Zenalk

Zenalk - uztura bagātinātājs.  Par narkotiku Zenalk kapsulas.

Farmakoloģiskās iedarbības Zenalka

Zāles var būtiski palēnināt tempu oksidēšanos toksiskas atseldegida alkohola dēļ tās unikālo fermentu. Viņš veiksmīgi novērš uzkrāšanos toksisko vielu iekšējos orgānos, lai lielākā daļa aknās. Sakarā ar darbības zāļu organisms gandrīz pilnībā izmanto dažādas indīgas un kaitīgiem produktiem, kas var veidoties, un ir izveidoti ar pūšanas alkohola. Ar Zenalka, atsauksmes apstiprināt, mēs varam atbrīvoties no visiem nepatīkamus simptomus alkohola saindēšanās formā galvassāpes, aizkaitināmība, agresivitāte skaitā citu simptomu paģirām.

Tajā pamatā slēpjas Zenalka korekciju cilvēka attiecības ar uzņemšanu alkohola, un nav aizliegumu izmantot. Tiek norādīts, ka pēc kursa saņemšanas bioloģiski aktīvās piedevas, personai ir garantēta patērēt daudz mazāk alkohola nekā tas bija agrāk.

Zenalk ir antioksidants, antibakteriāla, choleretic un imūnmodulatori īpašības. Analizējot atsauksmes par Zenalke, mēs varam droši teikt, ka tas veicina dzīšanas procesu organismā.

Narkotiku sastāvs un atbrīvot forma

Zenalk attiecas uz augu aizsardzības līdzekļiem, tas ir izgatavots Indijā. Kā daļu no bagātinātāju tikai dabiskas sastāvdaļas, ieskaitot ekstraktiem vīnogu, cigoriņu, embliki narkotiku, Andrographis paniculate, augļiem dateļpalmu, spailes belerica.

Vīnogas satur polifenolu savienojumus un flavonoīdus, kas ir spēcīgs antioksidants efekts. Šīs darbības rezultāts ir stabilizēt vielmaiņu, traucēta ar alkoholu.

Cigoriņi samazina imūntoksiska alkohola iedarbību, uzlabo gremošanu.

Zenalk Pieejams kapsulas, 10 gab. iepako.

Indikācijas Zenalka

 No narkotiku Zenalk kapsulas.
 Zenalk ieteicama cilvēkiem, kuri plāno lietot alkoholu ar mēru, lai izvairītos no intoksikācijas simptomus nākamajā dienā.

Parādīts Zenalk izmantošanai un lai novērstu vēlmi opohmelitsya rīta. Turklāt, tā samazina varbūtību neveiksmes (iedzeršana), atjauno iekšējos orgānus, kas ir bojātas ar alkoholu.

Palīdz Zenalk kad patērē alkoholiskos dzērienus no apšaubāmas kvalitātes, kā arī tad, kad tie ir dažādi.

Kontrindikācijas

Tikai, bet ļoti svarīga kontrindikācijas uz narkotiku lietošanu, ir idiosinkrāzija un kādas daļas piedevu.

Dozēšanas Zenalka

Ieteicams lietot narkotikas šādi: 2 kapsulas 30 minūtes pirms alkohola un 2 kapsulas uzreiz pēc svētkiem. Ja lietot apreibinošas dzērienu uzņemšanu Zenalk nedarbojas, tad to var izdarīt jebkurā laikā pie galda jau.

Nosacījumi un noteikumi

Uzglabāt ne ilgāk kā 3 gadus sausā, sargājot no gaismas un bērniem nepieejamā vietā.

Яндекс.Метрика