Zinaksin

 Zinaksin
 inaksin ir narkotiku augu izcelsmes, ko izmanto sāpju remdēšanai osteoartrīts.

Farmakoloģiskā darbība

Zinaksin efektīvi novērš sāpes un palīdz mazināt spiedoša sajūta kuģiem.

Pretiekaisuma un pretsāpju īpašības dēļ Zinaksin bioloģiski aktīvas vielas, kas ietverti sakneņu ar ingveru un galangal ķīniešu aptiekā.

Gatavojoties Zinaksin glikozamīns ķīniešu galangal ekstrakts aizstāj ar glikozamīna sulfātu, kas ir hondoprotektor (dziedē locītavas) ar pierādītu efektu. Glikozamīns ir dabiska viela, kas tiek ražots, locītavu skrimšļiem.

Atsauksmes Zinaksin un eksperimentālie pētījumi apstiprina pozitīvo ietekmi narkotiku par galvenajiem elementiem izcelsmi un attīstību, osteoartrīta, kā arī tās izpausmes.

Indikācijas

Piesakies Zinaksin ceļvedis iesaka kompleksu terapiju osteoartrīta (slimība, kas rodas sakāvi skrimšļa virsmas locītavu) un deģeneratīvām izmaiņām locītavās.

Zinaksin ar glikozamīnu ir bioloģiski aktīva piedeva ieteicams locītavu, mugurkaula, dispepsija, meteorisms, galvassāpes slimībām, un daži ginekoloģiskās slimības (premenstruālais sindroms, salpingīts, endometriozes).

 Zinaksin ar glikozamīnu
 Lietošanas instrukcijas Zinaksina

Zinaksin nāk kā kapsulas, kas veikti, ēšanas ar ūdeni laikā. Ir ieteicams, ka pirmie divi mēneši, ņem 1 kapsulai divas reizes dienā, un tad doties uz uzturošo devu, kas atbilst 1 kapsulai dienā. Zinaksin ar glikozamīnu ir jālieto vienu reizi dienā 1-2 kapsulas ēšanas laikā.

Blakus efekti

Zinaksin atsauksmes raksturoti kā labi panes, tikai retos gadījumos var būt alerģiskas reakcijas, slikta dūša, atraugas, diskomforta sajūta vēderā.

Ja blakusparādības nav ilgst divas nedēļas, piemērotība par tālāku izmantošanu narkotiku lietotājs Zinaksin ieteicams apspriest ar savu ārstu.

Kontrindikācijas Zinaksina

Zinaksin ne lietot bērniem līdz 12 gadu vecumam un personām ar paaugstinātu jutību. Zīdīšanas un grūtniecēm veikt Zinaksin norādījumu nav ieteicama.

Papildus Informācija

Ja preparāts tiek deponēts istabas temperatūrā, tad Zinaksin par derīgu lietošanai 2 gadus no izdošanas dienas.

Яндекс.Метрика