Gastroenterologs

Gastroenterologs - ārsts, kas specializējas ārstēšanai un diagnostikai gremošanas trakta slimībām. No gastroenterologa jurisdikcija ir iestādes, piemēram, barības vads, kuņģis, tievās un resnās zarnas, aknu un žults ceļu, aizkuņģa dziedzeris. Gastroenterologs - speciālists gremošanas traktā

Reģistratūrā uz gastroenterologs, parasti, pacientiem saņemt padomus un virzienu terapeits. Dažreiz cilvēki sūdzas par gremošanas problēmas patstāvīgi meklēt padomu gastroenterologa. Daudzi cilvēki pirms jūs redzēt pie speciālista, lasīt pārskatus par gastroenteroloģijas.

Ir nepārtrauktību un posmi, ārstējot gremošanas traktā. Medicīniskā aprūpe ir pieejama no ambulatoro ambulatori pie uzņemšanas pie gastroenterologa, un, ja nepieciešams, pacienti tiek hospitalizēti specializētā gastroenteroloģijā departamentā. Gastroenterologs palīdz izslēgt dzīvībai bīstams stāvoklis, piemēram, čūlas perforāciju vai aizsprostošanos.

Features abdominālā eksāmens

Pirms jūs iesaistīties terapijā, gastroenterologs iepazinušies ar pacienta dzīves vēsturi un vēsturi viņa slimības. Šim gastroenterologa lūdz pacientam par dzīves un darba apstākļiem, iedzimtību, iespējamo kaitīgo faktoru darbā un ēšanas paradumiem, kas var izraisīt traucējumus gremošanu. Tā, piemēram, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla ir izteikta ģenētiska nosliece, un var arī tikt iedarbināta ar pastāvīgu stresu darbā.

Gastroenteroloģija ir svarīgi zināt vēsturi slimības - izrakstīšanu tās rašanās, biežumu un sezonalitātes saasinājumu, raksturu sāpes, simptomi, kas manifestā slimības un to, kā atvieglot pacienta stāvokli.

Konsultējoties ar gastroenterologa, pacienti bieži sūdzas par:

 • Vēdersāpes;
 • Pārkāpumi ēstgribas zudums, svara samazināšanu;
 • Dispepsija (slikta dūša, vemšana, grēmas, atraugas);
 • Anomālijas raksturu un biežumu izkārnījumos;
 • Asiņošana no gremošanas trakta.

Nākamais solis diagnostikā gremošanas trakta laboratorijas pārbaudēm slimībām.

Režisors pareiza diagnoze gastroenterologs var palīdzēt uzlabot vispārējo un bioķīmisko analīzi asins (enzīmu, bilirubīna, kopējā olbaltumvielu un tās frakcijas, PTV), marķieru vīrusu hepatītu, un antivielas pret mikoplazmas, hlamīdijas, vienšūņiem, Giardia. Fekāliju patogēni var noteikt zarnu infekcijas, olšūnu vai vienšūņi.

Diagnostika gastroenterologs

Palīdz noteikt atrašanās vietu un raksturu slimības gremošanas trakta šādu instrumentālās metodes diagnozi:

 • Endoskopija;
 • Intragastric pH uzraudzība;
 • Manometry no gremošanas trakta;
 • Ultraskaņas;
 • Biopsija;
 • Rentgenogrāfija ar kontrastu, uc

Endoskopu ar elastīgu FIBEROPTIC endoskopiju veikta endoscopist. Ar to, jūs varat redzēt virsmu dobu gremošanas orgānu, kā arī ņemt materiālu par biopsija (mikroskopējot audu). Endoskopija atklāj erozijas un čūlas, polipi, jaunveidojumu vai asiņošanu.

Intragastric pH metrs tiek veikts ar endoskopiju vai izmantojot speciālu pH zondi formā kapsulu, kurā pacients norij laikā. Mērīšana pH notiek dažādos līmeņos gremošanas trakta no barības vads uz zarnām. Šī aptaujas metode izskata gastroenterologi ir visdrošākais atklāšanā gastroezofageālā atviļņa (liešanai kuņģa saturu uz barības vads). Viņš arī ir papildinošas ar gastroenterologs diagnostikā hyperacidity gastrīts (kopā ar augstu skābumu kuņģa sulas) un anatsidnyh valstīs (kad skābums gluži pretēji, samazinājās).

Kuņģa un zarnu trakta manometry ļauj mums izpētīt saraušanās aktivitāti barības vada, kuņģa un zarnu. Tas ir indicēts barības vada motorikas traucējumi (Achalasia, difūza barības vada spazmas, uc), aizcietējums, nav grozāmi standarta terapiju, un aizdomas ileuss, pārkāpjot resnās zarnas kustīgumu.

Ultraskaņas pārbaude gremošanas trakta ir visnoderīgākā diagnostikā aknu bojājumu, tās cauruļvadi un aizkuņģa - ti parenhīmas un ne cauruļveida orgāniem. Vēdera ultraskaņas var atklāt novirzes struktūrā gastroenterologs šiem orgāniem, palielinot to lieluma, akmeņus vai audzēja iekļaušanu.

X-ray metode diagnostikas ar kontrastvielu izmanto, lai atklātu čūlas, striktūras, audzējiem, bojātais caurlaidības žults trakta un zarnās. Kā uzskata Gastroenteroloģijas neskatoties starojuma iedarbības pacientam, dažos gadījumos tas ir nepieciešams, piemēram, gadījumos, kad ir aizdomas par perforācijas dobu orgānu vai zarnu aizsprostojums. Pediatric Gastroenteroloģijas

Pamatojoties uz pilnīgu priekšstatu par aptaujas pakļauj gastroenterologs pie uzņemšanas diagnozi un nosaka ārstēšanu. Dažās hroniskām slimībām, pacientiem tiek novērota nepārtraukti gastroenterologs.

Pediatric Gastroenteroloģijas

Sakarā ar to, ka ķermenis mazgadīgs bērns ir atšķirīgs raksturojums struktūras un darbības veselības gremošanas trakta tas ir bijis atsevišķs speciālists - pediatrijas gastroenterologs.

Īpašās funkcijas ietver darbu bērnu gastroenterologs grūtībām kolektīvā sūdzību un medicīnisko vēsturi, kā arī grūtības veicot instrumentālas diagnostiku. Profils slimības bērniem ir arī nedaudz atšķiras no pieaugušajiem, un narkotiku devas aprēķina, svaru bērna, pediatrijas gastroenterologa un uzskata to savā darbā.

Pirms Pediatric Gastroenteroloģijas svarīgs uzdevums - ne tikai izārstēt slimību, bet arī, lai novērstu tās pāreju uz hroniskā formā, kas ietekmē attīstību un izaugsmi bērnu.

Яндекс.Метрика