Beng

Bengo - pretiekaisuma līdzekļiem, kas izpaužas kā krēma vietējās Kairinošām, kas sastāv no salicilskābes atvasinājumiem. Beng sauc arī sporta balzams, jo tā ietekme muskuļu audu pielāgojas stresa, novēršot attīstību sāpes sakarā ar palielinātu fizisko aktivitāti, un efektīvi mazina sāpes locītavās.

Bengo: farmakokinētika

 Beng sauc arī par sporta balzams
 Galvenā aktīvā sastāvdaļa ir narkotiku, pamatojoties Beng - metilsalicilâta, kas ir pretiekaisuma, pretsāpju līdzeklis un samazina tonusu muskuļu šķiedrām. Aktīvā sastāvdaļa narkotiku ļauj to izmantot ne tikai mialģija (muskuļu sāpes), bet arī par sāpju remdēšanai mīksto audu traumām un locītavu sastiepumiem, muskuļu iekaisums, stīvums locītavās. Metil salicilāts kā daļa no Bengo ziedes uzlabo mikrocirkulāciju, atjauno caurlaidību asinsvadus, samazina pietūkums iekaisušas audu. Benga tiek efektīvi izmantots, lai ārstētu locītavu skārusi artrītu.

Piesakoties ziedi, lai Bengo iekaist zonas narkotiku pilnībā uzsūcas caur ādu, tā iekļūst ātri iekaisumu, nodrošinot anestēzijas efektu.

Mentols ir daļa no Bengo krējuma ir sildoša iedarbība, palīdz mazināt iekaisumu. Vietējā narkotiku pieteikums Beng veicina asinsvadu paplašināšanos ar attīstībā pakāpenisku dzesēšanu aizstāj ar nelielu dedzināšanas sajūta. Mentols ir daļa no ziedes ir arī pretsāpju iedarbība.

Narkotika veicina strauju izņemšanu muskuļu audu kairinošs sabrukšanas produkti (pienskābes).

Pieteikums Beng ziede palīdz:

 • Samazināšana iekaisuma muskuļu audos dažādu etioloģiju;
 • Palielināt izturību slodzes laikā (pirms izmantošanas, smags fizisks darbs);
 • Novērš sāpju sindroms (aizkavēta muskuļu sāpīgums, muskuļu šķiedras izmantošanas toksīnu laikā rada apspiešanu) jebkurš vieglāk viņu.

Bengo: instrukcija par to, kā piemērot ziedes

Narkotiku Bengo, instrukcijas, kas nosaka pieļaujamo devu un ārstēšanas ilgumu, kas paredzētas izmantošanai ārpus telpām. Preparāts var tikt izmantoti gan klīnisko izpausmju iekaisuma muskuļos (sāpes, stīvums, pietūkumu audu), un profilaktiski lai novērstu iekaisuma slimību ārstēšanai.

Par profilaktisku krējumu Beng Uzklājiet plānu kārtu uz apgabalā visvairāk uzņēmīgas pret fizisku stresu (ceļa locītavas, jostas, teļš muskuļus, uc). Izmantot narkotiku Beng profilaktiskas ir absolūti drošs, jo, ja to izmanto pareizi, zāļu koncentrācija aktīvajām sastāvdaļām nesasniedz kritisko parametru organismā, kas var sabojāt veselību.

Lai sasniegtu terapeitiskais efekts krēmu uzklāj uz Benga bojātas ādas ar kārtiņu (2-4g uz vienu pieteikumu) ik pēc 3-4 stundām atkarībā dinamiku sāpes. Narkotiku lietošana terapeitiskiem nolūkiem Beng ceļvedis neiesaka vairāk kā 10 dienas. Ja šajā laikā nav novērota pozitīva dinamika un atbrīvojumu no simptomiem, tas ir nepieciešams, lai atceltu izmantot ziedes un meklēt kvalificētu medicīnisko palīdzību.

