Zovirax

W  Zovirax krēms
 oviraks ir pretvīrusu zāles, uzrādot tādu izteiktu aktivitāti pret herpes simplex, herpes zoster, vējbakām, un mazāk izteikts attiecībā uz vīrusu citomegalovīrusu un Epšteina-Barra vīruss.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Zovirax - aciklovīrs.

Šis materiāls ir spēja iekļūt DNS vīruss, kas izraisa rašanos bojātu DNS, kas var nomākt procesu dubultot molekulu nākamās paaudzes vīrusu.

Tādējādi, pretvīrusu iedarbība Zovirax mērķis ir vīrusa replikācijas traucējumiem un veidošanās vīrusa nespēj dzīvot vienību neietekmējot veselās šūnas cilvēka organismā.

Indikācijas

Zovirax, atsauksmes apstiprina, efektīva, lai ārstētu infekcijas gļotādu un ādu, ko izraisa herpes simplex vīrusu, vējbaku un herpes zoster.

Izmantojiet Zovirax rokasgrāmata iesaka pacientiem ar imūndeficītu un normālu imūno statusu, lai novērstu herpes simplex. Zovirax ir iecelts ārstēšanai herpes infekcijas jaundzimušajiem. Zāles tiek izmantots kaulu smadzeņu transplantācija, lai novērstu citomegalovīrusa infekciju.

Zovirax ziede ir indicēts acu keratīts (radzenes iekaisums), ko izraisa herpes simplex vīruss.

Lietošanas instrukcijas Zovirax

 Zovirax Tabletes
 Perorālai ievadīšanai Zovirax ražots tablešu formā, šķīstošo tablešu un kapsulu.

Lai sagatavotu risinājumu intravenozas veikti Zovirax liofilizātu.

Lokālai aciklovīrs tiek ražots veidā losjoni un ziedes, un oftalmoloģijas ziedes.

No narkotiku tablešu formā laiks neietekmē uzturs. Zovirax tabletes jādzer daudz ūdens. Kad herpes simplex ievadītas aciklovīrs 200 mg ik pēc 4 stundām (5 reizes dienā). Pacienti ar smagu imūndeficītu vai zarnu absorbcijas devu Zovirax rokasgrāmata iesaka dubultot. Ārstēšanas ilgums - 5 dienas.

Lai novērstu atkārtošanos herpes pacientiem ar normālu imunitāti ir piešķirts 800 mg dienā: 200 mg Zovirax ik ​​pēc 6 stundām vai pusi devu un palielināt intervālu starp devām, attiecīgi. Tās pašas shēmas Zovirax tabletes ievadīts, lai novērstu herpes simplex vīruss pacientiem ar novājinātu imunitāti. Zāles turpinājās līdz, kamēr nepastāv draudi infekcijas.

Varicella un herpes zoster Zovirax tabletes veikti vienas nedēļas 5 reizes dienā 800 mg robežās.

Bērniem vecumā no diviem Zovirax ārstēšanai un profilaksei herpes ievadīt, vienā devā kā pieaugušiem. Bērni līdz diviem gadiem, ieteicamā deva ir uz pusi. Zovirax tabletes ar jostas rozi un vējbakām bērniem būtu jāveic 5 dienu laikā 4 reizes diennaktī ieteicamās devas: līdz 2 gadiem - 200 mg, 2 līdz 6 gadiem - 400 mg vairāk nekā 6 gadus - 800 mg.

Zovirax krēms ārējai lokālai lietošanai. Raksturīgi, 5 dienu laikā Zovirax krēmu nelielā apmērā tiek uzklāts uz skartajā zonā, procedūra tika atkārtota līdz 5 reizēm dienā. Ja nepieciešams, ilgums zāļu lietošanu, var tikt palielināta līdz 10 dienām.

Acu ziede Zovirax ir paredzēts laist konjunktīvas maisiņā. Single deva atbilst sloksnes 1 cm. Zovirax ziede piemērota 5 reizes dienā, līdz simptomi izzūd, un pēc tam vēl par 3 dienām.

Zovirax intravenozi guide iesaka notecina. Raksturīgi, Zovirax administrē izmantojot infūzijas sūkni. Vaislas liofilzata patēriņam 0, 9% nātrija hlorīda šķīdumu. Viens mililitrs galīgā šķīduma jāatbilst 25 mg aciklovīrs. Ārstējot herpes simplex devu aprēķina, reizinot svaru 5 mg uz vienu pacientu, herpes encefalītu, herpes zoster, vējbakām pieaugušajiem un ārstē herpes simplex jaundzimušo - 10 mg / kg. Rezultātā deva Zovirax ievadīta ik pēc 8 stundām.

Blakus efekti

Perorālo formu Zovirax lietošana var izraisīt nevēlamas blakusparādības, piemēram:

  • sāpes vēderā, vemšana, slikta dūša, traucēta izkārnījumos, paaugstināta aktivitāte aknu fermentu, dzelte, akūtu nieru mazspēju;
  • apjukums, nogurums, halucinācijas, reibonis, dezorientācija, galvassāpes;
  • anēmija, trombocitopēnija, leikopēnija, paaugstināts kreatinīna un urīnvielas līmenis asinīs;
  • alerģiskas reakcijas uz ādas, elpas trūkums, angioedēma, anafilaktoīdas reakcijas.

Kaut Zovirax viedokļi nav informēti par iespējamiem krampjus un komu, klīniskie pētījumi liecina, ka izmantošana lielu devu narkotiku, šādas parādības ir iespējamas.

Acu ziede Zovirax var izraisīt angioneirotiskā tūska (pietūkums gļotādu dziļi vai zemādas audu un ādas), dedzinoša sajūta, blefarīts (iekaisums plakstiņu malu), konjunktivīts (iekaisums gļotādas acs), virspusējs punktveida radzenes bojājumus.

Zovirax krēms var izraisīt izpausme nieze, ādas kairinājums, dedzināšana, pīlings un sausa āda, kontakta dermatītu. Retos gadījumos var attīstīties tūska.

Atsauksmes par Zovirax liecina, ka injekcija zem Saskaroties ar ādu, var izraisīt smagas iekaisuma reakcijas, tai skaitā nekrozi.

Kontrindikācijas Zovirax

Iecelt Zovirax norādījums nav ieteicama, ja ir paaugstināta jutība pret aciklovīrs.

Jāievēro piesardzība, lietojot zāles, kas neiroloģiski traucējumi, nieru mazspēja, dehidratācija.

Lēmumu par lietderību Zovirax grūtniecēm un ar krūti barojošām sievietēm būtu ārstējošā ārsta.

Papildus Informācija

Saskaņā ar instrukcijām, Zovirax jāuzglabā istabas temperatūrā. Saskaņā ar šo nosacījumu zāles ir derīgas 5 gadus.

Яндекс.Метрика