Alergologa

Alergologa - ārsts, kas nodarbojas ar profilaksi, diagnosticēšanu un ārstēšanu alerģiskas reakcijas, kā arī Alergologa ārstēt alerģiskas reakcijas
 nosaka to cēloņus un mehānismus izpausmes.

Alergēni mums apkārt

Alerģija - slimība, kas raksturojas ar neparastu jutība pret dažādām vielām. Iemesli tam gulēt imūnsistēmu, tā ka lielākā daļa cilvēku neizraisa sāpīgas reakcijas alerģiju var izraisīt smagas slimības.

Šķaudīšana, nieze, acu asarošana un ādas kairinājums - parastās alerģijas simptomi, kuras cēlonis bieži var paslēpt narkotikas, ziedaugu un ikdienas sadzīves priekšmetus.

Saimniecības alergēni atšķirties no mikroskopiskām pelējuma sporas un daļiņām cilvēka ādas, lai tarakāns alergēnus un grāmatu putekļus. Tāpat, diezgan bieži ir alerģija pret dzīvniekiem, kuros alerģisko darbība ir spalvas, kažokādas, siekalas, urīna un fekālijām.

Nekonsultējoties ir alergologa, lai noteiktu cēloni, izraisa alerģiju, ir diezgan grūti. Tomēr, kā uzskata alergologu, samazinot alergēnu iedarbību atvieglo alerģiskas slimības. Tāpēc, pirms iecelšanas alergologa, būtu jāievēro ieteikumi, kas ievērojami atvieglos nepatīkamus simptomus sadzīves alerģijas:

 • Ir jābūt iespējai samazināt skaitu koncentrācijas putekļu - tīru gultas ar nojumēm, paklāju un kažokādu no grīdas un mitro tīrīšanu katru dienu;
 • Mazie interjera priekšmeti un grāmatas ir labākais uzglabā plauktos stiklotas;
 • Tas ir nepieciešams, lai attīrītu gaisu, izmantojot tīrāku un uztur iekštelpu mitrumu 40-60%.

Tas ir nepieciešams konsultēties alergologa

Consult alergologa ir nepieciešama pie pirmajām alerģijas. Visi alerģiskas slimības ārsti alergologu parasti iedala klīniskajām izpausmēm un cēloņiem, kas izraisa to rašanās:

 • Pārtikas alerģijas, par kurām galvenās izpausmes ietver akūtu nātreni un dažādi gremošanas traucējumi, rodas tāpēc, ka organisma paaugstināta jutība pret noteiktiem pārtikas produktiem;
 • Astmu, galvenais simptoms ir elpas trūkums, kā rezultātā alerģisku iekaisumu visā elpošanas sistēmu, tai skaitā deguna gļotādā un mazāko bronhos;
 • Siena drudzis, ko raksturo ūdeņains novadīšanas no deguna, šķaudīšana, nieze, acu asarošana un reizēm pietūkumu acīm, un smagos gadījumos - spēcīgs uzbrukums nosmakšanas, izraisot ziedputekšņus.

Sakarā ar to, ka alerģija var izpausties dažādos veidos, un ir dažādi iemesli savlaicīgai diagnostikai ir jāapstrādā, lai labu alergologa.

Consult alergologa būtu jārīkojas ar izcelsmi un attīstību:

 • Iekaisums deguna gļotādas alerģiskas reakcijas fona, kas ir raksturīga alerģiskā rinīta;
 • Kairinājums no ādas ar blisteriem dzīvoklis, kas ir tipisks kurss akūtu un hronisku nātreni;
 • Pārtikas alerģijas, kas parādās kā neraksturīgu reakcija uz atsevišķiem pārtikas produktiem;
 • Iekaisuma procesi konjunktīva, kas ir raksturīga alerģiska konjunktivīta;
 • Siena drudzis, bieži attīstās dermatītu un nervu reakciju, kas ir saistīta ar sezonālo alerģisko Rhinoconjunctivitis;
 • Bronhiālā astma;
 • Angioedēma no ādas un gļotādu (aka - angioneirotiskā tūska);
 • Atopiskais dermatīts, kas bieži notiek ģenētisko iemeslu dēļ;
 • Narkotiku alerģija, kas izpaužas kā neraksturīgu reakcija uz medikamentiem;
 • Alerģiska kontakta dermatīts, kas parasti veidojas uz ādas, cieši kontaktā ar alergēnu;
 • Insektu alerģijas, kas parādās kā neraksturīgu reakcija uz kodumiem dažu kukaiņiem.

Dažas slimības ir sezonas un nenotiek strauji, tomēr, kā uzskata alergologu, pat šajos gadījumos ieteicamā ārstēšana nav, lai iedarbinātu attīstību nopietnākas slimības.

Kā diagnosticēt alerģija

Pastāvēt Alergologa diagnosticēt alerģiskas reakcijas
 daudz slimību, kas ir līdzīgus simptomus alerģijas. Lai pareizo diagnozi, jākonsultējas pie alergologa.

Papildus pārbaudei alergologa ir precīzas un objektīvas metodes, lai apstiprinātu diagnozi, ieskaitot laboratorijas testus ar alergēniem, un ādas testi ar alergēniem.

Bērnu alergologa

Pirmais alerģiskas reakcijas - sausumu un ādas apsārtums var rasties jau agrā bērnībā, bērnu. Kad šie simptomi jāsazinās ar sava bērna alergologa, kurš var iecelt pēc diagnozes un ātru efektīvu ārstēšanu, kas nozīmē, lai rūpētos par maigo ādu no bērna ir nepieciešams katrā atsevišķā gadījumā.

Labs alergologa arī nebūs neievērot diētu krūti māte un atlases terapeitisko savienojumi bērnam un iemācīt tos pareizi ievadīt. Viss komplekss uzdevumi un padomus, kas veic bērnu alergologa, mērķis ir samazināt alerģijas simptomus un laicīgi konstatētu tās cēloņiem.

Parasti, kas notiek bērnu alergologa centros, kur jūs varat veikt nepieciešamo pārbaudi, lai noteiktu diagnozi. Atšķirībā no pieaugušajiem, bērnu alergologa specializējas alerģiju bērnībā un var ātri noteikt cēloņus brīdinājuma zīmēm.

Kā izvēlēties labu alergologa

Visbiežāk, izvēloties ārstu, balstoties uz atsauksmēm un ieteikumiem. Alergologu atsauksmes, un informācija par darba pieredzi, diagnostikas spējas centra un specializācijas ārsti var atrast lapas medicīnas iestādēs, kurās viņi strādā.

Šodien, tomēr, ne visi centri ir labi pārstāvētas internetā, tāpēc pirms tikšanos ar alergologa var piekļūt uz forumu, kas parasti apmainījās iespaidiem par metodēm un efektivitāti dažādu ārstu.

Яндекс.Метрика