Anesteziologs

Anesteziologs ir medicīnas speciālists, kurš nodarbojas ar nodrošinot anestēziju (sāpes, zudumu sāpju jutību) dažādu ķirurģiskas procedūras, kā arī sāpes, un pēctraumatiskā šoku.  Anesteziologs - speciālisti sniedz nesāpīgs operācija

Anesthesiologist ievieš pretsāpju pacientu un saglabā viņa ķermenis operācijas laikā.

Profesijas vēsture

Anestēzija ir medicīnas specialitāte, kas nodarbojas ar samazinātu jutību un analgēzija konkrētā orgāna vai ķermeņa daļas. Pirmais anesteziologs parādījās viduslaikos. Viņi liedz pacientus jutīgumu ar sitienu pa galvu ar smagu priekšmetu. Pirmajā samaņas zudumu laikā viduslaiku ārsti veica savu darbību.

Pirmo reizi termins "anestēzijas" un "anesteziologs" ieviesa Grieķijas filozofa Dioscorides gada 1. gadsimtā pirms mūsu ēras Tajā pašā laikā sāka izmantot pirmos narkotikopodobnye vielas sāpju kontrolei un anestēzijas tiek ievadīta pacientam, pie miega.

Vēlāk 16-17 gadsimtiem, Eiropas zinātnieki sāka izstrādāt vienotu koncepciju anesthesiology, un 20. gadsimtā, Amerikas Savienotajās Valstīs bija doktrīna anestēzijas un anesthesiology zinātniskiem pamatiem.

19. gadsimtā, amerikāņu ārsti veica operāciju, izmantojot ētera kā anestēzijas līdzekli. Drīz anesthesiology sāka pārstāvēt ne tikai anestēziju ķirurģiskas procedūras laikā, bet arī, lai nodrošinātu stabilitāti, pacienta izvēli anestēzijas un dzīves atbalstam.

Galvenais mērķis ir izpētīt anesthesiology akūtas sāpes un patoloģijām. Anesteziologs cieši saistīta ar intensīvu aprūpi, jo tā atbalsta pacienta ķermeņa operācijas laikā.

20. gadsimtā anesthesiology sāka pārstāvēt sarežģītu zinātni, kuras mērķis atsāpināšanu, muskuļu relaksāciju un sedācija.

Specifika medicīniskās darbības anesteziologs

Anesteziologs ir ārsts, kurš sniedz pacientu drošību operāciju un pēcoperācijas periodā. Mijiedarbība ar pacients pirms operācijas sākuma, ārsts mācās medicīnas vēsture un diagnostikas norādes par pacienta, identificē sarežģītības pakāpi darbību un veikt sarunu ar pacientu vai viņa vecākiem / radiniekiem.

Pirms operācijas galda anesteziologs noteikto alerģijas pacientam dažādos pretsāpju, lēsts, garīgo un fizisko stāvokli pacients. Ja pacients ir garīgi nestabila, anesteziologs ievieš preparāti nomierinošs rīcību.

Pirms operācijas anesteziologs ievieš anestēziju, un savieno pacientam ar respiratoru, un ekspluatācijas laikā uzrauga pacienta stāvokli un viņa liecību (pulss, asinsspiedienu, ķermeņa temperatūru, utt). Pēc operācijas, ārsts uz dažām dienām uzrauga stāvokli pacients.  Sagatavošanās pacientam ķirurģija - viens no pienākumiem anesteziologs

Uz operāciju galda, anesteziologs ir radīt optimālus apstākļus ķirurģiskas procedūras. Palīgs anesteziologs ir medmāsa / brālis - anesteziologs.

Kompetences un atbildība anesteziologs

Anesthesiologist jābūt labas zināšanas medicīnas pamatdisciplīnās. Pirms operācijas, ārstam ir jāpārbauda pacientam pilnīgi un izvēlēties veidu pretsāpju zāles. Ar vispārējo anestēziju, pacients ir savienots ar aparātu mākslīgā dzīves atbalstu ievada trahejā un mēģenē.

Ja operācijas laikā pacients ir kritiskā stāvoklī, anesteziologs būtu jāīsteno īpaši pasākumi, lai stabilizētu viņa stāvokli - krūškurvja kompresiju, apturēt asiņošanu, vairāk sāpju mazināšanai uc

Pēc operācijas, ārsts pakāpeniski atmodina pacients no anestēzijas, ir izveidots kontakts ar viņu un kontrolē viņa stāvokli.

No anesteziologs pienākumi stingra ievērošana medicīnas ētiku, aprūpes, kompetenci un pastāvīgu atbalstu pacienta ekspluatācijas perioda.





Яндекс.Метрика