Ziedi kaļķa

Farmakoloģiskā darbība

 Linden ziedi
 Rhode Linden ir apmēram trīsdesmit sugas koku un vairāk nekā simts sugu hybridogenic. Koki raksturo vareno stumbru, blīvs vainagu un ilgāku laiku - vidēji vairāk nekā 300 gadus. Visbiežākās veids - neliela endīvijas kaļķi, kas tiek izmantots kā zāles, medus, tehnisko un pārtikas augu.

Liepziedu sākas 20-30 dzīves gadā, parasti jūnijā vai jūlijā divas nedēļas. Gather ziedus liepu ziedi, ja vairāk nekā puse krāsas, un pārējie ir posmā topošos.

Žāvēti liepas ziedi savākti labi vēdināmā vietā ēnā uz gaisa vai īpašos krāsnīs temperatūra nav virs 45 grādiem. No 1 kg svaigu ziedu vidēji iegūst 300 g sausu izejvielu. Kad uzglabā pareizi, tās ārstnieciskas īpašības liepu ziedi nezaudē vairāk nekā 3 gadus.

Ārstnieciskas īpašības liepu ziedi ir sen zināms, un tos izmanto tradicionālo un tautas medicīnā. Linden ziedi satur rūgta un miecvielas, ēteriskās eļļas, saponīni, flavonoīdus, vitamīni, cukurs, kumarīns, vasks, glikoze, karotīnu, mikro un makro. Ārstnieciskas īpašības liepu ziedu ļauj to izmantot kā sviedrēšanas līdzeklis, nomierinošu, diurētisku, pretiekaisuma un savelkoša uzlabot sekrēciju kuņģa sulas, svīšana, paaugstināts sekrēciju gremošanas dziedzeru un atvieglot aizplūšanu žulti.

Linden Linden izmanto, lai ražotu ogles, ko izmanto kā absorbenta tuberkuloze, saindēšanās ar pārtiku, caureja, kuņģa slimībām kā ārējo aģents ārstēšanai vaļējām brūcēm asiņošana. No kaļķu koksnes iegūt darvu, ko plaši izmanto, lai ārstētu ekzēmas. Linden novāc ziemas mizu tiek izmantots kā cholagogue. Svaigas sasmalcinātas nieru Linden izmanto kā pretsāpju un pretiekaisuma aģents apdegumus.

Produkta veids

Kaļķa Ziedi ražoti veidā sasmalcināta materiālu rūpnīcas iepakojumā pa 100 g

Arī laima krāsas izmanto dažādu narkotiku izmaksas un uztura bagātinātājiem.

Indikācijas

Linden ziedi tiek izmantoti kā sviedrēšanas diurētiķis, atkrēpošanas un antibakteriālu līdzekli saaukstēšanās slimību.

Arī, liepas ziedi veidā skalošanas izmanto gingivīts, stomatīts, rīkles iekaisums vai laringīts.

Lokāli formā losjoni kaļķi krāsu var izmantot, lai tūsku, iekaisumu, hemoroīdi, reimatisma un podagras.

Kontrindikācijas

Ilgu laiku tēja liepu ziedi ir jālieto piesardzīgi, jo aizraujošu pasākumu uz nervu un sirds-asinsvadu sistēmu.

Mode piemērošanas

Parasti, liepu ziedi tiek izmantoti kā kaļķu tēju saaukstēšanās, rīkles, galvassāpes, lobar pneimonija slimības. Hot tēja parasti piedzeras naktī.

Ārēji infūzija liepu ziedi tiek izmantoti skalošanai muti un kaklu ar gingivīts, stomatīts, iekaisis kakls un laringīts. Infūzijas liepu ziedi tiek izmantoti, lai sagatavotu vannas, ārstējot nervu slimībām.

Diezgan bieži izmanto svara zudums liepu ziedi. Jāatceras, ka liepu ziedi - it īpaši, garšaugu un to nevar izmantot bez pārtraukuma uz ilgu laiku.

 Ziedi kaļķa
 Linden ziedi novājēšanu ņemt sev, formā tējas vai sausā malšana liepu ziedu, vai kombinācijā ar citiem garšaugiem, piemēram, kumelīšu un bērzu pumpuri.

Vārīti tēju lieto katru dienu pirms ēšanas.

Arī efekts piemērošanas liepziediem diētas palielinās, ja lieto zāles uzlējumu pēc vannas vai saunā.

Uzglabāšanas nosacījumi

Ziedi kaļķu, kā arī citas ārstniecības augu preparāti pārdod bez ārsta receptes un uzglabāt līdz 3 gadiem.

Яндекс.Метрика