Sirds

Sirds ķirurgs - ķirurgs, novēršot slimības, sirds un asinsvadu sistēmu. Sirds ķirurgs - speciālists sirds un asinsvadu slimības

Lai ārstētu sirds ķirurgu, ja konservatīva ārstēšana no sirds un asinsvadu sistēmas slimībām, nav iespējama vai izraisa slimības progresēšanu.

Sirds ķirurģijas (aka - Cardiothoracic Surgery) attiecas uz jomā kardioloģijas un ķirurģija, un šodien ir uzskatāms par vienu no visefektīvākajiem veidiem, kā ārstēt koronārā sirds slimība, novēršot attīstību miokarda infarkta.

Ķirurgi darboties, kā likums, lielās vispārējās slimnīcās ar atbilstošām struktūrvienībām vai centriem kardioloģijā un sirds un asinsvadu ķirurģijā, kas ir saistīta ar nepieciešamību būt specializētu aprīkojumu un aprīkota ar modernu medicīnisko aprīkojumu reanimācijas nodaļu.

History of Cardiology

Beigās 19.gs. sirds operācijas tika veiktas. Salīdzinot ar tradicionālajām operācijas, kas lika pamatus arābu zinātnieks Hipokrāta un Avicenna, bija iespējama ar anestēzijas atklāšanu un attīstību medicīnas tehnoloģiju attīstība sirds operācijas. Open-sirds operācija, kas pirmo reizi sāka jāveic 50 gadiem pagājušā gadsimta, un kopš gada sākuma sirds tās straujā attīstība.

Attīstībai medicīnas specialitāti kā sirds ķirurgs stimuls, ne tikai bija attīstību medicīnā, bet arī liels pieprasījums pēc sirds operācijas.

Statistika sirds slimība kļūst sliktāks. Un tas ir saistīts ne tikai ar summu, kas cieš no šīm slimībām, bet arī augsta līmeņa mirstību - saskaņā ar pieejamajiem datiem, vairāk nekā puse no visiem nāves gadījumiem notiek sirds un asinsvadu sistēmas slimībām.

Veidi sirds operācijas

Ārsti ķirurgi ir vispieprasītākā koronāro sirds slimību. Ir pamata darbību veidiem, kas tiek veiktas diezgan veiksmīgi šodien ķirurgi visā pasaulē. Starp viņiem:

 • Koronārās šuntēšanas operācija, kura ir atzīta par visefektīvāko metodi koronāro sirds slimību. Visvairāk progresīva un droša metode pacientam šī operācija ir metode minimāli invazīvām koronāro artēriju šuntēšanu. Tas nozīmē, veicot sirds operāciju par pulsu bez apstāšanās. Galvenais faktors panākumu apvada operācija ir augsti kvalificēti sirds ķirurgs, kurš ir jābūt veiksmīga pieredze lielu skaitu šādu darbību;
 • Darbības ar aortas vārstuļa, kas tiek parādīts aortas defekts un ietver gan plastmasas un aortas vārstuļa nomaiņas. Rezerves sirds vārstuļu ķirurgi tagad ir plaši un bieži strādāja. Jaunais vārsts ir uzstādīts vai nu no bioloģiskā materiāla (audi no cūku sirds vai zirgu), vai metāla, kas ir vairāk praktiska, bet pēc uzstādīšanas jums ir nepieciešams lietot antikoagulantus (zāles, kas novērš asins recēšanu);
 • Bentall operācija ka ārsti ķirurgi veic gadījumā, kad aneirismas no augošā aorta ar aortas mazspēju;
 • Sirds transplantācija jāpiemēro termināla sirds mazspējas gadījumos, kad stāvoklis nevar uzlabot, izmantojot parasto sirds operācijas vai medicīnisko terapiju.

Pediatric Sirds ķirurģijas

Bērnu sirds ķirurģija - pieprasīja ekspertiem likvidēt iedzimtas patoloģijas, sirds un asinsvadu, kas ir diezgan bieža patoloģija (apmēram 8 slimiem bērniem par tūkstoš dzimušajiem). Modern sirds ķirurģija ir īpaši efektīva pirmajos sešos dzīves mēnešos. Visveiksmīgākie bērnu sirds ķirurģija ir radīt jaunu sirds kanālā paredzēts ar vārstu. Pediatric Sirds ķirurģijas

Svarīgs faktors profesionālās sirds ķirurgs, ir vieta, kur viņa prakses pēc skolas beigšanas. Tātad, par labāko bērniem pēc sirds ķirurģijas klīnikas praktiskās apmācības un prakses ir specializētas ārstniecības iestādes Vācijā, ASV un Izraēlu, ārsta, kurš ir uzkrāta liela pieredze šajā jomā.

Viens no vadošajiem slimnīcām pasaules klasifikāciju par kvalitāti, daudzumu un sarežģītības līmenim operācijas bērniem ar iedzimtām sirds slimībām ir par sirds operācijas iedzimtu sirdskaiti pie Mičiganas Universitātes centrs.

Ķirurgi Centra specializējas ķirurģiskas ārstēšanas bērniem ar hipoplastiskā kreisās sirds sindroma (kritisks sirds defektu), kas nogalina 95 procentus bērnu pirmajā dzīves gadā. Pediatric sirds operācija ir padarījusi šo centrs ir ne tikai veiksmīgs savā ārstēšanā, bet arī pēcoperācijas māsu bērniem.

Konsekventi veiksmīgs šodien var saukt operācijas veiktas bērniem pēc sirds operācija pie nepareizā atrašanās artērijās zīdaiņiem.

Kā profesijas sirds ķirurgs

Lai strādātu kādā profesijā sirds ķirurgs jāsaņem ārsta grādu specialitātē "Medicīna", tad jums ir nepieciešams, lai pabeigtu stažēšanās un uzturējušies "sirds operācijas".

Par visām tās priekšrocībām, sirds operācijas ir ļoti grūti un riskanti ārstēšanu. Tas ir galvenokārt saistīts ar profesionalitāti sirds ķirurgs, kurš papildus ķirurģijas prasmes, jums ir jābūt analītiskās prasmes, lai nosvērt riskus un ieguvumus operācijas.

Arī panākumi darbību ir atkarīga no zināšanām par kardiologu daudzās sabiedroto veselības aprūpes profesijām - funkcionālās diagnostikas, anesthesiology, topogrāfisko anatomiju.

Par lielu izturību sirds ķirurgs un viņa komandas darbu, kas saistīts ar ilgumu darbību (6-12 stundas) nepieciešamību, kā arī to, ka tie prasa darbu visa komanda ārstiem, kas sastāv parasti vismaz četri cilvēki.

Personiskajām īpašībām ārsts sirds ķirurgs parasti augstas prasības, tai skaitā:

 • Dabaszinātnēs tendence;
 • Stress Tolerance;
 • Laba veselība;
 • Atbildība;
 • Vēlme palīdzēt citiem;
 • Gatavs saprātīgu risku;
 • Precizitāte koordināciju.
Яндекс.Метрика