Zinerit

 Zinerit
 Zener ir antibakteriāla paredzēts, lai ārstētu pinnes.

Farmakoloģiskā darbība

Zener ir antibakteriāla, pretvīrusu, reģeneratīvās un komedonoliticheskimi (noņem "melnos punktus" uz sejas) īpašības.

Sagatavošana Zinerit ir divas aktīvās sastāvdaļas - eritromicīns, ir bakteriostatisku iedarbību uz mikroorganismiem, kas izraisa veidošanos pinnes, un cinka acetātu, kas samazina ražošanas sebum. Kompleksa attiecības šo divu vielu aknes ārstēšanai efektivitāti apstiprina daudziem pārskati par Zener.

Indikācijas

Izmantojiet Zinerit rokasgrāmata iesaka pinnes, ir izturīgas pret sekām kosmētikas un obschegigienicheskih fondiem.

Lietošanas instrukcijas Zinerit

Zener ražots no losjonu formā un pulveris injekciju šķīduma. Zāles ir paredzēts lietošanai ārpus telpām.

Pirms lietošanas, šķīdinātājs ielej flakonā ar pulveri, un pēc tam rūpīgi sakrata. Zener pinnes būtu jāpiemēro ar aplikatoru kārtiņu uz bojātās ādas, bet paceļot pudeli un viegli piespiež par to. Saskaņā ar instrukcijām, Zener jāpiemēro divreiz dienā - no rīta pirms kosmētikas procedūrām, un vakarā pēc mazgāšanas. Ieteicamā viena deva narkotikas - ap 0, 5 ml. Skaits narkotiku Zinerit proporcionāls spēku nospiežot uz aplikatoru. Ārstēšanas ilgums - 10-12 nedēļas. No Zener atsauksmēm efekts apstiprināt manāms pēc 2 nedēļu lietošanas.

 Zener pinnes

Blakus efekti

Tā kā aktīvās sastāvdaļas narkotiku gandrīz sasniedz sistēmisko cirkulāciju, Zinerit var izraisīt tikai negatīvu reakciju vietā piemērošanas: sausa āda, kairinājums, dedzinoša sajūta.

Atsauksmes Zinerit liecina, ka šīs blakusparādības ir retas, un ir viegli simptomi, tāpēc ir nepieciešama atsaukšanu narkotiku.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, Zinerit nedrīkst lietot, ja ir paaugstināta jutība pret makrolīdiem, īpaši eritromicīns, etanolu, cinka un diizopril sebacate. Izmantojot Zener pinnes grūtniecības un zīdīšanas laikā nav aizliegta.

Papildus Informācija

Zinerit iederēsies 3 gadiem, ja uzglabā temperatūrā, kas atbilst 15-25 0 NO.

Zinerit analogi

Sakarā ar to sastāva līdzīgām vielām, cinka papildinājumiem pasē + eritromicīns ir tādas pašas farmakoloģiskās īpašības, norādes un Kontrindikācijas kā Zener.

Lai ārstētu pinnes var izmantot tādus Zinerit kolēģus kā Skineron, Klenzit andapalen, Baziron, retinoic ziede. Pirms pieteikties Zinerit kolēģiem, uzmanīgi izlasiet instrukciju katram no viņiem un izvēlēties labāko variantu.

Яндекс.Метрика