Hematologs

Hematologs - ārsts, kurš konsultē par slimību un asinsrades orgānu nodarbojas  Hematologist iesaistīti asins slimības
 pētniecības vai ārstēšanas un profilakses pasākumiem.

Ārsta hematologist kompetencē ir jautājumi par tēmām, kas attiecas medicīnas funkcijas un struktūra asins sistēmu (tieša asinis asinīm un kroverazrusheniya), cēloņus no asinsrites sistēmas slimībām. Arī hematologist izstrādā metodes atzīšanai šo slimību, meklējot veidus, kā ārstēšanu un profilaksi.

Attiecībā uz to, kas slimības nepieciešams konsultēties hematologist?

1.Zhelezodefitsitnye anēmija

Anēmija ir visizplatītākās slimības asinsrades sistēmu. Ja asinis ir samazināts ziņā sarkano asins šūnu un hemoglobīns, runājot par anēmiju. Anēmijas koncepcija ietver ar dažādu etioloģijas slimības, bet pārsvarā visi no tiem ir saistīti ar dzelzs deficīta.

Pieņemšanā, hematologist jums pateiks, ka būvniecības hemoglobīna eritrocītos nogatavināšanas smadzenes dzelzs vielmaiņu ir izšķiroša nozīme. Dzelzs tiek glabāti muskuļos, kā arī daļu no šūnu elpošanas enzīmiem. Attiecībā uz dzelzs deficīts, daudzi vielmaiņas procesus organismā sāk strādāt ar invaliditāti. Proti, dzelzs deficīta anēmija bieži nodarbojas hematologist bērnus, jo šī slimība visbiežāk notiek ar bērniem, kas jaunāki par diviem gadiem.

2.Gemoliticheskie anēmija

Hemolītisko anēmiju ir otrā visbiežāk sastopamā slimības, kas, kā uzskata, ir bijis hematologist.

In hemolītisko anēmiju kaulu smadzenēs rada pietiekamu skaitu sarkano asins šūnu, bet dažādu iemeslu dēļ viņiem ir īss mūžs, un ir pakļauti straujo iznīcināšanu.

Apspriešanās Hematologs pastāstīja, ka visbiežāk izraisa hemolītisko anēmiju ir iedzimta vai iedzimts faktors, tās formām, jo ​​īpaši dominējošo vai recesīvā anēmija, ka recesīvo anēmija parasti ir daudz smagāka un nopietnāka. Saskaņā ar pārskatiem Hematoloģijas, visizplatītākais iedzimtas hemolītisko anēmiju ir slimība Minkowski-Chauffard, iedzimta dominējošo veidu.

3.Gipoplasticheskie anēmija

Aplastiskā anēmija ir tieši saistīta ar sākuma kaulu smadzeņu mazspēju un pārkāpjot asinsradi. Parasti slimības nosaukumu nav pilnībā atklāt savu būtību, kā tas ir šajā gadījumā mēs runājam ne tikai par anēmiju, bet sakāve visu asinīs, ieskaitot tos, kas ražo trombocītu un balto asinsķermenīšu.

Kā uzskata hematologi aplastisko anēmiju, tiek iegūtas vai iedzimtas. Visizplatītākais slimības ir iedzimtas Fankoni anēmija. Tās iezīme ir tā, ka hematoloģiski traucējumi notiek kopā ar citām iedzimtām kroplībām, vēlams no kauliem.

4.Aplasticheskie anēmija

Aplastiskā anēmija ir īpaša grupa, slimību, kuras cēlonis ir ļoti grūti noteikt. Slimība ir saistīta ar bojājumiem uz mātes cilmes šūnas no kaulu smadzenēm, no kuriem, patiesībā, veidojot asins iet dažādos virzienos. Slimība sākas akūti, pacienta stāvoklis pasliktinās, pastāv spēcīga bāla, ievainots un asiņošana. Ar šo slimību nekavējoties jākonsultējas hematologist un veikt tūlītēju ārstēšanu, vai slimība ir slikta prognoze.

Ja jums ir nepieciešams, lai iegūtu tikšanos ar hematologist?

In slimībām  Hematologs diagnosticēt anēmija
 Asins pacienti bieži jūtas vājums, slikta apetīte, vājums, nogurums. Bieži vien šīs sūdzības ir simptomi nopietnām slimībām, kas saistītas ar traucējumiem kaulu smadzenēs un asinsrades sistēmu. Tāpēc, ja ir šādas sūdzības bērnu vecākiem būtu jāmeklē neatliekamā Pediatric hematoloģijā. Īpaši vecākiem vajadzētu sargāt klātbūtnē bērna bāla āda, dažreiz ar pieskārienu dzelte, izskatu deguna vai cita asiņošana, zilumi zem acīm.

Pieņemšanā uz hematologist ir nepieciešams, lai saņemtu tur, ja bērns sūdzas par sāpēm kaulos, mugurkaula un locītavu, kā arī vēdera sāpes un galvassāpes.

Ja bērns bieži asins deguns, pārmērīga miegainība un nogurums, neuzmanība, uzbudināmība, samazināta apetīte, jums vajadzētu konsultēties ar savu primārās aprūpes pediatrs, kurš nosūtīs pacientu asins testu un analīžu rezultātus, var būt nepieciešams konsultēties hematologist.

Ja bērns ir palielināti limfmezgli, ir jāvēršas vietējā pediatrs, kā arī jāveic konsultāciju ķirurgs phthisiatrician, sniedz pilna asins aina, vai vēdera ultraskaņas un rentgena krūtīs. Saskaņā ar studiju pediatrs var nosūtīt pacientu uz pediatrijas hematologist.

Ir svarīgi zināt, ka jebkurā gadījumā tas nav nepieciešams, lai sāktu savu lietot dzelzs preparātus un dzelzs, izmantojot kompensāciju pārtikas neiespējami.

Saskaņā ar hematologi atsauksmes bieži nāk ar palielināti limfmezgli. Limfmezgli organismā pilda aizsargfunkciju un novērstu slimības izplatīšanos visā organismā, kas bieži redzams to palielināt un palielināja saslimstību. Tas ir īpaši pamanāms bērniem pirmsskolas vecumā. Vecākiem bērniem un pieaugušajiem, apspiešana slimības limfmezglos bieži iet vispār bez simptomiem.

Diagnoze anēmijas

Lai diagnosticētu anēmiju, ārsts nosūtīs pacienta hematologist par šādiem testiem nodošanai:

  • Pilna asins aina ar retikulocītu;
  • Feritīna;
  • Procents transferīna piesātinājumu;
  • Dzelzi saistošs jaudu.

Šodien, Hematologs ārsts veiksmīgi izmanto šādas metodes diagnozes anēmijas:

  • Datortomogrāfija;
  • Ultraskaņas diagnostika;
  • Kodolmagnētiskās rezonanses.

Šīs modernās metodes ļauj pētījums atklāt hematologist struktūru un lielumu, audzēju veidošanos, dažādas traucējumiem skeleta sistēmas.

Яндекс.Метрика