Zokson

 Narkotiku Zokson tabletes.
 Zokson - narkotikas lieto uroloģijā.

Farmakoloģiskā darbība

Zokson uzlabot urodynamics, iedarbojoties uz prostatas un urīnpūšļa kakla.

Vairāk Darbības Zoksona ir samazināt spiedienu, samazinot perifēro asinsvadu pretestību.

Aktīvā viela Zoksona - doksazosīna.

Produkta veids

Tabletes Zokson.

Indikācijas

Zokson lieto, lai ārstētu urīnceļu traucējumi, kas izraisa labdabīgas prostatas hiperplāzijas.

Labas atsauksmes par Zoksone, ko izmanto, lai ārstētu paaugstinātu asinsspiedienu kombinācijā ar AKE inhibitoriem, kalcija kanālu blokatori, tiazīdu grupas līdzekļiem, beta blokatori vai monoterapijas veidā.

Instrukcijas Zoksona: kā izmantot

 Tabletes Zokson ar dažādu devu narkotiku.
 Zokson ieteikts veikt naktī vai no rīta tukšā dūšā. Košļājamās tabletes nevajadzētu būt.

Sirds mazspējas, hipertensija veikt izrakstīto medikamentu ar sākotnējo devu 1 mg / dienā. Tam seko reakcijas pacienta un 1-2 nedēļu laikā deva tika palielināta līdz 2 mg un 4-8mg.

Uzturošā deva ir 2-4mg / dienā.

Ja pacients ir hipotensīvo efekts ir nepietiekams Zoksona devu var palielināt līdz maksimālajam līmenim - 16 mg / dienā terapiju vai ievadīt citus spiediena samazināšanas līdzekļi

Kad prostatas dziedzeris hiperplāziju Zokson ievada ar sākotnējo devu 1 mg / dienā. Pēc tam, deva tiek palielināta, ja nepieciešams, līdz 2-4mg / dienā, ar intervālu 1-2 nedēļas. Maksimālā pieļaujamā deva - 8 mg / dienā, kas atbalsta - 2-4mg / dienā.

Zoksona Instrukcijas norādīja, ka, samazinot savu devu var būt nepieciešama pacientiem ar aknu mazspēju. Gados vecāki pacienti vai tiem, kas cieš no hroniskas nieru mazspējas, lai pielāgotu devu nav nepieciešams.

Blakus efekti

Ārstēšanas laikā, zāles varētu piedzīvot reibonis, bezmiegs, tahikardija, vājums, galvassāpes, ģībonis, neregulāra sirdsdarbība, hematūrija, miegainība, hepatīts, neskaidra redze, dzelte, sausa mute, palielināts aknu fermentu, izsitumi, nieze, nātrene, leikopēnija, trombocitopēnija, rinīts, libido, sāpes krūtīs, muguras, asinsrites traucējumi smadzenēs pasliktināšanos.

Ir atsauksmes par Zoksone, aicinot retos gadījumos priapismu (sāpīga erekcija), nesaturēšana.

Ja pārdozēšana ir pazemināta spiediena, kas dažreiz noved pie ģībonis. Pacientam būtu jāliek, lai paceltu savas kājas. Dialīzes par spēkā neesošu.

Kontrindikācijas

Zokson Mācību nav piemērots alerģiju pret tā aktīvā sastāvdaļa. Ar aprūpi izrakstīt zāles, bērniem, zīdītājām, grūtnieces, aknu mazspēja, aortas vai mitrālā vārstuļa stenoze, ortostatiska hipotensija.

Ieceļot Zoksona jāņem vērā, ka narkotiku uzlabo efektu narkotiku, kas samazina asinsspiedienu. Tajā pašā laikā tā var apvienot ar antibiotikām, urikozuricheskimi un hipoglikēmiskajām aģentiem.

Hipotensijas efekts doksazosīna var samazināties estrogēnu nesteroidy jo īpaši indometacīnu.

Яндекс.Метрика