Ģimenes ārsts

Ģimenes ārsts - a multi-kvalificēti speciālisti, kas nodrošina kādu primāro aprūpi no zīdaiņa vecuma.  Ģimenes ārsts - multi-speciālists

Ģimenes ārsti daudzās Eiropas valstīs sauc par ģimenes ārsta. Viņa mācības vairumā gadījumu, lai noteiktu slimības raksturu un pasākumus, kas vajadzīgi, lai tās ārstēšanu.

Par vispārējās prakses pienākumi ietvēra medicīnisko palīdzību neatkarīgi no tā profila. Lai to izdarītu, viņam ir jābūt prasmēm un zināšanām šajā jomā, terapijas un vairākās saistītās jomās, ieskaitot neiroloģija, oftalmoloģija, dermatoloģijas, Otolaryngology, kardioloģijā un citi. Saskaņā ar liecību ģimenes ārsta sūta pacientam jākonsultējas ar speciālas iemaņas vai hospitalizācija.

Ieguvumi no Family Medicine

Par ģimenes ārsta (GP) specifika ir lielā mērā pamatota, un izdevīgāk ārstiem un pacientiem. Tas ir galvenokārt saistīts ar to, ka papildus tam zināšanas par terapeitiskās izglītības šaurāku medicīnas specialitāšu (LOR infekcijas, nefroloģijā, gastroenteroloģijā, kardioloģijas), diagnoze ir ātrāk.

Bez tam, skatoties pastāvīgi ģimenes ārstu zina un ģimenes vēsturi, kas samazina laiku, aptauja un ļauj noteikt slimību ātrāk attīstības stadijās.

Pieņemšana ģimenes ārsta

Pieņemšana ģimenes ārsta parasti notiek mājās vai dienas aprūpes. Tas ir atkarīgs no konkrētā gadījuma - nepieciešamība diagnosticētu mazs bērns vai veiktu diagnostikas testus, kas prasa īpašu aprīkojumu.

Tomēr ambulatorās ģimenes ārsts ir vairāki trūkumi, no kuriem svarīgākie ir nespēja veikt ārstēšanu slimnīcā. Tas ir noderīgi, jo ārkārtas gadījumos veic terapeitisko patoloģiju, un arī visiem operācijas veidu.

Arī sarežģītība ambulatoro aprūpi ir ģimenes ārsts gadījumos sarežģītu patoloģiju, kas ir nepieciešams konsultēties ar speciālistu (piemēram, alergologa vai imunologs, kardiologs, reimatologs), un, ja nepieciešams, var izmantot diagnostikas iekārtām, kas mēdz būt lielas medicīnas iestādēm.

Pienākumi GP

Oficiālo pienākumu ģimenes ārsta loks attiecas:

  • Medicīniskā uzraudzība un palīdzība, ja nepieciešams kvalificēts aprūpe, izmantojot modernas metodes diagnozes, profilakses un ārstēšanas. Arī dažos gadījumos, viņa pienākumos ietilpa attīstības un rehabilitācijas pasākumus;  Uzņemšana GP - augsti kvalificēta medicīnas speciālista
  • Iegūtu uzticamu diagnostikas informāciju. Diagnoze jāveic pēc iespējas īsākā laikā, lai noteiktu diagnozi. Atkarībā no pacienta ģimenes ārsts var veikt izmaiņas ārstēšanas plānu un noteikt papildu izmeklējumus;
  • Diagnoze, un dažos gadījumos tā apstiprināja, pamatojoties uz anamnēzes, klīniskajiem novērojumiem un aptaujas un klīnisko un laboratorijas pētījumiem;
  • Mērķis un kontrole nepieciešama ārstēšana, diagnostikas procedūras, un rehabilitācijas pasākumus.

Arī ģimenes ārsts bieži piesaista piedalīties pārbaudē, kas saistīta ar pārejošu darbnespēju, un viņa pienākumos ietilpst sagatavošanu nepieciešamo dokumentu medicīnisko un sociālo pieredzi.

Kā profesijas ģimenes ārsta (ģimenes ārsts)

Lai iegūtu profesiju ģimenes ārsta (ģimenes ārstu), ir nepieciešams, lai būtu ārsta grādu, kam seko pēcdiploma apmācību vai specializāciju "Vispārējās prakses (ģimenes medicīnā)."

Kā ģimenes ārsts būtu papildus terapeitisko dažādiem augsti specializētas zināšanas, mācīšanās var ilgt līdz 10 gadiem.

Яндекс.Метрика