Lymphology

Lymphology - speciālists, kurš nodarbojas ar profilaksi, diagnosticēšanu un ārstēšanu no limfātiskās sistēmas slimībām. Pie uzņemšanas lymphology

Limfātiskā sistēma sastāv no daudziem limfas kuģiem, kas plūst lēni limfas un limfmezglos. Tvertnēm nodrošina aizplūšanu lieko šķidrumu asinsrites sistēmas, un sastāvdaļas, lai aizsargātu personu no svešzemju vielām un mikroorganismiem, kā arī veicina nobriešanu imūnās šūnas.

Kas ārstē slimības lymphology?

Doctor lymphology nodrošina diagnostiku un ārstēšanu šādām slimībām:

 • limfostāze rokas pēc rezekcijas krūts;
 • limfomas;
 • lymphedema;
 • Hodžkina slimība;
 • lymphedema no apakšējām ekstremitātēm.

Limfostāze rokas pēc izņemšanas no krūts un lymphedema apakšējo ekstremitāšu

Vairumā gadījumu, lymphedema roka tiek parādīts pēc mastektomijas. Tas izriet no fakta, ka, pēc dabisko plūsmu limfas darbību, tiek traucēts. Rezultāts ir tāds, ka attīstīt ilgstošu pietūkums rokas, kas nodarbojas ar ārstēšanā ārsta lymphology.

Ja pietūkums labi reaģē uz ārstēšanu, tad to sauc lymphology postmastectomy limfostāze. Tā gadās, ka pietūkums progresē uz citu slimību - lymphedema.

Apspriešanās lymphology nosaka smagumu pacienta slimību, un izvēlas atbilstošu ārstēšanu.

Apakšējo ekstremitāšu lymphedema notiek, kā rezultātā pārkāpuma limfodrenāža. Dažreiz iedzimta, pateicoties atpalicība no limfātiskās sistēmas, vai iegūta, izriet no audzējiem, rētas, un citiem traumatiskiem bojājumiem.

Limfostāze Ārstēšana ir sadalīts divos posmos:

 • Ambulatorā ārstēšana ar ārsta lymphology. Kopums, speciāli vingrojumi, kas atjaunotu spēku un elastību rokām un kājām, uzlabo drenāžu. Saspiest pietūkums izvēlēto atbilstošo piedurknes vai elastīgo saiti, kas novērš šķidruma uzkrāšanās. Apspriešanās lymphology māca pacientu metodes, kā novērst infekciju un ādas kopšanas līdzekļi, personīgās diēta izvēlas un kontrolē ķermeņa svaru.
 • Ķirurģiska ārstēšana. Ja ambulatora ārstēšana nedod pozitīvus rezultātus, vai slimība strauji progresē, lymphology iesaka pacientam veikt ķirurģisku operāciju, lai atjaunotu limfodrenāžu.

Specialty lymphology limfoma

Limfoma - vēzis, limfātiskās sistēmas. To raksturo klātbūtnē audzēju iekšējo orgānu un limfātiskās sistēmas. Galvenais simptoms limfomas ir pietūkums limfmezgli cirkšņos, kakla un padusēs, ko nevar ārstēt ar antibiotikām, un netiek samazināta izmēra.

Apspriešanās lymphology pateikt pacientam, ka ir divas grupas audzēju limfātisko sistēmu: Hodžkina limfomu un nehodzhinskie. Ļoti svarīgs ir pareizs veids limfomas diagnozi, jo tas ietekmē turpmāko ārstēšanu, un līdz ar to rezultātu.

Diagnosticēt lymphology izmanto dažādas metodes, bet galvenais ir biopsija, kas ļauj noteikt klātbūtni audzēja šūnu audiem. Turklāt ārsts lymphology izmanto MRI, CT un rentgenstarus, ar kuru var ne tikai atklāt klātbūtni audzēju, bet arī, lai noteiktu slimības stadija.

Ārstēšana limfomas atkarīgs no formas un stadijā simptomu. Ja limfoma ir bez simptomiem un neattīsta, tas neprasa ārstēšanu. Bet, tiklīdz tas sāk attīstīties, jums ir nepieciešams, lai sāktu ārstēt to. Ja audzējs ir vietējais vietu, tad tas tiek apstrādāts, izmantojot staru terapiju vai ķīmijterapiju.

