Zomig

 3 tabletes no narkotiku Zomig.
 Zomig - protivomigrenoznoy ar narkotiku aktivitāti.

Farmakoloģiskā darbība Zomig

Ar darbības un efektivitātes ziņā ir absolūts analogs Zomig Zolmitriptan. Abas zāles ir mērena aktivitāte pret 5HT1a receptoriem. Reibumā ar narkotiku aferento šķiedrām trijzaru nerva inervēt Dura mater smadzeņu asinsvadu un asinsvadiem. Eksperimentos ar dzīvniekiem, zinātnieki konstatēja, ka Zomig izraisa asinsvadu sašaurināšanās, kas saistīta ar apspiešanu iepriekš atbrīvo un kalcitonīna gēnu saistītu peptīds, P vielas un vazoaktīvs zarnu. Tas ir tas, ko provocē uzlabojumus jebkurā migrēnas lēkmes. Bieži Zomig, vērtējumiem pacienti apstiprināja tas samazina intensitāti sāpes (kas notiek pēc stundas), samazina iespējamību slikta dūša un vemšana, un fotofobiju un phonophobia, ir saistīta ar migrēnu.

Papildus šīm īpašībām, Zomig ir laba ietekme uz smadzenēm, pamattīkla pielīdzināšanu mehānismu iesaistīta veidošanos un attīstību migrēnas lēkmes. Tas, patiesībā, izskaidro ļoti spēcīga iedarbība, jo īpaši ar atkārtotu narkotiku lietošanu.

Jebkurā migrēnas lēkmes novērotas asinsvadu paplašināšanos, kas ir saistīts ar aktivizēšanu reflekss uzbudinājums, kas tiek atbalstīta uz orthodromic trīszaru nervu šķiedru un parasimpātiskās inervāciju asinsvados smadzenēs. Zomig un bloķē atbrīvot reflekss arousal vazoaktīvs zarnu, un tādējādi ņem farmakoloģisko darbību narkotiku.

Produkta veids

Apvalkotās tabletes, dzeltenas, abpusēji izliektas, apaļas, ir atzīmētas "Z" vienā pusē. Blisteri ir iepakoti 3 tabletes.

Lietošanas indikācijas Zomig

Zomig ir indicēts migrēnas lēkmju.

Kontrindikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Zomig, tas ir kontrindicēts:

  • koronārā sirds slimība;
  • nekontrolēta hipertensija;
  • smadzeņu cirkulācija;
  • tranzistors išēmisku lēkmju vēsturē;
  • vazospastisku stenokardiju;
  • WPW sindroms vai aritmijas;
  • lieto kopā ar ergotamīnu vai citām zālēm, kas ir to atvasinājumi;
  • jutība pret jebkuru sastāvdaļu zāļu formas.

Ar lielu rūpību narkotiku ordinēts gados vecākiem pacientiem.

Instrukcijas Zomig: kā izmantot

 Packing narkotiku Zomig.
 Saskaņā ar norādījumiem par Zomig, ieteicamā deva migrēnas lēkmes - 2, 5 mg (1 tablete).

Ja simptomi saglabājas vai atkārtoti notiek uz 24 stundām, pēc tam atkārtoti iecelšana ir iespējama Zomig. Bet tas ir vērts atzīmēt, ka tas nav nepieciešams nekavējoties veikt otru devu pēc pirmās jāiet cauri vismaz 2 stundas. Ja otrā deva nebija vēlamo efektu, tad turpmākajos gadījumos, ir nepieciešams veikt 5 mg. Klīniski nozīmīga efektu var panākt, vienas stundas laikā pēc vienas devas.

Ieteicams lietot medikamentus, cik drīz vien iespējams, pēc iestāšanās migrēnas sāpes, bet atsauksmes par Zomig apgalvo, ka efektivitāte narkotikas nav atkarīga no šo. Tiek norādīts, ka kopējā dienas deva nekādā gadījumā nedrīkst pārsniegt 10 mg, pat ar atkārtotu bouts sāpes.

Pacientiem ar vidēji smagiem vai viegliem aknu darbības traucējumiem, kā arī pacientiem ar visa veida nieru funkcijas traucējumiem devas pielāgošana nav nepieciešama.

Tiek norādīts, ka, lai gan uzņemšana 50 mg Zomig vai analogi notiek pārdozēšana, kas ir simptoms sedāciju.

Blakus efekti

Uzņemšana Zomig, atsauksmes apstiprināt, var pavadīt vairākas blakusparādības, kas izpaužas, pārkāpjot jutība, reibonis, spiedoša sajūta un smaguma sajūta ekstremitātēs, galvassāpes, sausa mute, slikta dūša, sāpes vēderā, išēmiska kolīts, hemorāģisko caureja, muskuļu vājums, mialģija , sirdsklauves, tahikardija, poliūrija, bieža urinēšana.

Arī tur var būt dažādas alerģiskas reakcijas, ņemot Zomig, pacientu atsauksmes apstiprina izskatu angioneirotiska tūska, anafilaktiskas reakcijas un nātrene.

Bet kopumā, zāles tiek nodota viegli pietiekami, un visas nevēlamās blakusparādības ir izteiktas vai nu mēreni vai ļoti viegli būt raksturs tranzistors un pārbaudītas bez tālākas apstrādes.

Nosacījumi un noteikumi

Store Zomig vajadzētu būt temperatūrā, kas nav augstāka par 30 par Ar bērniem nepieejamā vietā ir jaunāki par 2 gadiem.

Яндекс.Метрика