Ziflan

 Narkotiku Ziflan kapsulas.
 Ziflan - pārtikas piedeva augu bāzes, samazina akmeņu veidošanos žultsvadus.

Farmakoloģiskā darbība

Pie sirds Ziflana Helichrysum ekstraktu, kam ir labvēlīga ietekme uz stāvokli žults sistēmas, aknu: herb stimulē sekrēciju žultsskābju, palīdz samazināt viskozitāti žults, veidošanos akmeņiem, mazina spazmas sfinktera par Oddi, žults ceļu, žultspūslis.

Pozitīvas atsauksmes par Ziflane sakarā ar to, ka narkotiku, nodrošinot drenāža žults no aknām ir efektīvs antibiotiku terapijas laikā, ņemot citi hepatotoksiskās zāles lietot neatbilstošus produktus, alkoholu.

Visbiežāk Ziflan ietver visaptverošu ārstēšanu, lai izšķīdinātu žultsakmeņi vai dziļi attīra aknas. Turklāt jāpiezīmē, un šādas papildu piedevas darbojas kā pretparazītu - in zāles salmu puķe ir sveķi, kas kavē izaugsmi Giardia.

Produkta veids

Ziflan darbības kapsulas.

Indikācijas

Ziflan saskaņā ar norādījumiem uz pacientiem ar aknu darbības traucējumiem novēršanai žultsakmeņu un cauruļvadiem, šķīdināšanai jau veidojas akmeņiem.

Instrukcijas Ziflana: kā izmantot

 BAA Ziflan kapsulas.
 Ārstēšanai žults diskinēzija, kādā stāvoklī pēc holecistektomijas (žultspūšļa izņemšanas) ir paredzēts, lai ņemtu divas Ziflan p / dienā 1. kapsulai 15 dienas. Pēc vēl 15 dienas kurss tika atkārtots.

Ja žultsakmeņi pacients atrodas sākuma stadijā, tas ir, konstatēja smiltis vai mazi akmeņi, veikt Ziflan 3P / dienā, sākot no 1. kapsulas viena mēneša laikā. Atkārtota ārstēšana var tikt nodota tikai pēc 10-15 dienām.

Lai uzlabotu drenāžu aknu ārstēšanas ar antibiotikām laikā vai negatīvi ietekmēt aknu veikt Ziflan 3p / dienā 1. kapsula tik ilgi, cik nepieciešams lietot antibiotikas un citas zāles.

Izšķīdināt akmeņus, spriežot pēc atsauksmēm par Ziflane, var būt efektīva, šāda shēma: pirmais pavadīt divas mēnešu kurss - uzņemties 1. kapsulu Ziflan trīs p / dienā vienlaikus ar ēšanas. Starp kursiem obligāti veikt pārtraukumu uz 10 dienām.

Pabeidzot šos divus kursus pacientam jāveic ultraskaņas pārbaudi žultspūšļa, kura rezultāti būs novērtēt ārstēšanas efektivitāti, lai pārbaudītu, vai akmeņi krita.

Ja ir pozitīva tendence, ir skaidrs, ka akmeņi ir atlaista, ārsts Ziflana papildu kursus, kas ilgs līdz akmeņi izšķīst. Dažos gadījumos, ārstēšana ilgst 1-2 gadus, bet starp 30 dienu kursa jādara viena mēneša pārtraukumu. Kad akmeņi ir pilnīgi izšķīdis, par ieteikumu ārsta var tikt veikti, lai novērstu Ziflan: divi par mēnesis / gads.

Blakusparādības Ziflana

Spriežot pēc atsauksmēm, Ziflan reti izraisa blakusparādības vairumā gadījumu tas bija saistīts ar alerģiju neiecietība zāliena salmu puķe. Būtu arī jāņem vērā, ka aktīvā viela zāles mēdz uzkrāties un ilgāk nekā trīs mēnešus, lai preparātus, pamatojoties uz to, nevar būt. Pretējā gadījumā aknās var attīstīties sastrēgumus.

Kontrindikācijas

Ziflan Apmācības ir kontrindicēta pie augsta spiediena, obstruktīva dzelte, tā nevar veikt māsu, grūtnieces, bērnus līdz 12L, pacientiem ar alerģiju pret mūžīga.

Яндекс.Метрика