifēna.  Narkotiku Zaditen tabletes.

Struktūra un sastāvs

Saskaņā ar instrukcijām Zaditen ir pieejamas kā tabletes, sīrups bērniem un acu pilieni.

Zaditen 1 tablete satur 1 mg ketotifēna (šādā formā gidrogenfumarata) un palīgierīces. Vienā iepakojumā 30 tabletes narkotiku.

Zaditen sīrups bērniem 5 ml satur 1 mg ketotifēna (kā gidrogenfumarata). Sīrups tiek ražots pudelēs pa 100 ml.

Eyedrops Zaditen satur 0, 25 mg 1 ml ketotifēna. Ražota acu pilieni pudelēs 5 ml.

Farmakoloģiskās iedarbības Zaditen

Zāles ir anti-alerģiskas (antihistamīns) rīcību. Saskaņā ar instrukcijām Zaditen bloķējot atbrīvošanu bioloģiski aktīvo vielu, kas iesaistīti iekaisuma reakcija (histamīna, leikotriēniem, prostaglandīnu un trombocītu aktivizējot faktoru) no tuklajām šūnām un stabilizē membrānas šīm šūnām. Arī zāles nomāc uzkrāšanos eozinofilu asinīs. Saskaņā ar Zaditen instrukcijas blokiem H1 histamīna receptoriem un kavē alerģiskas reakcijas tiešā veida.

Saņemot Zaditen ievešana 50% savu vielmaiņas aknās. Maksimālā zāļu koncentrācija asinīs ir 2-4 stundu laikā pēc ievadīšanas. 75% zāļu saistās ar plazmas olbaltumvielām. Zaditen tiek parādīts no organisma visu ceļu caur 21 stundām, galvenokārt nierēs.

Indikācijas

  • astma (profilakse uzbrukumiem, kā arī šajā periodā saasināšanās);
  • alerģiskas slimības (profilakse un ārstēšana);
  • akūta un hroniska nātrene;
  • atopiskais dermatīts;
  • alerģiskais rinīts;
  • alerģisks konjunktivīts.

Kontrindikācijas Zaditen

Paaugstināta jutība pret šīs narkotikas sastāvdaļām. Lai pieteiktos piesardzību bērniem līdz 3 gadu vecumam (ja potenciālie ieguvumi, izmantojot šo narkotiku augstāks risks).

Lietošana grūtniecības un zīdīšanas laikā

Klīniskie pētījumi par drošības Zaditen šiem pacientiem tika veikta. Tāpēc nav ieteicams šīs narkotikas lietošana grūtniecības un zīdīšanas periodā.

Dozēšanas un administrēšana Zaditen

Zaditen tabletes jālieto iekšķīgi. Pieaugušie iecelt 1-2 MG 2 reizes dienā. Maksimālo dienas devu 4 mg / dienā.

 Sagatavošana Zaditen sīrups.
 Bērniem deva narkotikas ir noteikta atkarībā no vecuma.

Bērni no 6 mēnešiem līdz 3 gadiem ieteicams lietot pie 0, 05 mg / kg, Zaditen divas reizes dienā (formā ar sīrupu 0, 25 ml / kg). Bērniem, kas vecāki par 3 gadiem Zaditen saskaņā ar instrukciju, kas piešķirts 1 mg divas reizes dienā (5 ml sīrupa).

Eyedrops Zaditen ievada 1 pilienu (konjunktīvas maisiņā katra), 2 reizes dienā. Pacienti vairāk nekā 65 devas pielāgošana nav nepieciešama.

Terapijas ilgums ar šo narkotiku nedrīkst pārsniegt sešas nedēļas.

Blakusefekts

Kad saņemat šīs zāles, Jums var rasties šādas blakusparādības: galvassāpes, miegainība, ādas izsitumi, ekzēma, nātrene, sausa mute. Kā uzskata Zaditen biežums blakusparādību ir mazāks par 1%.

Par daļu no orgāna redzes piesakoties pilienus Zaditen var izraisīt dedzinošu acis, radzenes erozija punkts (1-2% gadījumu). Arī ierakstījis sindromu "sausās acs", konjunktivīts, fotofobija, Subconjunctival asiņošana, pietūkums un nieze plakstiņiem. Saskaņā ar instrukcijām Zaditen tādas blakusparādības novēro mazāk nekā 1% gadījumu.

Pārdozēšana Zaditenom

Šie gadījumi pārdozēšanas ar šīs narkotikas nav pieejami. Ja jūs nejauši saņem Zaditen acu pilieni blakusiedarbība netika novērota. Ir zināms, ka devu ketotifēna devā 20 mg dienā neizraisa nopietni simptomi.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Nav datu par mijiedarbību Zaditen ar citiem farmakoloģiskiem līdzekļiem.

Brīdinājumi lietojot Zaditen

Ņemiet vērā, ka acu pilieni Zaditen satur benzalkonija hlorīdu, kas var iekļūt mīksto kontaktlēcu. Tādēļ, izmantojot šo pilienu var tikai pēc noņemšanas kontaktlēcām. Kleita lēcas jābūt ne agrāk kā 15 minūtes pēc iepilināšanas narkotiku. Ja ir nepieciešams vairākas narkotikas iepilināšanas konjunktīvas dobumā, jums vajadzētu veikt pārtraukumu starp tiem vismaz 5 minūtes.

Ietekme uz spēju vadīt transportlīdzekļus un apkalpot mehānismus

Miegainības gadījumā par fona izmantošanas Zaditen (vai redzes traucējumi, lietojot pilienus) vajadzētu atteikties DMV vai izmantojot mehānismus.

Яндекс.Метрика