Zirgspēks

Šampūns Zirgspēki - kosmētikas matiem ar redzamu pozitīvo ietekmi uz to struktūru un izskatu.  Zirgspēku - šampūns

Par ražošanu šampūns Zirgspēki

Neskatoties uz tās nosaukumu un zīmējumu zirgu uz pudeles Zirgspēki, kas īpaši paredzēti vīriešiem. Procentu arī nāca pie viņa uz fona īpašo higiēnas produktu zirga krēpēm un reklāmu Holivudas zvaigznēm.

Krievijā uzsāka ražošanas Zirgspēki matus ar sastāva līdzīgs ārzemju analogiem. Zirgspēku šampūns pārdod aptiekās, tā vērtība var salīdzināt ar citiem profesionāliem produktiem matu un viņa ir vairākas reizes lielāks nekā fondi, kas tiek pārdoti pet veikalos zirgiem.

Struktūra astri atšķiras no cilvēka. Viņš ir ļoti raupja un bieza, ar spēcīgu matu folikulu. Visbiežāk, zirga krēpes (un āda) ir diezgan netīrs, tāpēc, lai attīrītu to no netīrumiem un sebum jāveic spēcīgāki tīrīšanas īpašības šampūnu.

Ja cilvēks sāk lietot šampūnu paredzētas astriem, tie kļūst rupjajām un biezāka, sajūta, ka mati uz manas galvas ir patiešām kļuvusi vairāk. Bet neilgu laiku vēlāk mati spuldze nevar izturēt šādu smagumu matiņiem, un mati sāk izkrist. Tieši tāpēc šampūnu jāpielāgo tikai cilvēktiesību šampūnu.

Šampūns Zirgspēki

Komponentu sastāvs Zirgspēki salīdzināt ar šampūnu zirgiem no pet veikalā, bet pielāgotas tā, lai nekaitētu ādu un matus no cilvēka organismā.

Struktūrā ietilpst galvenās Zirgspēki aktīvās sastāvdaļas un palīgierīces. Galvenās sastāvdaļas ir:

  • Lanolīnu;
  • Kolagēna;
  • Pro-vitamīns B5.

Lanolīns aizsargā galvas ādu un matus, uztur ūdeni tiem, radot aizsargājošu apvalku, kuru mati nav sausa, pat kad tas Zirgspēki ikdienas pieteikumu matiem.

Kolagēna šampūns palīdz atjaunot struktūru matiņiem, it kā salīmējot kopā skalas matiem. Pēc pieteikšanās Zirgspēki atsauksmi mati kļūst gluda un elastīga, viegli ķemmējami, un viņi nesaņem sajaukt.

Provitamīns B5 novērš kaitējumu matiem, kā rezultātā saules gaismas iedarbības un augstas temperatūras trieciens žāvēšanas laikā.

Palīgvielas ietver destilētu ūdeni, kas izšķīdināts visas pārējās sastāvdaļas, amidopropyl betaīnu, nātrija laurilsulfāts, nātrija hlorīds, nātrija bikarbonāts, citronskābe, glicerīns, glitseretkokoat, Cato, garšas piedevas kondicionēšana.  Conditioning šampūns Zirgspēki

Dažas no šīm vielām ir zirgspēku konservantus, daži atbalsts nepieciešams, lai skalpa skābju-sārmu līdzsvaru.

Nātrija laurilsulfāts veicina izveidi putām. Lielos daudzumos šampūnos nav pievienot to, lai novērstu ādas bojājumus galvas.

Norādījumi par lietošanu matu Zirgspēki

Šampūns tiek izmantota, lai mazgāt galvas ādu un matus, tas ir piemērots biežai lietošanai. Zirgspēki veselīgāku formula ļauj ieteikt to cilvēkiem ar sausu, sadalīt un bojātiem matiem.

Pirms pieteikumu ir nepieciešams samitrināt matu šampūnu, piemēro šampūns, ieziepēt masāža to 1-2 minūtes un noskalo ar siltu ūdeni. Ja jūsu mati ir ļoti netīri, mēs iesakām no atkārtotas. Regulāra pieteikums Zirgspēki atsauksmi dod matiem veselīgu izskatu un palīdz tikt galā ar split galiem.

Kontrindikācijas

Pēc mazgāšanas matus rīku nevar izmantot, ja Jums ir paaugstināta jutība.

Яндекс.Метрика