Dermozolon

 Dermozolon
 Dermozolon - hormonālo narkotiku aktuāls.

Farmakoloģiskā darbība

Dermozolon - kombinēts līdzeklis, ir anti-alerģiskas, pretiekaisuma, pretmikrobu, pretiekaisuma, pretsēnīšu, antipruritic, baktericīda iedarbība.

Analogus Dermozolona - Clioquinol narkotikas un prednizolonu - abas šīs vielas ir iekļautas šajā produktā.

Produkta veids

Izgatavošanas Dermozolon ziede ārīgai lietošanai.

Indikācijas Dermozolona

Ziede Dermozolon noteikts, mikrobu un pretiekaisuma aģents ādas slimības: ekzēma, dyshydrosis, apakšstilbu čūlas, nieze dzimumorgānu apvidū vai anālo atveri.

Efektīvs narkotiku zem dažādām izcelsmes dermatītu, starppirkstu sportista pēdas, virspusējas ādas infekcijas.

Kontrindikācijas

Dermozolon nav norādīts, ja konstatēta pastiprināta jutība uz šīs ziedes sastāvdaļu (īpašu uzmanību pievēršot neiecietību joda, kas ir daļa no ziedes). Tas ir arī kontrindicēta klātbūtnē līdzekli pacientu sēnīšu, vīrusu, baktēriju ādas bojājumi, sifilisu, pirmsvēža ādas slimību, ādas audzēji, ādas tuberkulozi, vējbakām, ādas poslevaktsinalnyh reakcijas, periorāls dermatīts.

Nav apstiprināts datus par to, kā ziedes Dermozolon drošību grūtniecības un zīdīšanas laikā, tāpēc lēmumu iecelt aģentus šajā periodā drīkst veikt tikai ārsts.

Ziede ir kontrindicēta bērniem, kas jaunāki par diviem gadiem.

Lietojot analogu zāļu būtu jākonsultējas ar to norādījumiem.

 Prednisolone - līdzīgi Dermozolona
 Lietošanas instrukcijas Dermozolona

Kārtiņu ziedes piemēroti divi vai trīs p / dienā skartajiem ādas laukumiem.

Blakus efekti

Pēc ārstēšanas Dermozolon var parādīties steroīdu pinnes, ādas asinsizplūdumus, dilatācija mazo asinsvadu, kairinājums, nieze, dedzināšana, sausa āda.

Ilgstoša ziedes vai piemērojot to lielās platībās ādas var parādīties blakusparādības, līdzīgi darbības analogo Dermozolona - prednizolonu (hirsūtisms, pinnes, aptaukošanās, menstruālā cikla traucējumi, osteoporoze, čūlas gremošanas traktā, perforācija iepriekš nediagnosticēta čūla, hemorāģiskā pankreatīts, hiperglikēmija, pazemina organisma aizsardzību pret infekcijām, psihiskiem traucējumiem, paaugstināts asins recēšanu).

Piesakoties Dermozolona jāatceras, ka krēms var traipu veļu.

Яндекс.Метрика