Mikoseptin

 Mikoseptin
 Mikoseptin - sintētisks pretsēnīšu līdzeklis ārīgai lietošanai.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela ir izteikusi mikoseptin fungistatiskos pret dermatofīti veida epidermofītiju, trihofītiju un Microsporum.

Cinks, kas ir daļa no narkotiku, savelkoša rīcību, veicinot ātrāku sadzīšanu.

Produkta veids

Mikoseptin atbrīvot kā balta taukainas ziedes piekare-emulsijas tipa raksturīgu smaržu.

1 g ziedes satur 50 mg mikoseptin undecylenic skābes un 200 mg cinka sāls undecylenic skābes. Palīgvielas - stearīnskābe, cietā un šķidrā parafīna, balts petrolatums, balts vasks, metilparabenu oleomakrogol monoglicerīdi speķis un attīrīts ūdens. 30 g no alumīnija caurules.

Indikācijas mikoseptin

Mikoseptin lietošanas instrukcijas profilaksei un ārstēšanai ādas sēnīšu slimībām, ko izraisa sēnītes jutīgu narkotikām.

Kontrindikācijas

Ziede mikoseptin nav noteikts bērniem līdz diviem gadiem, un gadījumā, ja konstatēta pastiprināta jutība pret undecylenic skābi un tās atvasinājumi.

Mikoseptin netiek attiecināti uz bojātas ādas laukumiem, vaļējām brūcēm, periorbitālu jomā, un jāizvairās no saskares ar acīm.

Lietošanas instrukcijas mikoseptin

Saskaņā ar instrukcijām mikoseptin uz sausas tīrīt skarto ādas virsmas divas reizes dienā. Raksturīgi, protams ilgums ir no viena mēneša līdz sešām nedēļām. Pēc tam, kad slimības simptomi tiek ieteikts turpināt ārstēšanu, lai samazinātu biežumu līdz vienai reizei dienā pirmo nedēļu, un pēc tam, mēneša laikā, piemēro dienā.

Lietojot pārdozēšanas mikoseptin un nevēlamām zāļu mijiedarbība ar citām zālēm nav aprakstīta.

 Mikoseptin ziede
 Gadījumā, ja saskaras mikoseptin ievešana var būt slikta dūša un vemšana. Šajā gadījumā tas ir nepieciešams, lai izmazgāt kuņģa un meklēt medicīnisko palīdzību.

Lēmums par iespēju piemērot mikoseptin barošanu ar krūti un grūtniecības laikā nosaka ārsts individuāli.

Blakus efekti

Kā uzskata mikoseptin labi panesama un neizraisa blakusparādības. Ļoti reti var būt dedzinoša sajūta, apsārtums, pietūkums vai izsitumi uz ādas. Šajā gadījumā, tas ir ieteicams, lai pārtrauktu izmantot mikoseptin un meklēt medicīnisko palīdzību.

Arī mikoseptin atsauksmi labi panes bērniem.

Uzglabāšanas nosacījumi

Zāles var iegādāties bez ārsta receptes. Uzglabāšanas laiks mikoseptin - 3 gadi.

Яндекс.Метрика