Ziepju rieksti

Derīgās īpašības ziepju riekstu

 Koks ar ziepju riekstiem
 Ziepju rieksti tiek saukti par augļu ziepes koks, native uz Indiju. Ir rieksti novembrī un decembrī, tās ir apaļas formas, dzeltenīgi brūns krāsa, ne vairāk kā 2, 5 cm diametrā.

Jo cilvēks ir vērts īsumā, satur dabīgas putu veidotāji - saponīnu, kas ir mazgāšanas īpašības, un viņi pilnīgi plīsumi, nokļūst vidē, un, tātad, atšķirībā no mūsdienu sadzīves ķīmijas, tas nepiesārņo. Tie paši maigs ziepju rieksti ir ietekme uz cilvēka ķermeni - tās ir netoksiskas, neizraisa alerģiju, nav smaržas, lai tās varētu izmantot mazgāšanai, skalošanai veļu, mazgājot traukus. Izmantojot uzgriezni, nevis trauku mazgāšanas un veļas pulveriem ietaupa cilvēki no kontakta ar apģērba un pārtikas uzsūkšanās ar dažādiem ķīmiskiem savienojumiem, kas ir zināmas kā slikti un cēlonis pasliktināšanās skalošanas imunitātes, alerģijas, ādas slimības. Kosmētikas lietošana ziepju riekstu matiem, ādas kopšanai, ādas slimību ārstēšana.

Ziepju rieksti ir antibakteriālas īpašības, kas samazina iekaisumu, paātrina brūču dzīšanu, samazinātu palielinātu sekrēciju sviedru dziedzeri.

Par ziepju riekstu lietošana

Kā jau minēts, procentu nutshells - tas jāsalej maisā izgatavots no auduma, vēlams no liniem, un sasmalcināt.

Ja tiek izmantoti rieksti automātiskai mazgāšanai, gulēja maisā tilpnē kopā ar veļu un mazgāt kā parasti. Vidēji viens ir mazgāt 2-5 riekstus. Ja ūdens ir ciets, vai no mazgāšanas kvalitāte nav apmierinoša, jūs varat palielināt summu, korpusa.

Spriežot pēc atsauksmēm, ziepju riekstus var izmantot vairāk nekā vienu reizi. Ja veļu notiek temperatūrā, kas nepārsniedz 50 grādiem, apvalks var piemērot 3-4 reizes, ja vairāk nekā 50 grādiem, kopsummu 1-2 reizes.

Ja roku mazgāšana ir pieņemts, tas pats maiss sasmalcinātu čaulu ievieto veļas vanna piepildīta ar siltu ūdeni (jāatzīmē, ka konstatētās čaumalas ziepju riekstu saponīni sāk darboties tikai siltā ūdenī). Kad ievietots maisiņu ūdenī, ja tas ir nepieciešams, lai mīcīt un iejaukties ar ūdeni, līdz putojošs. Šajā ūdens iemērc apakšveļu, tad noskalo ar vēsu ūdeni. Ūdenī, lai izskalotu rieksti vēl var pievienot, tāpēc veļa kļūst mīkstāks.

Matiem ar ziepju riekstiem, tiek izmantotas kā novārījums. Jums ir jāaizpilda 10-15 gabali sasmalcinātu valriekstu čaumalas, pārlej ar litru ūdens un vāra pusstundu no tiem. Rezultāts ir buljons līdzīgu šķidrās ziepes. Keep tas var būt vēl divas nedēļas ledusskapī.

Lietojot riekstus mazgāt matus būtu jāapzinās, ka viņi mazgā galvu kā parastu šampūnu nestrādās - novārījums šķidrs ūdens. Ir ieteicams ieliet buljonu un uzreiz galvas masāža, un jūs varat savākt matus saplūst ar ziepains šķidruma traukā un atkārtoti laista galvu, kamēr mati nav attīrīts. Putas tādējādi nevar nomazgāt matus, bet bez tā.

Atsauksmes Ziepju riekstu teikt, ka mazgāšanai gari mati būtu jāņem novārījums ar riekstiem 8, mazgāt īss - 3 valriekstu un vēl mazāk - mazgāšanai bērnu matiem. Precīzs likme ir atkarīga no cietības korpusa ūdens un tauku līmeni matiem.

Ir novērots, ka rieksti palīdz atbrīvoties no blaugznām, bet ieteicams ārstēšanu, lai aizstātu ķemmi un mazgāt riekstus izmantojot savu cepuri laikā.  Ziepju rieksti

Arī izmantot ziepes riekstus novājinātiem matiem, krāsoti mati, turklāt novārījums korpusa palīdz apturēt matu izkrišanu.

Novārījums no riekstiem var izmantot ekzēma, psoriāze, herpes, sēnītēm un citām ādas slimībām - norādīja, ka aizsardzības funkcija ādas tiek palielināts, tā kļūst gluda un mīksta.

Buljons var izmantot ne tikai kosmētiskiem nolūkiem - viņi mazgā traukus, zastiryvayut veļa, ūdens un mēslot augus.

Keep ziepju rieksti būtu vēsā, sausā vietā. Dažreiz rieksti turēties kopā, bet nav parādīta to kvalitāte, tie tiek izmantoti, kā arī rieksti un sausa.

Kontrindikācijas

Bez individuālā nepanesamība, kontrindikācijas nav ziepju rieksti.

Nepieļaut saskari ar acīm riekstu buljona - saponīni kairina gļotādu. Ja tā notiek, noskalojiet pietiekami acis labi.

Яндекс.Метрика