Noteikumi narkotiku lietošanu ietver:

 • Piemērošana narkotiku lokāli uz iekaisuši jomā, ar nosacījumu, integritāti ādas. Ja platība ādas ir bojāts, izmantošana narkotikas nav ieteicams Bengo;
 • Zāles Beng neattiecas uz gļotādām;
 • Beng ziede nav piemērojams kopā ar citiem līdzekļiem vietējās kairinošu. Benga ir viegli skalošana, uzlabo mikrocirkulāciju zemādas audos, un kombinācija ar citām narkotikām līdzīga rīcība izraisa pastiprinātu uzsūkšanos no zāļu asinīs sastāvdaļām un palielināt koncentrāciju vielu. Bieži vien, apvienojot narkotiku izraisīt alerģisku ādas reakciju.

Izmantot no narkotiku Beng ekspluatācijas atļaujā bez ārsta receptes. Bengo pieder pie zāļu grupas, ko bez receptes.

Beng ziedes: pārdozēšana un kontrindikācijas ar narkotiku lietošanu

 Izmantot narkotiku Beng profilaktiskas ir absolūti droša
 Beng ziede - drošs narkotiku izsniegšanas pieteikumus. Retos gadījumos pārkāpums piemērošanas noteikumiem (pieteikumu uz gļotādām, ādas integritātes pārkāpumu, izmantošana narkotiku iekšpusē) ir pārdozēšana Bengo ziedes. Ja pamanāt šos simptomus jāpārtrauc izmantot ziedes un meklēt profesionālu medicīnisko palīdzību. Visi Pārdozēšanas simptomi saistīti ar sasniedzot koncentrāciju aktīvajām zāļu vielu esošajiem cilvēkiem kritiski numuriem.

Simptomi pārdozēšanas mentolu:

 • CNS depresija (samaņas zudums, reakcija uz ārējiem stimuliem) simptomi;
 • Kuņģa un zarnu trakta traucējumi (vemšana, caureja, slikta dūša);
 • Elpošanas nomākums;
 • Palielināta asins plūsma uz sejas;
 • Miegainība;
 • Apjukums.

Simptomi pārdozēšanas metil salicilāta:

 • Ļaundabīgs hipertermija (kritisks stāvoklis, ko izraisa kāda darbība narkotikas);
 • Uzbudināmība;
 • Elpošanas mazspēja.

Galvenais kontrindikācijas no narkotiku Bengo ir:

 • Brūces un citas ādas traucējumi iekaisums;
 • Grūtniecība un zīdīšana - komponenti ziedes kontakta ar asinīm šķērso placentāro barjeru un nokļūst mātes pienā un var būtiski ietekmēt augļa attīstību. Kad lokāli vietējo koncentrācija aktīvajām sastāvdaļām zāļu nesasniedz kritisko līmeni auglim, bet jums vienmēr vajadzētu ņemt vērā iespējamos riskus, izmantojot ziedes ar grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā;
 • Bērnu vecums (ziedi nav ieteicams bērniem, kas jaunāki par 12 gadiem);
 • Alerģija, lai no līdzekļiem sastāvdaļu.

Ja to izmanto pareizi, Beng neietekmē cilvēka spēju pārvaldīt transoprtnymi līdzekļus un citus mehānismus, kas prasa lielu koncentrēšanos uzmanību.

Bengo: atsauksmes un ieteikumus par lietošanu

Kad Izvēloties šādu narkotikas kā vietējā kairinātāju Bengo, pacientu atsauksmes palīdzēs noteikt efektivitāti ziedes. Piesakoties ziedes Beng izskata pozicionējot narkotikas kā efektīvu pretsāpju, kas uzlabo stāvokli locītavu pēc treniņa. Bengo, atsauksmes par kuru var atrast internetā, ir efektīvs līdzeklis, lai sportistiem, lai mazinātu koncentrāciju toksīnu fiziskas slodzes laikā, tādējādi novēršot attīstību stagnācijas procesi muskuļos un sekām, kas saistītas ar tiem. Zāles efektīva, lai samazinātu sāpes muguras dažādu etioloģiju. Šodien Beng ir narkotika izvēles. Tas ir drošs līdzeklis pret sāpju mazināšanai, atļauts izmantot plašu pacientu grupai.

Яндекс.Метрика