Ārstēšana agresīvās limfomas tiek veikta, izmantojot vairāku kursu ķīmijterapijas. Ja šī terapija nedod pozitīvus rezultātus, veikt transplantācija cilmes šūnu vai kaulu smadzenēs.

Specialty lymphology: lymphedema

Lymphedema - pietūkums mīksto audu, kas notiek, kā rezultātā pārkāpumu limfodrenāža. Ārsti lymphology sadalīta divu veidu lymphedema:

 • Iedzimta, kad cilvēki piedzimst ar trūkumu limfmezglu;
 • Iegūtās kas izriet no infekcijas vai traumatiskas procesā, un pēc izņemšanas audzēju.

Tā gadās, ka pacientiem rodas hronisks lymphedema, kas, saskaņā ar lymphologists, praktiski neārstējamas. Tādi simptomi kā nogurums, apsārtums, sāpes un sajūta pilnuma skartajos locekļos, traucēta kustīgumu, ir pazīmes lymphedema un prasa nekavējoties iepazīties ar lymphology.

Diemžēl, lymphedema nevar ārstniecisko. Antibiotikas un citas zāles tikai noteiktās lymphology lai novērstu saistītos simptomus. Retos gadījumos ārsts var ieteikt lymphology operācija, lai noņemtu lieko ādas audus. Lymphedema - specializācija lymphology

Specialty lymphology: hlamīdijas

Hodžkina slimība, vai Hodžkina slimība - ļaundabīgs audzējs no limfoīdo audu. Visbiežāk slimība rodas bērnībā, un 20 un 50 gadi. Precīzs iemesls Hodžkina slimību nav zināma. Jādomā, tas rodas kā rezultātā iedarbības Epšteina-Barra vīruss, kas izraisa mutācijas in limfocītu, kurā tie sāk vairoties nekontrolējamā.

Galvenais simptoms Hodžkina slimība ir sāpīgs pietūkums limfmezgli, pieprasa apspriešanu avārijas pie Lymphology.

Diagnosticēt slimības lymphology obligāti lietot pacientiem un vispārējiem bioķīmisko asins analīzes, ultraskaņas perifēro limfmezglu, iegurņa un vēdera dobuma un krūšu kurvja rentgena stariem. Lai galīgi noteiktu diagnozi, ārsts pavada lymphology histoloģiskai izmeklēšanai audzēja audu paraugos, kas iegūti, izmantojot biopsiju.

Visas šīs diagnostikas metodes palīdz noteikt formu un slimības stadija, un izvēlieties atbilstošu ārstēšanu.

Ja jums ir nepieciešams atsaukties uz lymphology?

 • Ja Jums rodas pietūkums augšējo vai apakšējo ķermeņa daļām;
 • Ar limfmezglos šajā padusēs un cirkšņos reģionos, kakla un vēdera palielināšanās;
 • Ja zīmogu limfmezglu;
 • Kad sāpes limfmezglos.

Diagnostikas metodēm, ka ārsts pavada lymphology

Pirms veikt diagnostiskos pētījumus lymphology padomu par aptauju par pacientu rēķina sūdzību un raksturu slimības veikšanai. Tas izskaidro iespējamo cēloni slimības, un pēc tam pārbauda bojāto laukumu organismā. Lai apstiprinātu diagnozi lymphology izmanto šādas metodes:

 • Lymphoscintigraphy - pētījums, kurā limfa ceļš ievieš neliels daudzums radioaktīvo materiālu tiek skenēta, un kuģus;
 • Datortomogrāfija - x-ray, ļaujot slāņi vizualizēt orgānus un audus;
 • Magnētiskās rezonanses attēlveidošanas ir balstīta uz kopīgu izmantošanu, elektronisko un magnētiskajiem laukiem;
 • Duplex ultraskaņas skenēšana, kas ļauj noteikt likmi limfas plūsmas kuģiem un klātbūtnē šķēršļu;
 • Limfangiografiya - pētījums, kurā ievadīts limfas kuģi īpaši krāsvielas.
Яндекс.Метрика