Zoladex

 Narkotiku Zoladex subkutānai injekcijai.
 Zoladex - zāles, lai ārstētu reproduktīvās sistēmas slimību uroloģijā, ginekoloģijas.

Farmakoloģiskā darbība

Zoladex ir analogs gonadotropīna hormonu sintētiskas izcelsmes. Tās darbība ir balstīta uz to, ka aktīvā sastāvdaļa narkotiku kavē ražošanu luteinizējošā hormona hipofīzes, kas savukārt noved pie zemāku estradiola sievietēm, testosterona vīriešiem.

Ietekme narkotiku ir atgriezeniska un hormoni pacientiem atgūt pēc ārstēšanas.

Ir atsauksmes par Zoladex, kas ir saistīts ar darbības dēļ samazinās testosterona līmenis prostatas audzēju augšanu vīriešiem apstājās un simptomātiska uzlabojums noticis. Samazinātas hormonu līmenis kastrācijas līmeņiem novērota terapijas 21 dienas.

In sievietēm, hormonu līmenis ir samazināts līdz līmenim estradiola menopauzes, arī par 21 terapijas dienām. Šāds efekts narkotikas ir efektīvs endometrioze, dzemdes fibroids, hormonu-krūts vēzi, vajadzību apspiest attīstību olnīcu folikulu.

Kombinācijā ar narkotiku sievietēm ar dzelzi noved pie amenoreja (menstruāciju trūkums), hematoloģisko parametru un palielina hemoglobīna dzemdes fibroids, un parādījās uz fona viņas anēmija. Tikai retos gadījumos menstruācijas nevar atjaunot pārtraucot narkotiku.

Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - goserelin acetāts.

Produkta veids

Kapsulas ievadīšanai subkutāni.

Analogā Zoladex - goserelin formulēšana.

Indikācijas Zoladex

Zoladex parakstītas endometrioze, dzemdes fibroids, krūts vēzi, gatavojoties operācijām uz endometriju tās retināšana.

Ir pārskati par Zoladex, ka tas tiek veiksmīgi izmantota in vitro apaugļošanas.

Zoladex rokasgrāmata: kā izmantot

 Zoladex narkotiku šļirces aplikatoru.
 Pieaugušo zāles ir ievadāms devā 3, 6 mg subkutāni ik pēc 28 dienām priekšējā vēdera sienā.

In ļaundabīgi audzēji parādīt ilgstošu izmantošanu Zoladex, labdabīgi - ne vairāk kā sešus mēnešus.

Gatavojoties operācijas endometriju darīt divas injekcijas mēneša intervālu. Ķirurģija ieteicams iecelt pirmās divas nedēļas pēc otrās devas.

Saskaņā ar instrukcijām Zoladex in vitro apaugļošanas, tas ir ievadāms devā 3, 6 mg, lai samazinātu jutību hipofīzes.

Pacienti ar aknu, nieru mazspēju, vecumdienās deva nav jāpielāgo.

No analogās Zoladex shēmu var atšķirties, ir jāveic ārsta iecelšanu.

Blakus efekti

Izmantot Zoladex var pavadīt hipotensija, hipertensija, nekonkrētu maņu simptomiem, artralģija, alerģiskas reakcijas, izsitumi uz ādas.

Vīriešiem, Zoladex var izraisīt svīšana, sāpes un pietūkums krūtīm, pasliktināšanos potences plūdmaiņām. Pacientiem ar prostatas vēzi var justies sākumā terapiju, kaulu sāpes, dažreiz - kompresijas muguras smadzenēm, pārkāpumus ureteral caurlaidības.

Ir atsauksmes par Zoladex, izraisot izmaiņas sieviešu libido un garastāvoklis, galvassāpes, svīšana, depresija, maksts sausumu gļotādas, izmaiņas krūšu izmēru. Sievietes ar krūts vēzi var pamanīt pagaidu pieaugumu simptomiem.

Zoladex kombinācija ar gonadotropīniem var izraisīt olnīcu hiperstimulācija, tāpēc ir nepieciešams, lai stimulācija terapija vadības ciklu.

Kontrindikācijas

Zoladex un visvairāk unikālo Zoladex nedrīkst grūtniecēm, barojošām sievietēm, bērniem, ja konstatēta pastiprināta jutība.

Instrukcijas Zoladex nav datu par negatīvo ietekmi narkotiku uz cilvēka psihomotorās reakcijas, Bad tā ir apvienota ar citiem medikamentiem.

Яндекс.Метрика