Mammolog

Ārsta mammolog nodarbojas ar profilaksi, diagnostiku un ārstēšanu dažādu slimību krūts.

 Doctor mammolog nodarbojas krūts slimības
 Bieži vien ir situācijas, kad sieviete pamanīja pie izmaiņām krūts, nekavējoties pats briesmīgo diagnozi - vēzis. Bet patiesībā, piena dziedzeru dzīves sieviete laikā iziet virkni fizioloģiskās izmaiņas. Tātad, ja jums ir kaut nepatīkamas, jums nevajadzētu krist panikā. Mums jācenšas iecelšanu mammologu. Tikai speciālists var pienācīgi novērtēt stāvokli jūsu krūts, ja nepieciešams, pasūtījumu testi, diagnosticēt un noteikt atbilstošu ārstēšanu savlaicīgi.

Kādas slimības ārstē ar ārsta mammolog?

Pieņemšanā pie mammologu bieži ārstētām sievietēm ar slimībām, piemēram, mastīts, lactostasis cistas, fibroids, krūts, un citi. Lielākā daļa no šīm slimībām ir labs speciālists var izārstēt konservatīvu veidā, neizmantojot operācijas. Tāpēc ir svarīgi uzdot par pārskatīšanu mammalogy, dodas, lai redzētu viņu.

Ārstēšana ļaundabīgo krūts slimības ir onkologs-mammolog. Modern integrēta pieeja viņu attieksmi, daudzos gadījumos ļauj sasniegt pozitīvus rezultātus.

Konsultācijas mammalogy var būt nepieciešama, lai veiktu noteiktas medicīniskās procedūras un ķirurģijas iejaukšanās (IVF, krūšu rekonstrukcijas, uc).

Par konsultācijas mammologu arī konsultēties un sievietes, kas ir problēmas ar zīdīšanas bērniem.

Cik bieži man vajadzētu nākt uz uzņemšanu, lai mammologu?

Inspekcijas un pārbaudi biežums ar mammalogy ir atkarīga no daudziem faktoriem: iedzimtības, vecuma, klātesot citu ginekoloģisku slimību. Arī steidzama konsultācija mammalogy nepieciešams sievietēm jebkurā vecumā pie sākuma sāpes krūtīs un izdalījumi no krūtsgala.

Pēc trīsdesmit gadiem, sievietes, kuriem nav nekādu sūdzību un bez vēstures iedzimtības jānāk pie ārsta mammologu reizi 18 mēnešos. Kad viņi ir mastīts vai tuvi radinieki cieš no krūts slimībām, viņiem vajadzētu iet pie ārsta biežāk mammologu - ik pēc 6 mēnešiem.

Parasti pirmā pazīme krūts slimību sievietes vērsties pie ginekologa, kurš nosūta tos konsultēties ar mammologu kopš tikai viņš var veikt pilnu pārbaudi un pareizu diagnozi.

Bērni mammolog

Bērnu mammolog ārstē krūts saslimšanu laikā bērniem un pusaudžiem. Visbiežāk, iecelšana, pacienti nāk pie viņa ar šādām slimībām: iekaisuma pseidotumors, kaitējuma, asimetriju, hipertrofija krūts, fibroadenomu, krūšu vecuma. Ar savlaicīgu ārstēšanu mammolog ārsts var izrakstīt tiem adekvātu ārstēšanu, kas rada vairumā gadījumu uz pilnīgu atveseļošanos.  Konsultējoties ar ārstu mammalogy

Advice nepieciešams mammalogy visi pusaudžu meitenes laikā tā saukto "hormonālās vētras", kad tie bieži rodas krūts slimības izpaužas dažreiz daudz vēlāk, piemēram, grūtniecības vai zīdīšanas laikā.

Bērni mammolog ir jābūt ne tikai augsti kvalificēti speciālisti, bet arī psihologs, zinot psihisko stāvokli bērniem un pusaudžiem. Viņam jāspēj nodibināt sakarus ar saviem jaunajiem sieviešu dzimuma pacientiem, var izraisīt to sajūtu uzticību. Tātad, pirms jūs novest savu meitu pie ārsta, lūgt atsauksmes par mammoloģija ka vienmēr var atrast internetā vai mācītos no saviem draugiem.

Kādi eksāmeni parasti nosaka ar ārsta mammolog?

Inspekcija mammalogy kolekcijas sākas ar rūpīgu anamnēzi un palpē (sajūta) no piena dziedzeru. Ja nepieciešams, ārsts saimniecības ultraskaņu un / vai mammogrāfiju. Arī mammolog var iecelt citoloģija rīcību izdalījumi no sprauslas, vai šūnām, kas iegūti no biopsiju. Kad ķirurģiska ārstēšana krūts slimību obligāti veikta histoloģiskā analīze audu noņemts.

Яндекс.Метрика