Ķirurgs

Ķirurgs ir medicīnas speciālists, kurš veic operācijas, veic operācijas, diagnostikas un rekonstruktīvās procedūras.  Ķirurgs - ārsts, kas veic operācijas

Profesijas vēsture

Pirmie mēģinājumi operācijas un ārstēšanu ar darījumiem tika reģistrēti senajā Grieķijā, Ēģiptē un Ķīnā gada 1. gadsimtā pirms mūsu ēras Medicīnas Hipokrāts dibinātājs sākotnēji izstrādāts doktrīnu lūzumu ārstēšanai un traumas, operācijas.

Ķirurģija ieguva plašu 19.gadsimtā, un 20 kļuva sarežģīta zinātne ar tradicionālajām metodēm un paņēmieniem.

Šīs zinātnes attīstība turpinās šobrīd, tur bija jauna veida ķirurģisko iekārtu, datoru diagnostika, lāzera ierīces darbību, uc Pamats Zinātnes gulēja darbus slavenu zinātnieku, tostarp J. Simpson, W. rentgens, Pirogovs uc

Ķirurgs veic operāciju, izmantojot ķirurģiskas metodes un paņēmienus, vada un pārrauga darbību pēcoperācijas periodā.

Specifika medicīniskās darbības ķirurgs

Lai kļūtu kvalificēts ķirurgs, ir nepieciešams, lai saņemtu ārsta grādu, apgūt jaunas metodes un paņēmienus ķirurģisko ārstēšanu, kā arī iegūt lielisku pieredzi operāciju.

Ķirurgs jābūt pamatprincipus fizikālā terapija, anestēziju, aseptiskā, radioloģija, kā arī ar augstu zināšanas anatomijā. Speciālists izmanto ārstēšanai ķirurģisko instrumentu un iekārtu.

Operācijas laikā, ķirurgs pilnībā pārraudzīt procesu, dod norādījumus asistentiem, Anesteziologu un māsām. Atbildība, kompetence un pareizus lēmumus ārsts ķirurgs atkarīgs iznākumu darbības un pacienta stāvokļa.

Darbības ķirurgs ir sadalīta vairākās kategorijās, un ir smaguma pakāpes. Augsta riska grupām kategorija ietver bērnus un ārkārtas operācijas.

Pediatric ķirurgs ir īpaša atbildība, īpašas saudzējošas ķirurģijas metodes un rūpīgi izvēlas anestēziju.

Uzņemšana ķirurgs un ārstēšanu

Uzņemšana ķirurgs veic katru dienu, veicot aptauju, profilaksi, ārstēšanu, hospitalizāciju un rehab pacientus.

Ķirurgs klīnikā veic fizisku pārbaudi, medicīnisko vēsturi pacients ir, un arī nosaka vajadzību pēc ķirurģiskas iejaukšanās, un piešķir tai datumu. Ķirurgs ieceļ tikai tad, kad tas ir absolūti nepieciešams, ja cita ārstēšana ir neveiksmīgi.

Plānotais ķirurģija ietver turot secīgas procedūras, lai sagatavotu operācijas un ārkārtas operācija tiek veikta par steidzamības kārtā, jo pastāv drauds pacienta dzīvību.  Ķirurgs veic operācijas

Ķirurgs ir poliklīnikā medicīnisko ierakstu, veic sanitāro un izglītojošus pasākumus.

Veidi operācijas ir atkarīgs no operācijas veida. Ir specializētas un vispārējā ķirurģija. Specializētā ķirurģija ir šauri apgabals mikroķirurģija, endoskopiskā, lāzera, utt Šajā jomā, ķirurgs veic operāciju, izmantojot īpašas tehnoloģijas.

Tas ir vispārējs traumatoloģija, vēdera operācija un akūta.

Bērnu ķirurģija ir atsevišķa joma, kas nodarbojas ne tikai ar ārstēšanu iegūto traumu un slimībām, bet arī novērš patoloģiskas un iedzimtiem traucējumiem. Pediatric ķirurgs var veikt darbības ar bērniem tūlīt pēc dzimšanas, ja pastāv draudi viņu dzīvībai un ir nepieciešams, lai ārkārtas operācijas.

Atbildība un kompetences ķirurgs

Ķirurgs veic medicīnisko darbību saskaņā ar tiesību aktiem par Krievijas Federāciju par veselības aprūpi, sanitāro un epidemioloģisko normu. Speciālists ir kvalificēts medicīnas pakalpojumus, lai veiktu atjaunošanas un rehabilitācijas procesā.

Ķirurgs ir par kompetentu, diskrēta, augsti ētikas, pārdomāto un uzmanīgs cilvēks. Viņam ir jāzina pamata un uzlabotas metodes, profilaksi, diagnostiku, ārstēšanu un rehabilitāciju, kā arī apgūt pamatus kompleksa operācijas, lai varētu izmantot ķirurģisko un citu medicīnas iekārtas, uzskaiti un plānot koriģējošus pasākumus.

Яндекс.Метрика