Homeopāts

Homeopātija - īpaša attieksme pret hroniskām slimībām un akūtu zāles gatavoti no dabīgas izcelsmes sastāvdaļām. Homeopātiskā ārstēšana, ir aptuveni divsimt gadus un tiek uzskatīts par vienu no lētākajiem un drošākajiem ārstēšanu.  Homeopātija - lieto tikai dabiskas sastāvdaļas ārsts

Vēsture un principi homeopātija

Radītājs homeopātisko ārstēšanu tiek uzskatīta slavens farmaceits un ārsts no sava laika Hanemans. Viņš pierādīja, ka jebkura slimība palīdz zāles, kas veselīga cilvēka organisms ražo līdzīgus simptomus slimību. No smagām blakusparādībām, kas izraisa gandrīz visas zāles, viņš nolēma atbrīvoties no, samazinot devu izejvielu gatavajā produktā.

Homeopātiskās zāles ir vērstas ne tikai ārstēšanai, bet arī profilaksei dažādām slimībām bērniem un pieaugušajiem. Lai sagatavotu homeopātisko aizsardzības līdzekļiem, izmantojot dzīvnieku, minerālu un augu pasauli. Saskaņā ar pētījumiem, aptuveni 40% Francijas iedzīvotāju izmanto homeopātiskos līdzekļus. Anglijā aptaujā ārsti konstatēja, ka 45% no profesionāļu nosūtīt pacientus uz ārstiem homeopātijas. Mūsu valstī, homeopātija parādījās divdesmitajos deviņpadsmitajā gadsimtā. Galvenā loma, lai attīstītu šo ārstēšanas metodi Krievijas impērijā spēlēja ietekmīgu aristokrātisks ģimenes homeopāti Tolstojs, Galitsina, Mordvinova.

Pieņemšanā pie homeopathist

Spriežot pēc atsauksmēm, homeopāts izvēlas narkotikas tikai pēc ilga pārbaudes pacienta un nav balstīta uz liecību datora, svārsta vai citu ierīci, bet tikai uz konkrētiem simptomiem.

Pie primārās uzņemšanas homeopāts ne tikai atrod fiziskus simptomus, bet arī pēdas izmaiņas, kas notikušas dažādās jomās pacienta dzīves pēdējos gados. Garīgās un fiziskās pazīmes katrs pacients ir unikāls, tāpēc sākumā uzņemšanas homeopāts izskata ļoti detalizēti pacienta dzīvesveidu. Viņam ir jāapzinās pacienta dzīvību gandrīz tikpat daudz kā pacients zina par sevi pašu.

Apkopojot nepieciešamo informāciju homeopāts iesaistīta atlases narkotiku. Izvēle narkotiku pacientam ar slimības hroniskā formā var prasīt vairākas stundas, homeopātiju. Homeopātijā, nav gatavu formulas. Iecelšana narkotikas - sarežģīts process, kas prasa homeopāts plašas zināšanas un rūpīgu pašanalīze pacienta. Tas ir, kaut kādā veidā, un pacientam ir jāuzņemas daļa atbildības par iznākumu homeopātisko ārstēšanu.

Homeopāti pamatot savu metodi terapijas pacientiem, kuri saņem vielas, kuri izraisa slimības. Bet šīs vielas tiek veikti nenozīmīgi koncentrāciju. Homeopāti nelieto, ārstējot mākslīgo ķīmisko vielu.

Spriežot pēc atsauksmēm, homeopāts ārsts neparedz kokteili vairāku narkotisko un var izrakstīt tikai vienu zāles, kas ir vislabāk piemērota, lai pacientam attiecīgajā laikā.

Pārskatīšanā par homeopātiju tā saka, ka tieši tāda pati diagnoze vairāk pacientu, viņi var piešķirt dažādas narkotikas. Tas, ka tiek ņemti vērā narkotikas izvēloties individuālās īpašības vielmaiņu, veids, kā reaģēt uz ārējiem faktoriem, reaktivitāti. Svarīgi ir iedzimtība, emocionālo fonu, jo īpaši dzīvesveidu un uzturu.  Ārstēšana homeopātijā - ilgstošs process

Balstoties uz atsauksmēm, homeopāti efektīvi ārstēt laiku, vecumu un hroniskas slimības. Pie uzņemšanas uz homeopāts un apstrādāts nepanesamības hormonu un ķīmisko vielu, kā arī, ārstējot slimību grūtniecības laikā.

Ārstēšanas ilgums homeopātijā

Šajā atzinumā, ārsts homeopāts ne vienmēr strādā pirmo reizi, lai atrastu vājais posms slimības un ietekmēt to. Tas prasa īpašu uzmanību un neatlaidību, kā arī atklātību un sapratni par daļu no pacienta. Nākotnē, ārsts var mainīt piešķirto mainot stāvokli organismā vai ja iepriekšējā zāles nav vērsies. Ja ārsts izvēlēties pareizo medikamentus, kad vienreiz lietojams augstas un vidēji vairošanās tas var darboties organismā apmēram mēnesi vai ilgāk, sākot procesu samovyzdorovleniya. Gaitā ārstēšanas pacientam, homeopāts var mainīties - var pasliktināt simptomus veca, jauna, vai var izzust visus slimības simptomus.

Spriežot pēc atsauksmēm, homeopāts bieži aizliedz nākamo devu medikamentu, turpinot efektu iepriekšējās devas. Ārstējot homeopātam tiek pakāpeniski atgūtu zaudēto līdzsvaru organismā un samazina jutību pret dažādām slimībām. Homeopātiskā ārstēšana prasa pacietību gan no pacienta un ārsta.

Яндекс.Метрика