Eksperts narkoloģijas

Narkologiem iesaistīti ārstēšanai un profilaksei alkohola, tabakas un narkotiku atkarības. Ārstēšana pacientiem var veikt gan slimnīcā un uz ambulatoro pamata. Pabeidzot pamatkursu, pacientiem vajadzētu būt ambulanci un regulāri nāk pie ārsta uz rehabilitācijas narkologs atbalstu panākts ārstējot pozitīvu rezultātu. Savlaicīga konsultācija psihiatrs palīdz novērst iespējamu neveiksmes remisijas un saasināšanos. Alkohola atkarība - Profile narkologs

Patoloģiskas teikts, ka psihiatrs izturas:

 • Tabakas smēķēšana;
 • Narkomānija;
 • Alkoholisms;
 • Vielu lietošanu;
 • Interneta atkarība;
 • Kompulsīvi azartspēles.

Kad jums ir nepieciešams lūgt padomu narkologa?

Visbiežāk pie ārsta Narkologs jau saņēmuši pacienti ar uzlabotas slimības stadijās. Bet agrāk tie ir atklāti, efektīvāku to apstrādi. Apspriešanās psihiatrs ir vajadzīgs šiem simptomiem:

 • Apātija;
 • Zaudēta kontrole pār savu rīcību;
 • Agresīva uzvedība;
 • Trauksme, kas notiek bez jebkāda iemesla, jo īpaši, ja tas pasliktina fizisku slimību;
 •   Pašnāvības domas un mēģinājumi;
 •   Halucinācijas;
 • Panic nedrošība, nemiers unmotivated.

Visi šie simptomi ir pirmās pazīmes rašanos atkarības. Medicīniskā pārbaude psihiatra noteiks šīs jaunās attiecības ļoti agrīnā stadijā. Ārsts varēs iecelt profilaktisku ārstēšanu, kas novērstu tās tālāku progresēšanu.

Kā psihiatra kārumus?

Ārstēšana jebkāda veida, atkarībā no pacienta vajadzībām un viņa ģimenes daudz drosmes un spēka, un arī aizņem ilgu laiku. Terapija ir komplicēta, jo psihiatrs vajadzētu likvidēt ne tikai fiziski, bet vissvarīgākais psiholoģiskā atkarība. Efektīvi ārstēt vielu ļaunprātīgu izmantošanu, var būt tikai ļoti pieredzējis ārsts. Tādēļ, dodoties uz uzņemšanu, pārliecinieties, ka lūgt atgriezeniskās saites Narkoloģijas tiem pacientiem, kas nāca pie viņa agrāk.

Ārstēšana narkotiku atkarības, vielu lietošanu, alkoholisms sākas ar detoksikācijas, ti, attīra ķermeni no uzkrātajiem toksīniem tajā. Tajā pašā laikā veikt darbības, kuru mērķis ir atbrīvojumu no abstinences simptomus, kas tautā pazīstams kā "sadalīšana". Medicīniskā apskate pie psihiatra privātpraksē

Detoksikācijas notiek galvenokārt caur hemosorption un plazmaferēzi. Turklāt pacients var būt ilgas glikozes, vitamīnus un zāles, kas uzlabo vielmaiņu. Detoksikācijas - tas ir viens no visbīstamākajiem posmiem ārstēšanas, lai tā būtu veikt tikai specializētā klīnikā. Nosūtot savu radinieku kādā klīnikā, pārliecinieties, lai uzzinātu visu informāciju par to (licenci, cik ilgi run, jums ir iespēja kontrolēt stāvokli pacienta, uc), kā arī uzzināt viedokļus par Narkoloģijas strādāt tajā.

Medicīniskā pārbaude psihiatra

Pieņemšanā uz narkologa nāk ne tikai pacientus. Bieži vien, kad darbs prasa fizisku pārbaudi ar obligātu pasāžas psihiatra. Inspekcija psihiatrs un arī iet pirms darba maiņas, daži no darbinieku kategorijas (piloti, šoferi, mašīnisti, uc).

Profilaktiskā veselības pārbaudes psihiatrs notika īpašā programma, kas ietver kas veic vielu ļaunprātīgu izmantošanu aptauju, laboratoriskās pārbaudes un psiholoģisko testēšanu. Ja ārsts ir pierādījumi, ka indivīds iepriekš ārstēti pēc narkotiku attīrīšanas iekārtām, viņam ir pienākums tos ņemt vērā, atzinuma.

Ja medicīniskās pārbaudes laikā tiks atklāts narkologa narkoloģiskā slimības simptomi vai ja pacients nepiekrīt noslēgumā ārsta, pilsonis nosūtīja papildu pārbaudes veica slimnīcā.

Яндекс.Метрика