Zaldiar

 Zaldiar
 Zaldiar - pretiekaisuma un pretsāpju zāles.

Farmakoloģiskā darbība

Zaldiar ir kombinācija zāles, aktīvā viela - paracetamols, tramadolu.

Paracetamols - ir pretsāpju līdzeklis ar pretiekaisuma iedarbība ietekmēt temperatūru, sāpes centriem smadzenēs, nekairina gremošanas traktu.

Tramadol - pretsāpju, sintētiskie opioīdu sāpes kavējot impulsi, potencēšanai sedatīvo efektu.

Produkta veids

Zaldiar tabletes.

Sakarā ar saturu no narkotiku tramadolu izraisa opiātu atkarības sastāvu, Zaldiar nopirkt bez receptes juridiski neiespējamu.

Indikācijas

Zaldiar atbilstoši noteiktajiem gadījumiem anestēzijas nepieciešamo diagnostikas un terapijas procedūras iekaisuma, sirds un asinsvadu, sāpju sindromu spēcīgu, mērenu norādījumiem.

Ir labas atsauksmes par Zaldiar, tās efektivitāti noņemot sāpes no ievainojumiem.

Lietošanas instrukcijas Zaldiar

 Zaldiar tabletes
 Tabletes Zaldiar dzert, bez košļājamā. No to saņemšanas laiks nav saistīta ar laika uzturu. Ja nākamā tablete netika pieņemts, nelietojiet dubultu devu.

Zaldiar Norādījumos norādīja, ka sākotnējās vienas devas 1-2tabl. Pieļaujamā dienas deva - 300 mg tramadolu 2600mg paracetamols (apmēram 8 tabletes). Intervāls starp devām tabletes nedrīkst pārsniegt 6 stundas.

Piešķirot tabletes Zaldiar pacientus virs 75l. vienreizēja deva paliek tas pats, bet intervāls starp devām pieauga. Jo patoloģijas nieru funkciju intervāls nedrīkst būt mazāks par 12 stundām.

Blakus efekti

Ir atsauksmes par Zaldiar, ka tas varētu izraisīt vispārēju vājumu, nogurums, bezmiegs, depresija, zaudējumu un atmiņas traucējumi, izraisīt galvassāpes, pārmērīga uzbudināmība, apjukums, krampji, traucēta garšas, redzes, nestabila gaita, alerģijas, slikta dūša, sāpes vēderā, pastiprināta gāzu veidošanās, vemšana, sausa mute, caureja, paaugstināts transamināžu, apgrūtināta rīšana, hipoglikēmija, tahikardija, aritmija sinkope, ortostatiska kolapss, urīna aizture, dizuricheskie simptomi, apgrūtināta urinēšana.

Ilgstoša lietošana un ļaunprātīga izmantošana no devas šīs narkotikas var izraisīt intersticiāls nefrīts un papilārā nekroze, traucējumus asinsrades funkcijas, tāpēc nav nopirkt Zaldiar bez receptes ārsta receptes.

Arī Zaldiar var izraisīt bulozas izsitumi, izsitumi, eritēma, Laiela sindroms, Stīvensa-Džonsona sindroms, elpošanas mazspēja, pastiprināta svīšana, neregulāras menstruācijas.

Kontrindikācijas

Zaldiar nevar lietot vienlaikus ar MAO inhibitoru akūtu saindēšanos ar opioīdu pretsāpju, narkotiku, alkohola, psihotropo, atsaukšanu narkotisko, paaugstināta jutība, kreatinīna klīrenss mazāks par 10 ml / min laikā.

Neparedz zāles bērniem līdz 14L.

Яндекс.Метрика