Andrologs

Androlog ir ārsts, kurš veic ārstēšanu dažādu slimību, traucējumu un patoloģisko procesu funkcionēšanas vīriešu reproduktīvo sistēmu.  Andrologs - speciālists no vīrieša reproduktīvās sistēmas slimībām

Vēsture un funkcijas profesijas

Androloģija kā sarežģītu zinātni tika izveidota 20. gs. Šī disciplīna ir aktīvi pētīt un ārstēšana vīriešu seksuālo traucējumu. Tas ir cieši saistīts ar uroloģija, endokrinoloģijā, seksuālās patoloģijas, dermatoloģijas un veneroloģ.

Galvenais mērķis ir Androloģija uzturēšana un saglabāšana reproduktīvās veselības vīriešiem. Androlog ir speciālists, kas nodarbojas ar diagnostiku, profilaksi un ārstēšanu no seksuālās sfēras vīriešu slimībām.

Androlog ne tikai nodrošina medicīnisko aprūpi, bet arī nodarbojas ar sociālo adaptāciju. Un arī izpaužas andrologs atsauksmes un sūdzības no pacientiem.

Jo 19-20 gadsimtu pasaules medicīnas praksē, ir izveidojuši pamata metodes Androloģija. Profesionālajā jomā androloga sāka ienākt ne tikai problēmas pieaugušiem vīriešiem un bērniem. Bērni andrologs risina problēmas seksuālo attīstību bērniem un pusaudžiem. Šai personai ir jābūt plašas zināšanas par fundamentālu medicīnu un tās disciplīnām.

Bērni andrologs konsultēties, diagnosticēt un ārstēt slimības zēniem. Galvenais mērķis ir tas, lai novērstu bērnu androloga vīriešu neauglība un veicinātu pienācīgu seksuālo attīstību pusaudžiem.

Specifika medicīnas andrologs darbību

Konsultācijas androlog dod galvenokārt problēmu erektilās disfunkcijas, kas ir traucējumi uzturēt erekciju, samazināta seksuālo aktivitāti, un trūkums dzimumakta.

Labs andrologs var identificēt cēloņus slimības un novērst turpmāko attīstību seksuālu disfunkciju un atjaunot normālu funkcionēšanu vīriešu reproduktīvo sistēmu.

Konsultēties andrologs apstrādātas vīriešus dažādās vecuma grupās, bet visbiežāk vecumā no 40 līdz 65 gadiem. Pie sirds problēmām šajā vecuma grupā ir ne tikai slimības, bet arī psiholoģiskie traucējumi.

No andrologs specifika ietver noteikšanu riska pakāpi un iespēju saslimt ar seksuālo sfēru slimībām. Šādi faktori var ietvert diabēts, ateroskleroze, hipertensija, aknu mazspēja, hormonālie traucējumi, nieru mazspēja un vairogdziedzera slimība. Arī galvenie riska faktori ietver alkoholu un psihotropās vielas, smēķētāju.  Problēma erektilās disfunkcijas - visbiežāk konsultācija pie andrologs

Terapija

Pašlaik ir vairāki ārstēšanas, kas izmanto andrologu. Tie ietver šādas metodes:

  • injekcijas metode ieviest narkotikas uz kavernozajos, ti kuģiem, vīriešu dzimumorgānu uzlabot erekciju;
  • narkotiku terapija raksturs, kas ietver zāles, kas uzlabo asins plūsmu asinsvados dzimumlocekļa;
  • psihoterapija, kurā izmanto narkotikas ārstēšanai Psihogēniskās disfunkcijas, un ārstēšana tiek veikta ar terapeitu tikšanās;
  • erektornaya vakuuma terapija ir nesāpīga procedūra, izmantojot vakuuma erector atjaunot erekcija;
  • ķirurģiskās metodes, tai skaitā operācijas uz dzimumlocekļa, protezēšana, operatīva iejaukšanās ierobežot aizplūšanu venozo asiņu.

Labs andrologs vajadzētu noteikt labāko ārstēšanas metodi katram pacientam, lai noteiktu to priekšrocības un trūkumi. Androlog atsauksmes pozitīvs raksturs saņems no pacientiem, ja ārstēšana ir labus rezultātus, tika veikta pilna pārbaude un diagnostikas procedūras.

Pienākumi ārsts andrologs

Androlog sniedz stacionāro, ambulatoro un konsultatīvo saņemšanu, kā arī vadošajiem medicīnisko dokumentāciju un diagnostikas pētījumi pētniecības metodes. No ārsta pienākumi ir veikt nelielu ķirurģisku iejaukšanos (brūču, šuvēm, attīrīšana no svešķermeņu, novokaīns blokādes, uc), ultraskaņas un cystoscopy.

Ja jūs vēlaties labi andrologs var ražot katetra noņemšanu, destilācijas urīnpūsli, sēklinieku vēnu asinsvadu nosiešanas un likvidēšanu hidrocēle.

Features konsultācijas andrologs

Par padoms andrologu var piekļūt, lai ārstētu iekaisumu un infekcijas slimību Uroģenitālās sistēmas vīriešiem, neauglība, dzimumorgānu slimības, patoloģiskām izmaiņām menopauzes un iedzimtus defektus no dzimumorgāniem.

Ārsts var veikt konsultācijas par slimību, seksuāli transmisīvo slimību, un palīdzēt jautājumos kontracepciju.

Pirms ārsts ir nepieciešams veikt higiēnu un valkā tīras drēbes. Pieņemšanā, ārsts klausās pacienta sūdzībām, pēta vēsturi viņa slimības un piešķir diagnostikas procedūras, pārbauda dzimumorgānus, un ārstēšanas kursa ņem vērā komentārus un ierosinājumus Androloģija pacientus.

Kā papildu pārbaudi ārsts var izrakstīt spermas analīzi, ultraskaņas pārbaudi kuģu urīnceļu orgānu, nosakot prostatas specifiskā antigēna un uztriepes no urīnizvadkanāla.

Яндекс.Метрика