Videstim

 Ziede Videstim
 Videstim - zāles, kas veicina ātru sadzīšanas no brūces un lūzumus ar citu izcelsmi.

Farmakoloģiskās iedarbības Videstima

Videstim dermatoprotektivnym ir farmakoloģiska iedarbība. Narkotiku palielina sadalījumu epitēlija ādas šūnas, stimulē ādas atjaunošanos, kavē hiperkeratozes un palēnina procesu keratinizācijas. Lokāli ziedes Videstim rīcību, sakarā ar to, ka uz virsmas epitēlija šūnas ir klāt specifiskiem receptoriem, kas ir retinolu saistošā un retinola - Videstima pamata vielas.

Ziede pēc pieteikuma ir ļoti viegli iekļūt ādā. Jau 3-4 stundas pēc pieteikuma aktīvās vielas daudzums asinīs sasniedz maksimumu, un rādītājs tiek glabāta uz 12 stundām.

Atlaidiet forma un sastāvs

Guide Videstima norādīja, ka galvenā aktīvā sastāvdaļa ir ziedes ir retinolu palmitāta, kas kompozīcijā ir no 0 līdz 5%. Palīgvielas: vasks emulsija, BHT, šķidrais parafīns, butil-, un etilspirts. Arī Videstima ziede satur savā sastāvā uz 1 g attīrīta ūdens.

Pieejams narkotika lodziņā 10, 20 un 35 g, kas ir kartona kastē.

Indikācijas Videstima

 Videstim - preparāts ar dermatoprotektivnym rīcību
 Videstim, atzinumi ekspertiem par sagatavošanā ir apstiprināts, lai ārstētu ekzēmas, heilīts, dermatīts, virspusējiem nobrāzumiem un lūzumiem, ādas slimības, kas ir saistīta ar jebkuru pārkāpjot procesu keratinizācijas, ādas novecošanās, kā arī aktivizēt visu veidu reparative procesu.

Kontrindikācijas

Noteikumi definē šādus Videstimu Kontrindikācijas:

  • hipervitaminoze;
  • paaugstināta jutība;
  • dažādi ādas iekaisuma slimībām.

Instrukcijas Videstima: metodes izmantošanu

Instrukcijas Videstima norāda, ka narkotikas lieto tikai ārēji. Tas jāpiemēro divreiz dienā uz skartajā zonā ar kārtiņu. To vislabāk veikt agri no rīta un vēlu vakarā. Ar nosacījumu, ka āda ir lobīti stipri, būtu jāpiemēro ziede Videstim īpašā pārsēju. Pirms sākt piemērot ziedes visi nobrāzumi un plaisas jāārstē ar antiseptisku.

Ja krekinga sprauslas barojošām mātēm var pieteikties Videstim divreiz dienā pēc ēšanas laikā (no rīta un vakarā), intervāls starp ziedes būtu 12 stundas. Pirms nākamās barošanu, pēc ziedes krūšu būtu labi nomazgā ar siltu ūdeni un ziepēm.

Ārstēšanas ilgums ir atkarīgs no slimības veidu, tas var bt from 4 līdz 12 nedēļām.

Blakus efekti

Galvenās blakusparādības Videstima, pacientu atsauksmes apliecina šis ir apsārtums un nieze aplikācijas vietā. Lai tos novērstu, jums ir nepieciešams zināms laiks, lai atteikties izmantošanu narkotiku.

Uzglabāšanas laiks Videstima

Saglabājiet Videstim nepieciešams sasniegt bērnus 2 līdz 8 ° C, kas nav sasaldētā stāvoklī. Uzglabāšanas laiks ir 60 mēneši ziede.

Яндекс.Метрика