Zocor

 Narkotiku Zocor tabletēm.
 Zocor - zāles, kas ierobežo ražošanu holesterīna.

Farmakoloģiskā darbība

Zocor tiek piemērota apstākļos, ko raksturo paaugstināts holesterīna tāpēc, tas ir savdabīgs, lai ietekmētu tās līmenis samazinās koncentrāciju tireoglobulīna, lipoprotenov zemu blīvumu.

Aktīvā sastāvdaļa narkotiku - simvastatīns, stājas spēkā divas nedēļas pēc ārstēšanas uzsākšanas, maksimālo iespējamo efektu novēro pēc 4-6 nedēļām.

Ir pārskati par Zocor, kas norāda, ka pēc tam, kad beigām, narkotiku holesterīna kļūst tāds pats kā pirms ārstēšanas.

Produkta veids

Tabletes Zocor.

Analogus Zokora - Vero simvastatīns Simvakard, Simvalimit, Simvor, Simvakol - narkotikas ar tādu pašu aktīvo vielu.

Indikācijas

Zocor ordinē instrukcijas primāro hiperholesterinēmiju un otrā b tipa, pacientiem ar augstu risku saslimt ar aterosklerozi tajos gadījumos, kad diēta terapija bija neefektīva hyperlipoproteinemia, hipertrigliceridēmiju, kopā hiperholesterinēmija.

Labas atsauksmes par Zocor, lieto, lai novērstu sirdslēkme, Tias smadzeņu insults.

Zokora rokasgrāmata: kā izmantot

 Narkotiku Zocor Forte tabletes.
 Zāles jālieto vienu reizi / dienā, vakarā.

Sākuma deva mērenu un vieglas hiperholesterinēmiju ir 5 mg, ar smagu hiperholesterinēmiju - 10 mg / dienā. Ja terapija izrādās neefektīvi, deva ne agrāk kā mēnesi pieaugums, ņemot vērā, ka maksimāli pieļaujamās devas - 80 mg.

Kad išēmija Zocor tiek noteikts sākotnējo devu 20 mg, kas tiek pakāpeniski palielināts līdz 40 mg katru mēnesi.

Pacientiem, kas cieš no hroniskas nieru mazspējas, kas saņem nikotīnamīda, fibrātu vai ciklosporīnu, ieteikto sākuma devu 5 mg, un maksimāli pieļaujamā - 10 mg / dienā.

Neskatoties uz to pašu aktīvo vielu analogiem Zokora var ražot arī citās devām vai zāļu formas, tāpēc ārstam ir veikt iecelšanu.

Blakus efekti

Ārstēšana ar Zocor var izraisīt vemšanu, caureja, slikta dūša, gastralgia, vēdera uzpūšanās, aizcietējumi, dzelte, akūts pankreatīts, hepatīts, reibonis, bezmiegs, nogurums, perifēra neiropātija, parestēzija, krampji, redzes miglošanās, garšas sajūtas traucējumi, angioedēma, eozinofilija, vaskulīts, drudzis, alopēcija, locītavu sāpes, ādas apsārtums, artrīts, trombocitopēnija, nātreni, paātrināta sirdsdarbība, akūta nieru mazspēja, anēmija, no potences pasliktināšanos.

Kontrindikācijas

Instrukcijas Zocor ir kontrindicēta aknu slimības akūtā stadijā, paaugstinātu aknu enzīmu, aknu mazspēju, paaugstinātu jutību. Nelietojiet Zocor māsu, grūtnieces, bērnus līdz 18L.

Zocor var pastiprināt antikoagulantu, kas var izraisīt asiņošanu. Būtu arī jāņem vērā, ka tas palielina koncentrācijas aktīvās vielas asinīs digoksīnu.

Tas palielina iespējamību rabdomiolīze kombinēto narkotiku ar fibrātiem, Niacīns lielās devās, citostatiķi, eritromicīns, imūnsupresanti, itrakonazols, ketokonazols, klaritromicīns.

Simvastatīna biopieejamība samazinās holestipola un Holestiramīns, tāpēc to var pieņemt tikai pēc tam, kad 4h pēc šiem preparātiem.

Яндекс.Метрика