Dermatologs

Dermatology - tas  Dermatologs iesaistīti ādas slimības
 slimības zinātnes un īpašības ādas. Dermatologs - speciālists diagnosticēšanai, profilaksei un ārstēšanai uz ādas, nagiem, matiem un gļotādas slimībām. Balstoties uz atsauksmēm, dermatologi ir ļoti populārs sporta medicīnā, sanitāro un epidemioloģisko aģentūrām, kā arī kosmētikā. Darbs šos ārstus STI klīniku, zinātnisko institūciju, specializētās klīnikās un poliklīnikās. Dermakosmetologi darbs kosmetoloģijas birojos un klīnikās.

Features dermatologs profesija

Dermatologi ārstētu ādas slimības izpausmes sevi un ādas un tās piedēkļu, likvidēt kosmētikas defektus, diagnosticēt ādas reakcijas slimību citās specializētās jomās. No ārsta pienākumi ietver konsultācijas un palīdzību, kā arī novēršot infekcijas slimību izplatības un karantīnu.

Šī specialitāte nepieciešama ārsta zināšanas simptomus to būtiskās jomās, kā arī citās jomās, medicīnu, jo āda ietekmē daudzi iekšējie un ārējie faktori .  Ārējie faktori var uzskatīt ietekme ultravioleto starojumu uz ādas, sadzīves ķīmijas, kukaiņiem un ērcēm, rūpniecības bīstams darbavietā .  Iekšējie faktori ietver autoimūna, somatisko, endokrīno sistēmu un venērisko, tārpu invāziju, veģetatīvi traucējumi, zemu imunitāti un alerģiskas reakcijas .  Tāpēc ir īpaši svarīgi, lai medicīnas specialitāte spēj diagnosticēt ar augstu precizitāti un formas izraisa ādas reakcijas, laiks, lai identificētu patogēnus un izveidot terapiju un profilaksi ādas slimības .  Dermatologs jābūt iespējai izvēlēties individuāli katram pacientam režīma pienācīgu posmu un formu ādas slimības, vecuma un dzimuma pacienta, blakus slimībām, profesionālās un ikdienas vajadzībām katrā konkrētā gadījumā .

Šīs specialitātes ārstam jāspēj simpatizē ar cilvēkiem. Viņam ir jācenšas visu laiku, lai papildinātu savas zināšanas un jābūt ar augstu atbildības sajūtu, stresu. Dermatologs ir pieder visas mūsdienu diagnozes metožu un ādas slimību ārstēšana. Turklāt šis ārsts ir ļoti svarīgi zināt pamatnoteikumus pacientu drošību un savu drošību, jo lielākā daļa no ādas slimībām, kas saistītas ar infekcijas.

Reģistratūrā, dermatologs

Konsultācijas ar dermatologu, ir būtiska, psoriāzes, sportista pēdas, kārpas, vitiligo, angiitis, dermatīts, kašķis, herpes, ekzēma, eritēma, pinnes, seboreja, alopēcija, ērcēm, molluscum contagiousum, kandidozi, dzimumorgānu kārpas un citām ādas slimībām un izpausmes uz ādas.

Tas ir ieteicams, dermatologs apspriešanās ar pietūkumu, neveselīgs krāsu, celulīts, crannies, dažādi izsitumi, grumbas un zirnekļa vēnām. Tāpat mums nevajadzētu ignorēt dermatologa konsultācijas un regulāri apmeklē iedegumu (par to, lai nepieļautu ādas vēzi).

Pirms dermatologa nevar izmantot anti-alerģiskas narkotikām un aktuālos medikamentus, kas izraisa izkropļojumus klīnisku slimību.

Pirms sākat medicīnisko palīdzību, ārsts parasti iesaka alerģijas testu. Alerģijas tests tiek veikts, lai noteiktu, vai pacients alerģija pret noteiktām sastāvdaļām farmācijas nozarē.

Pieņemšanā  Dermatologi pret ādas izpausmes
 dermatologs uzklausīt sūdzības, jautā par alerģijām, dzīvesveidu pacientam. Tālāk, ārsts veic skrīninga pigmentu, dermatoloģiskās pārbaudi ādu. Ja nepieciešams, ārsts var izrakstīt asins analīzi par herpes infekciju, masalām, sifiliss, gerpevirusy, imūnglobulīnu punkcija citoloģija ādas nokasījumus no skropstām un ādu uz ērcēm, pirkstu nokasījumus no ādas un uz sēnēm, vai imunofluorescējošo mikroskopija studiju dermatoskopija (at audzēji). Spriežot pēc atsauksmēm, dermatologs bieži apvieno simptomātiska, etioloģisko un pathogenetic ārstēšanu. Ārsts parasti izmanto vietējo un vispārējo medicīnisko ārstēšanu, ķirurģiska ārstēšana, īpašu attieksmi, un diētu, fizikālā terapija, psihoterapija, Balneoloģija.

Kopā ar pacientu un dermatologa atsevišķa režīma, atbildot uz visiem jautājumiem, un sniedz informāciju par to, kosmētika ir labākais, lai izmantotu par ādu.

Pediatric Dermatology

Pediatric Dermatology nodarbojas ar diagnostiku, profilaksi un ārstēšanu ādas slimību un tās piedēkļiem bērniem. Visbiežāk novēro bērniem alerģiskas ādas slimības (ekzēma, atopiskais dermatīts), bet reizēm ir arī citas dermatoloģiskas slimības - iekaisuma, pustulāri un ādas sēnīšu slimības, pinnes (acne, pinnes, pinnes). Pediatrijā dermatologa, būtu jāpiemēro, ja bērna āda apsārtusi un pārslains uz virsmas tas parādījās mērcēt, dažādas izvirdumus, eroziju. Konsultācija ir nepieciešama klātbūtnē uz virsmas mazuļa ādas plankumi, mezgliņu, papulas, čūlas, sasitumus, rētas un čūlas, neparastu sasitumi, svari.

Ārstējot dermatologa jāņem vērā katra parametrus bērnu. Diagnoze ādas slimībām bērniem būtu jākoncentrējas uz pārbaudi, nervu sistēmas, iekšējo orgānu bērna un hormonālo līmeni. Pēc pārbaudes, dermatologs iecelt vajadzīgo zāles, un dažādas krēmi, ziedes, želejas ārējās pieteikumu. Turklāt noteiktām slimībām, spriežot pēc atsauksmēm, dermatologs var noteikt reorganizāciju hronisku perēkļu infekcija, un ieteikt īpašu medicīnisku diētu un narkotikas, lai palielinātu organisma aizsargspējas.

Яндекс.Метрика