Resuscitator

In reanimācijas ārsts ir apņēmies nodrošināt neatliekamo palīdzību situācijās, kas apdraud cilvēka dzīvību - viņš  Ārsts-resuscitator izsaukums
 atjauno un uztur savas dzīvības funkcijas.

Nodarbošanās atdzīvināšana ietver pamatzināšanas par kritiskās aprūpes medicīnas, anesthesiology. Anesthesiology un intensīvās terapijas - ir speciālisti, kas var tikt izmantoti pārmaiņus.

Pieaugušajiem un bērniem intensīvās terapijas specializācijā vien, gan ārsts var strādāt ar visu vecumu pacientiem. Bet bērnu elpināšanas pieder īpašas prasmes strādāt ar maziem bērniem, kuri ir prakse nes jebkad.

Dažos gadījumos vēršas pie mākslīgās elpināšanas

Galvenais iemesls, kāpēc pacienti nāk pie ārsta ar reanimācijas - šoka stāvoklī, kas izraisīja elpošanas mazspēja, sirds funkcijas, vielmaiņu, nervu un endokrīno sistēmu.

Šoks var būt traumatiska, emocionālas sāpes, toksisks, baktēriju. Cilvēks šoka stāvoklī, var būt ļoti satraukti vai nomākti, viņš kļūst bāli un svīšanas ādu, samazina spiedienu, stimulē pulss, elpošana kļūst sekla.

Rezumējot, mākslīgās elpināšanas iekārtām strādāt ar pacientiem, kuri atrodas termināla stāvoklī vai piedzīvo klīnisko nāvi. Terminal state - atgriezeniska stāvoklis, kad cilvēks pārnestā nozīmē "ne dzīvs, ne miris," un pēc iespējas ātrāk uzdevums reanimācijas atsākt izmiris funkcionalitāti svarīgākajiem iekšējiem orgāniem. Klīniskā nāve - tas ir tas pats terminālis nosacījums, bet tas izceļas ar to, ka persona ir neaktīvs smadzenes ir apstājusies elpošana un asins cirkulāciju, vielmaiņu darbu tikai. Šis nosacījums ilgst tikai aptuveni 5 minūtes, un šajā laika reanimācijas laikā, izmantojot mākslīgo elpināšanu, sirds masāžu, un citas darbības, kas pacientam būtu atgriezties dzīvē.

Arī atdzīvināšana resuscitator profesija ietver īpašumtiesības uz zināšanu un prasmju intensīvajā terapijā. Tas nozīmē, ka tas tiek veikts atdzīvināšana mehānisko ventilāciju, dialīze, intravenozas infūzijas, pacing un citas procedūras, lai labotu pacienta stāvokli.

Kas ir svarīgi saprast ārstus elpināšanas nenodarbojas ārstēšanā jebkuru slimību, viņi tikai atjaunotu dzīvotspēju cilvēka organismā.

Diagnostikas metodēm, ko intensivist izmanto savā darbā

Lai novērtētu stāvoklis pacienta atdzīvināšanas parasti tērē elektrokardiogrāfiju. Arī tas var būt procentu datiem urīna un asins analīzes, kas parāda:

  • No ASAT un ALAT līmenis;
  • Bulciņa, kopējais olbaltumvielu, bilirubīns;
  • Glikozes, kālija, kreatinīna, nātrija līmenis asinīs summa;
  • HIV, B un C hepatītu, sifilisu klātbūtne.

Svarīgs  Anaesthetist sagatavošanu anestēzija
 par ārsta-resuscitator un Šādi faktori ir: asins recēšanas laika, Rh faktors, asins grupa.

Kā ārsti un reanimācijas

Reanimatologists - speciālisti ar augstāko medicīnisko izglītību, saņēma atbilstošu kvalifikāciju.

Apgūt profesijas reanimācijas ietver pētījumu par īpašībām un likumiem izmiršanu vitālo funkciju cilvēka organismā un to, kā tos atjaunot.

Pieaugušie un bērnu atdzīvināšanas būtu plašas zināšanas medicīnas jomā, labi zina fizioloģiju un anatomija cilvēka organismā.

Būtiskās prasmes, kas nepieciešamas veiksmīgam darbam resuscitator - pretestību pret stresu, spēju pieņemt pareizus un ātrus lēmumus ārkārtas situācijās, palielinājās uzmanības. Ir svarīgi zināt, kā jūtam ar pacientu atdzīvināšanu, viņš bija gatavs ātri novērtēt viņa stāvokli.

Яндекс.Метрика