Varavīksnene

 Iris zieds
 Otrs nosaukums iris - varavīksnene. Šis augs var sasniegt augstumu 1 metrs. Galvenā iezīme varavīksnenes tiek uzskatīti multi-krāsainu ziedi un lapas ensiform. Ziedi no maija līdz jūnijam. Aptieka ķēdes bieži pārdot tikai Iris sakneņi sauc "īriss root".

Dabā ir apmēram 250 sugas varavīksnene, kas ir kopīgi visiem stūriem planētas. Piemēram, Krievijā aug apmēram 80 sugu. Īpaši labi augs aug mitrājos, par bankām, dīķos un upēs, bet var augt un Iris mežā jomās. Turklāt nesen plaši audzēšana varavīksnene, tāpēc, izmantojot to rotā dārzu, parku un skvēru.

Varavīksnenes izmantošana

Nereti varavīksnenes tiek izmantots kā medikamentu. Par garantijas daudzu tradicionālo dziednieki, izmantojot varavīksnenes var laimēt ļoti daudz slimību, tai skaitā klepus, rīkles iekaisums, bronhīts, vēdera krampji, tūska, galvassāpes, kuņģa-zarnu traktā. Tas palīdz ievērojami uzlabot imūnsistēmu. Ar varavīksnene, jūs varat pārtraukt aktīvu attīstību, tuberkulozi, to var izmantot arī kā caureju un diurētisks līdzeklis.

 Botāniskais ilustrācija iris
 Atrodams varavīksnes krāsas ziediem un citām augu ēteriskās eļļas, pēc ekspertu fen šui, ļauj izmantot augu maksimālam garīgo harmoniju atjaunot psihi pēc smagas morālās un garīgās slodzes.

Tradicionālā medicīna bieži izmanto saknes auga, bet dažreiz izejviela konkrētu zāļu ir izgatavots no ziediem no zemes. No varavīksnenes saknes vai ievāc agrā pavasarī vai rudenī. Ideāls mēnesī par šo darbu tiek uzskatīta septembrim.

Zāles var būt tikai augs, kura vecums ir ne mazāk par 2 un ne vairāk kā 4 gadus. Lai sagatavotu saknes, tas ir rakt ārā, un pēc tam rūpīgi nomazgā un sagriež visus zemes vienības. Ja saknes ir pārāk biezs, tie ir jāsagriež divās vai trijās daļās. Izejvielas žāvē gaisā zem vainagu klāja vai labi vēdināmās telpās. Labot gatavs izejviela tiek turēti uz 3 gadiem, pēc kura tas ir labāk mest to prom.

Saknes un ziedi varavīksnenes bieži izmanto, lai iegūtu buljoni tējas, tinktūras, krēmi, pulveri un dažādi pulveri, kuru vēlāk var izmantot medicīniskiem mērķiem.

Infūzija varavīksnene ir izgatavots no 50 gramus sasmalcinātas saknes arī, kas ir piepildīta ar degvīnu (0, 5 l). Ievadīts šo maisījumu apmēram divas nedēļas, pēc tam to jāņem trīs reizes dienā līdz 20 pilieniem, kas atšķaidīts pirms tam par ceturtdaļu tasi ūdens.

Ar visu veidu saaukstēšanās, klepus, polipiem kuņģa un iekaisis kakls ir diezgan efektīvs novārījums varavīksnene, kas ir izgatavoti no tējkaroti pulvera varavīksnene, uzlej karstu ūdeni (300 g.). Vāra šis maisījums ir 5-7 minūtes, un pēc tam dažas stundas uzstāt siltā vietā.

Pulveris ir izgatavots no saknēm varavīksnene, iesakām izmantot gadījumā čūlas uz ādas, kā arī autiņbiksīšu izsitumi.

Kaitējuma iris

Medicīniskā literatūra nesniedz nekādas ziņas par to, Iris kaut kā būt kaitīgs cilvēka veselībai. Bet tomēr, cilvēki, kuriem ir paaugstināts asins recēšanu, labāk atteikties izmantot saturošu preparātu varavīksnene, jo tas ir komponenti, kas var veicināt sabiezēšana asinīs.

Pirms pieteikšanās terapeitiskiem vai profilaktiskiem mērķiem šādu medikamentu vajadzētu būt pārliecināti, konsultēties ar ārstu.





Яндекс.Метрика