Audiologu

Doctor audiologu piedāvā diagnostiku un ārstēšanu dažādām slimībām, kas saistītas ar dzirdes traucējumiem.  Audiologu - speciālists dzirdes zudums

Tas ārstē audiologu un cik

Diemžēl, ne katrs slimnīca var saņemt tikšanos ar audiologu. Ir pamatots jautājums: ko ārstē audiologist? Faktiski audiologu - audiologu ar šaurāku specializāciju profila pieder dziļas zināšanas par dzirdes fizioloģiju un dzirdes uztveres smadzenēs.

Šodienas realitāte, katrs desmitais iedzīvotājs planētas vajadzīga palīdzība audiologist saistībā ar dzirdes traucējumi dažāda smaguma, un pēdējās desmitgadēs tā ir piedzīvojusi ne tikai vecāka gadagājuma cilvēkiem, bet arī pārstāvji no jaunās paaudzes.

Atšķirībā no Laura, kas nodarbojas ar akūtiem stāvokļiem (vidusauss iekaisumu, uc), darbības joma ir audiologu ir stabila dzirdes zudums, vidusauss slimības, traumas un iedzimtas nosacījumi. Vairumā gadījumu, ārsts ir jāizveido audiologist un, iespējams novērst cēloni slimības.

Arsenālā diagnostikas audiologu ir tādi paņēmieni kā audiometrija, kas ļauj objektīvi novērtēt vispārējo stāvokli un klātbūtni dzirdes traucējumiem, un tympanometry, ar kuru noteikt mobilitāti par ossicles un bungādiņa.

Ja nepieciešams, dzirdes aprūpes speciālists var piešķirt citā speciālista konsultācijām (ķirurģija, neiroloģija un citi), vai papildu pētniecības metodes (magnētiskā rezonanse vai datortomogrāfija, dažādas laboratorijas testus, utt). Pēc pienācīgas un pareizas diagnostikas audiologu ieceļ terapiju. Tas var būt medicīnas vai arī veikt noteiktas procedūras (piemēram, izsvītrojot ausu sērs).

Tā kā nav pozitīvas pārmaiņas dzirdes palīglīdzekļa audiologist atlasa un pielāgo to individuāli katram pacientam. Ja izmantošana dzirdes ir neefektīva, ārsts nosūta pacientu audiologu mācību zīmju valodu un uztveri runas artikulācijas.

Kvalificēts audiologu ir jaunākās mūsdienu metodes diagnostikā un ārstēšanā patoloģiju sēdē. Straujā attīstība medicīnas zinātnes un tehnoloģiju 21.gadsimtā ļauj modernu Audiology un dzirdes ossicles protēze implantē dzirde protēzes. Pacienti ir arī jāatceras, ka pie pirmā pazīme dzirdes zudums ir nepieciešams veikt iecelšanu ar audiologu. Izvēloties audiologist viedokļus par draugiem, paziņām un kolēģiem, lai palīdzētu jums izlemt par kandidatūru speciālista.

Audiologu bērni: kāda ir atšķirība

 Pieņemšanā pie bērnu audiologu
 Mēs saprotam, ka izturas pret audiologist zīdaiņiem un vecākiem bērniem. Bērni audiologu nodarbojas ar diagnozi un labošanas dzirdes zudums bērniem no dzimšanas. Bērnu audiologu darbs ir noteikta un ļoti konkrētus specifiku.

Ir izveidota zinātni attīstības tempu dzirdes aparātu bērna pirmajā dzīves gadā, saskaņā ar kuru dzirdes aprūpes profesionālis diagnozi dzirdes zudums šajā periodā grūtāk, un ne vienmēr ir pareiza, lai gan daži jauni pacienti neparasta uzvedība var pievērst uzmanību speciālista.

Bērni kā no viena līdz četriem gadiem audiologu var diezgan precīzi diagnosticēt dzirdes zudums un kurlums var uzņemties gaismu. Attīstās vēlāk dzīvē, viņai ir gandrīz nekādas ietekmes uz to, ka ir acīmredzami veseli bērni pieprasīt obligātu piedalīšanos Bērnu audiologist, jo laiks nav konstatēta patoloģija var izraisīt kurlumu. Ja jūsu bērnam bieži lūdz, lai TV skaņu skaļāk vai labāk to dzirdēt, kad runātājs pagriežas uz sejas viņam - ir veikt iecelšanu ar audiologu. Izvēloties speciālistu jūsu mazulim, jāvadās pēc atsauksmēm par audiologist vecāku citiem bērniem - viņi palīdzēs jums atrast zinošu un jūtīgu ārstu.

Яндекс.Метрика