Nikofleks

 Nikofleks ziede
 Nikofleks - pretiekaisuma līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Nikofleks - ir apvienota ar pretsāpju līdzekli, vazodilatatoru, sasilšana, novērš uzmanību, absorbējot un pretiekaisuma darbība.

Aktīvās sastāvdaļas narkotiku - kapsaicīns ietekmē perifēro nervu un tādējādi anestēziju, hidroksietil salicilātu, kas ietekmē struktūru epitēlija un samazina iekaisumu, etilspirtu nicotinate, ir absorbējot rīcību.

Terapeitiskais efekts Nikofleksa pēc uzklāšanas attīstās strauji un ilgst apmēram stundu.

Produkta veids

Ražot ziedes Nikofleks.

Indikācijas Nikofleksa

Nikofleks lietošanas instrukcijas ārstēšanai un sāpju mazināšanai locītavu un muskuļu slimībām: spondyloarthrosis, artroze, artrīts, muskuļu sāpes, sastiepumiem, sasitumiem, artrīts, tenosinovīts remisija, išiass. Jūs varat pieteikties ziede sāpju mazināšanai neiralģija, neirīts.

Labas atsauksmes par Nikofleks piemērojams, sportisti kā palīglīdzekli mācībās, iesildīt muskuļus.

Kontrindikācijas

Nikofleks instrukciju nevar ņemt akūtu iekaisumu, māsu, grūtniecēm, bērniem līdz 6L, paaugstinātas jutības laikā. Esiet piesardzīgs izrakstītājiem 6-12l bērni, pacienti ar "aspirīna" astmu.

Apvienot krēms ar citiem līdzekļiem ārīgai lietošanai nav ieteicams, tas ir raksturīgs paplašināt savu ietekmi. Jūs arī nevar rīkoties ziede sadalīti ādu, gļotādu, nodot to zem karstu kompresi.

Lietošanas instrukcijas Nikofleksa

 Nikofleks - pretiekaisuma līdzeklis
 Nikofleks ziede tiek piemērots maigi berzes kārtiņu. Pirms pieteikšanās ziede plāksteris ādas jāārstē, ir jātīra. Pirms un pēc pieteikšanās Nikofleks vajadzētu rūpīgi nomazgājiet rokas.

Ārstēšanas ilgums Nikofleks nosaka ārsts uz individuāli. Jo par muskuļu un skeleta sistēmas ziedes slimībām piemēro vienu p / dienā 3 dienas pēc kārtas, pēc tam zāles tiek piemērots divu p / dienā.

Sportisti izmanto, lai sasildītos ziede par summu 1-2gr (3-5cm).

Ziede paberzējot parasti 3-4min līdz gaiši ādas apsārtums.

Blakusparādības

Atsauksmes Nikofleks lielākoties pozitīva, tikai daži gadījumi neiecietība ziedes alerģijas, Kvinkes tūsku.

Normālo atbilde tiek uzskatīta par ādas apsārtums, dedzināšana un tirpšana pēc pieteikšanās ziedes. Tātad skaidrs sākums terapeitisko iedarbību nozīmē.

Nav pierādījumu par narkotiku pārdozēšanas, kas noveda pie negatīvām sekām.

Яндекс.Метрика