Logopēds

Logopēds - speciālists, kas nodarbojas ar problēmām runas traucējumiem. Runas problēmas bērniem, kas nodarbojas ar bērnu logopēds. Pastāvošajā praksē, logopēds izmanto ārstniecības, pedagoģiskās metodes, klausīšanās, un daudzi citi veidi, lai labotu runu.  Logopēds - eksperts par runas traucējumiem

Ir svarīgi zināt, ka problēmas logopēda par bērnu vienkārši nepieciešams, un, jo ātrāk tiek uzsākta ārstēšana, jo labāk izredzes reģenerācijai, savukārt pieaugušajiem labojot runas traucējumiem ir problemātiska.

Par bērnu logopēda uzdevums ir noteikt stāvokli bērna runas. Tas nozīmē, ka logopēds terapeits ir uzzināt, vai bērns utters skaņas runas par viņa vecumu, un vai tas ir bagāts ar leksiku, vai bērns būvē frāzes un cik labi viņš spēj sazināties ar runu. Ja bērns jau no skolas vecuma, logopēds, patologs novērtē spēju lasīt un rakstīt. Turklāt terapeits bieži mēģina novērtēt stāvokli nav runas spējām bērnam.

Runas patologs mēģina noskaidrot, kā bērna attīstību grafiskas domāšanu. Novērtē tās spēja attiecībā pret orientāciju telpā, spēja izdarīt, dizains, domāt loģiski un konsekventi paust domas. Ir arī svarīgi, lai redzētu, ko un kā spēlēt bērnu spēles, kā viņa bagāta un daudzveidīga.

Pretēji plaši izplatītam uzskatam, bērnu logopēds ne tikai māca bērnam izrunāt skaņas. Nodarbības runas terapija korekcijas grupās ir attīstīt bērnu uzmanību, redzes un dzirdes uztveri, uzlabo domāšanu un atmiņu. Galu galā, bez šiem faktoriem, ir grūti izveidot pilnvērtīgu logopēds mācību procesu. Uzdevums ir arī runas terapija bagātina bērna vārdu krājumu, mācot viņam lasīt un saskaņotu runu, labojot gramatiskās kļūdas.

Turklāt korekcijas metodes rakstveida un runāto valodu bērnu logopēda kompetences ietver zināšanas par psihopatoloģija, neiroloģijas un patoloģijas orgānu runas un dzirdes.

Ja logopēds, patologs atklāj jebkuru novirzi, tās galvenais mērķis ir izprast cēloņus noviržu un izlemt, kā viņam palīdzēt.

Kādā slimības logopēds bērnam vajag?

  • Pārkāpums izrunā skaņas (vai dyslalia dizartriju);
  • Overbite;
  • Zaudējums vai hipoplāzija runas (afāzija, alalia);
  • Runas traucējumi, kā rezultātā dzirdes traucējumiem;
  • Pārkāpumi tempa un ritma runas (stostīšanās, stostīšanās strūklu).

Kad vecāki jākonsultējas ar logopēds, runas patologi?

  • Ja bērns vēlāk valodas attīstība;
  • Kad stostīties;
  • Pārkāpjot izpratni par runas vai bojātu zvukoproiznoshenija.

Galvenais simptoms stostās, kad vecākiem ir steidzami jāatrod logopēds bērnam ir spazmas lūpu, sejas muskuļu un elpošanas aparātiem.

Krampji Šie ir kloniskās raksturs, tas ir, kad bērns pastāvīgi atkārto to pašu zilbi vai skaņu un toniku - kad bērns ir grūti pat sākt runāt. Ir jaukta tipa lēkmes.

Papildus krampjiem, pazīmes stostīšanās bērns ir motors un verbālās triku, kad bērns, pirms sākat runāt, raustīties ausu ļipiņu vai pieskaroties ar rokām vai rokas skaņas.  Nodarbības logopēds

Regulāra nodarbības runas terapeits palīdzēs bērnam atbrīvoties no stostīšanās vai samazinātu tās sekas līdz minimumam.

Vecākiem jāzina, ka stuttering bieži personības izmaiņas kā bērnu kompleksa par viņa runu, ļauj izvairīties no kontakta ar saviem vienaudžiem, un, dažreiz, un ar mīļajiem. Tas runas patoloģija pusaudžiem var radīt nopietnas grūtības, izvēloties profesiju, nemaz nerunājot par to, ka būtiski stostīšanās samazina pašapziņu cilvēks.

Tāpēc, logopēdi uzskata, ka stuttering ir vairāk ciešanas personas identitāte, ne viņa runa.

Kāda pārbaude var prasīt logopēds bērnam?

Lai identificētu trūkumus bērnu logopēda veic verbālo un fizisko pārbaudi pacientam.

Tips logopēds

Bieži vien bērni, kuri nerunā, pat slikti ēšanas. Kā likums, bērns vājas žokļu muskuļi jāapmāca. Šim nolūkam lietderīgi dot bērnam āboli, burkāni un citu cietu augļus un dārzeņus. Tas ir nepieciešams, lai veicinātu savu bērnu košļāt krekeri, vienreizēju gaļas un maizes garozas. Un attīstīt bērna muskuļus mēles un vaigiem, uz mācībām logopēdiem iemācīt bērniem, lai izskalotu muti, dvesma un turiet gaisu.

Ir svarīgi attīstīt bērnu smalko motoriku. Izmēģiniet nedrīkst traucēt kiddies nerunājot pogājams uz apģērba, iešūt piedurknes un mežģīnes apavus. Savādi pietiekami, bet bērnu pirksti izveicīgs, vienkāršā valodā.

Яндекс.Метрика