Ziede sintomitsina

 Sintomitsina ziede 10%

Ziede sintomitsina - antibakteriāls līdzeklis ārējai lietošanai.

Farmakoloģiskā darbība

Ziede sintomitsina ir izrunāts antibakteriālas īpašības, kas ir saistīts ar spēju narkotiku lauzt mikrobu proteīnu sintēzi.

Aktīvā viela ir ziede sintomitsina hloramfenikols, un papildu - rīcineļļa. Zāles ir augsta aktivitāte pret lielāko daļu gram-negatīvo un gram-pozitīvo baktēriju.

Efektīva ziede ziede sintomitsina bija arī pret patogēniem, kas ir pierādīts, rezistenci pret sulfonamīdiem tetraciklīni un penicilīnu. Zāles tiek izmantota arī, lai šķīstītos un dziedināšanai trofiskām čūlām, strutojošu brūču un apdegumu, kā arī lai paātrinātu epithelialization.

Indikācijas ziede sintomitsina

Ziede sintomitsina ceļvedis ieteicams pustulozi ādas bojājumiem, hroniskas iekaisuma slimības gļotādu un ādu, carbuncles, nobrāzumi, kā arī par attieksmi pret garo nonhealing čūlas, festering brūces, apdegumi un ieplīsušu sprauslas, kas baro bērnu ar krūti.

Ar pārskatu par narkotikām bieži var atrast informāciju par to efektīvai piemērošanai ziede sintomitsina pinnes.

Kontrindikācijas

Piesakies ziede ziede sintomitsina kontrindicēta ekzēma, psoriāze, sēnīšu slimībām, un paaugstinātu jutību pret hloramfenikolu. Grūtniecēm zāles ir dota uz stingru nosacījumu.

Norādījumi par lietošanu ziede sintomitsina

Parasti, pārstrādei un ārstējot brūces, izmantojot ziede sintomitsina 10%, 100 g, kas satur 10 g hloramfenikols. Zāles parasti izmanto divējādi: ar tiešo piemērošanu uz brūces un pārklājums virspusē sterilu pārsēju vai, piemērojot ziede ziede sintomitsina par marli un tad uz skartajā zonā. Mērci, lai ārstētu brūces jānomaina vienreiz dienā, ar apdegumiem - 2-3 reizes nedēļā.  Ziede sintomitsina
 Tamponi ar ziede sintomitsina gida iesaka izmantot narkotiku aizpildīšanas tukšumu septisko brūces.

Sievietēm zīdīšanas medikamentus jāpiemēro bieza uz sprauslas, pirmapstrādi 25% amonjaku.

Ziede sintomitsina pinnes ir vislabāk izmantot kā 5% vai 1% ziedes, lai neizraisītu sejas ādas alerģisku reakciju.

Blakus efekti

Ziede sintomitsina 10%, 5%, 1% varētu izraisīt vietā dedzināšana, sausums, nieze un ādas apsārtums.

Papildus Informācija

Ziede sintomitsina tikt piemērots divu gadu laikā, ja to glabāšana tiek veikta sausā, tumšā un vēsā (12 0 C - 15 0 C) vietā.

Яндекс.Метрика