Zentel

 Zentel tabletes
 Zentel - attārpošanas un pretprotozoju (nomāc dzīvības funkcijas vienkāršāko) narkotiku.

Farmakoloģiskā darbība

Zentel aktīvs pret zarnu un audu formas ar parazītiem, olas, kāpuri un pieaugušo tārpu. Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - Albendazols.

Pieteikums Zentel veicina traucējumus glikozes transportu, funkcionāliem traucējumiem organismā bloķētas helmintu, kam seko viņa nāvi, un izņemšanas no cilvēka ķermeņa.

Pēc perorālas Zentel uzsūcas slikti, ievērojami uzlabo šis process trekna maltīte. Maksimālā koncentrācija asinīs Zentel 2-5 stundu laikā pēc pieteikuma. Attēlots Zentel galvenokārt caur zarnu ar žulti un nelielos daudzumos ar urīnu.

Indikācijas Zentel

Izrakstot zāles Zentel guide iesaka:

 • enterobioze (parazitāras slimība, ko izraisa spalīši);
 • teniasis (slimība, kas skar tievajās zarnās, izraisot cūkas lentenis);
 • hymenolepiasis (traucējumi, nervu sistēmas un gremošanas traucējumi, ko izraisīja sakāvi ķermeņa plakantārpu);
 • ankilostomidoze (aģenti rīkojas Āķtārpu vai amerikāņu Āķtārpu);
 • askaridoze (slimība, ko izraisa Ascaris, skar plaušas un zarnas);
 • clonorchiasis (hroniska bot, kas uzbrūk virsnieres, žultspūslis un žultsvadi);
 • trihotsefaleze (Tārpu whipworm izraisīja saindēšanos un sakāvi zarnās);
 • olistorhoze (slimība, ko izraisa parazitāras flatworms, ietekmē aizkuņģa dziedzeri un aknas);
 • giardiasis bērniem (patogēni ir mikroorganismi ģimenes visvienkāršākais - Giardia);
 • ādas sindroms kūniņa migrans (crimped iekaisums uz ādas, ko izraisa kāpuru nematožu);
 • cistiskā Ehinokokoze (izstrādāts aknu, plaušu un citu orgānu un cistisko veidojumi vienība, kas provocētu kāpuru plakantārpu);
 • gepatikoleze (parazitāras slimības, kas tiek izteikts ar hepatītu un tā komplikāciju attīstību saistītu);
 • neurocysticercosis (centrālā nervu sistēma izraisa Lenteņi);
 • gnathostomiasis (bot, kas raksturo tūska, dermatīts, izglītība vienības zem ādas, bojāt acis, plaušas, centrālo nervu sistēmu);
 • toxocarosis (izprovocēja nematodes slimība raksturojas ar bronhītu, drudzis, pneimonija, eozinofīlija);
 • trihinoze (parazītsēne slimība, kas izpaužas kā drudzis, muskuļu sāpes, sejas, ādas izsitumi, palielināta skaitu eozinofīliem asinīs).

Zentel, atsauksmes apstiprina, efektīva pret visiem šiem parazitāro slimību.

Lietošanas instrukcijas Zentel

Zentel pieejams tablešu formā un iekšķīgi lietojamas suspensijas pagatavošanai. Veikt Zentel būt vienā un tajā pašā laikā, maltītes laikā. Atsauksmes Zentel un instrukcija ir ieteicams atkārtot ārstēšanu, ja pēc trīs nedēļu ilgas ārstēšanas klīniskās uzlabošanās nenāca.

Ieteicamā vienas devas pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par trim gadiem, parasti ir 400 mg albendazolu, kas atbilst 1 tablete Zentel. In Āķtārpu, enterobioze, askardoze, necatoriasis un trihotsefaleze Zentel 400 mg jālieto vienu reizi.

Saskaņā ar Instrukciju Zentel pie strongiloidoze, hymenolepiasis, temnoze jāņem 400 mg dienā trīs dienas.

Kad hymenolepiasis intervālā 10-21 dienas pēc kursa ieteicams atkārtot ārstēšanu. Pieteikums Zentel divas reizes dienā ar 400 mg 3 dienas un lietderīgi pie opistarhoze clonorchiasis. Pats deva tiek veikti reizi dienā 1-3 dienas ādas sindroma kāpuru migrans.

Kad giardiasis bērniem 3-12 gadiem, saglabājot devu un lietošanas biežums, lietošanas ilgums Zentel palielinājās līdz 5 dienām. Bērni 2-3 gadu tiek izraudzītas tādu pašu devu kā pieaugušajiem līdzīgos slimību, tikai apturēšanas 10 ml, kas atbilst 400 mg albendazolu.

Reizi dienā 1 tablete Zentel 10 dienas, bet, ņemot gepatikoleze un 10-20 dienām - gnathostomiasis laikā. Ārstēšana toksakaroza un trihinoze Zentel ietver izmantot divreiz dienā divas tabletes 5-10 dienas. Šīs dozēšanas shēmas efektivitāte ir apstiprināta viedokļus par Zentel un terapijas metodēm.

Ilgstoša lietošana lielās devās Zentel ietver, ņemot narkotiku vairākus kursus, parasti ar divu nedēļu pārtraukuma.

 Zentel apturēšana
 Cistiskās ehinokokozi, sabojājies vai vairākas cistas Zentel, kas domātas četru nedēļu kursa, kas var atkārtot līdz pat trim reizēm. Kad alviolyarnom Ehinokokoze ārstēšana ar Zentel var ilgt mēnešiem vai gadiem, ievērojot mijas četru nedēļu kursu un divu nedēļu pārtraukuma. 7 - 30 dienas, tiek pieņemts Zentel rokasgrāmatas iesaka neurocysticercosis.

Pacientiem, kuru ķermeņa svars pārsniedz 60 kg, parasti ievada 400 mg divas reizes dienā. Pacienti ar mazāku svaru Zentel dienas deva, ko aprēķina par diviem posmiem aprēķina, reizinot 15 mg devu, skaita kilogramiem, bet maksimālais pieļaujamais dienas deva nedrīkst pārsniegt 800 mg. Bērni līdz 6 gadu vecumam veikt augstas devas narkotiku Zentel norādījumu nav ieteicama.

Blakus efekti

Kaitīgā ietekme narkotiku Zentel viedokļos un klīniskajos pētījumos būt galvassāpes, reibonis, vemšana, slikta dūša, sāpes vēderā, caureja, nātrene, izsitumi, nieze.

Arī lietošana Zentel var izraisīt pārejošus matu izkrišana, drudzis, Stīvensa-Džonsona sindroms, leikopēnija, paaugstināts aknu enzīmus, hepatīts.

Kontrindikācijas Zentel

Zentel nav piešķirts iedomāties, būt bērnu, un sievietēm zīdīšanas periodā. Pieteikums Zentel kontrindicēts cilvēkiem ar paaugstinātu jutību pret albendazolu, un bērniem līdz 1 gadam. Bērni atļauts lietot narkotikas formā putriņu tikai 1-3 gadi.

Papildus Informācija

Saskaņā ar instrukcijām, Zentel derīgi vairāk nekā 5 gadus, ievērojot uzglabāšanas vietā, kur temperatūra nepārsniedz 25 0 NO.

Яндекс.Метрика