Neirologs

Neirologs - ārsts, kas nodarbojas ar atklāšanu un ārstēšanu dažādu daļu nervu sistēmas slimībām. Pārvalda Neirologs nodarbojas nervu sistēmas slimības
 Neirologs atrodas daļas nervu sistēmas:

 • Brain;
 • Muguras smadzenes;
 • Perifērie nervi;
 • Veģetatīvo nervu.

Agrāk šī specialitāte ārsts sauca arī neirologs, bet termins ir novecojis un vairs neizmanto. Pacients var saņemt ieteikumus par skrīningu un ārstēšanu pie uzņemšanas pie neirologa pie poliklīnikā (ambulatori). Gadījumā, ja slimības, kas prasa īpašas aptaujas un procedūras, ir iespējams ārstēties specializētajā neiroloģisku statsionare.Konsultatsiya neirologs ir nepieciešama ārkārtas situācijās, piemēram, attiecībā uz insulta, aresta vai neiralģija sudorog.Vrach neirologs palīdz atšķirt slimību no somatisko nervu sistēmai ar "maska" nervu slimības.

Šodien, neirologs bieži ir saistītas vai šaurāku specializāciju, piemēram, psihiatrijas, epileptology vai osteopāta.

Pārbaude ar neirologa

Reģistratūrā, neirologs vispirms jautā par pacienta sūdzībām. Visbiežāk iemesls konsultāciju neirologs ir reibonis, ģībonis un galvassāpes, muguras sāpes, pavājināta koordināciju vai jutīgumu, atmiņas traucējumi, redzes vai dzirdes zudums, pastiprināta svīšana, nervozitāte un aizkaitināmība, bezmiegs.

Svarīga loma rašanos, nervu sistēmas slimībām, var būt dzīves veidu, apstākļus sava darba, ģimenes vēsturi konkrētām slimībām, traumām, blakus slimībām, uc Tas viss neirologs zināt, kad nopratināšanas pacientam.

Pie vispārēju pārbaudi pie uzņemšanas pie neirologa var tikt konstatēts augsts vai zems asinsspiediens, kas var spēlēt lomu rašanos insulta, kā arī ir viens no simptomiem distonija neurocirculatory.

Īpaša neiroloģiska izmeklēšana neirologs sniedz priekšstatu par nervu sistēmu. Šāds novērtējums ir jābūt visaptverošai un novērtētu visu daļu nervu sistēmā - no smadzenēm uz muskuļiem, kas innervated ar receptoriem. Turklāt apspriešanas neirologs laikā nekad neņemt vērā un izvērtējot augstākās nervu darbības.

Veikt neiroloģisku izmeklēšanu neirologu ir skaidra shēmu tās izdevumi par vērtēšanas kārtībā:

 • Psihe;
 • Galvaskausa nervi;
 • Kustības;
 • Reflex;
 • Jutīgums;
 • Koordinācija;
 • Gaita.

Aptauja neirologs Pirmo vietu atklāj bojājumus (aktuāls diagnoze), un pēc tam uz atsevišķiem simptomiem klīniskās diagnozes.

Pilnīgs Neirologs pārbauda apsekojuma rezultātus
   Neiroloģiskā izmeklēšana atklāj pacientam ar pazīmēm kaitējumu nervu sistēmai. Ja viens nav sūdzēties, tas ir parasti pietiek īss neiroloģisko pārbaude, kas par atsauksmēm neirologi aizņem ne vairāk kā 3 - 5 minūtes. Tas ietver novērtējumu apziņas, mācību mobilitāti sejas muskuļu un acīm (ieskaitot fundus acs, skolēnu), runas, muskuļu spēku rokās un kājās, un zoles cīpslu refleksi, gaita un sāpju jutību.

Dažreiz pat smagas neiroloģiskas slimības, atklāj pārkāpumus nervu sistēmas neizdodas, piemēram, ir uzbrukums epilepsijas. Šajā gadījumā, lai neirologs svarīgo medicīnisko vēsturi.

Papildu metodes neiroloģisku izmeklēšanu var ietvert rentgena, elektroencefalogrāfija (EEG), echoencephalography (EhoEG) rheoencephalography (REG), Doplera ultraskaņas (Doplera ultraskaņas), Elektromiogrāfija (EMG). Kā uzskata neirologi modernas attēlveidošanas paņēmieniem (CT, MRI, ultrasonogrāfija), var precīzāk un ātrāk veikt aktuālu diagnozi.

Tikai pēc pilnīga un rūpīga izmeklēšana pakļauj neirologs diagnozi un nosaka ārstēšanu. Saskaņā ar neirologi sarežģīta un svarīga daļa no viņu darba ir saziņa ar radiniekiem pacientu, kas ir jāzina par prognozi slimības un metodēm rehabilitācijas neiroloģisko pacientu.

Nervu sistēmas patoloģija

Nervu slimība - diezgan bieži patoloģija. Visbiežāk, neirologs ir tikt galā ar slimībām, piemēram:

 • Stroke;
 • Vestibulārā aparāta traucējumi;
 • Cardiopsychoneurosis;
 • Epilepsija;
 • Deģeneratīvas procesi nervu sistēmas (Alcheimera slimība, uc).
 • Iekaisuma procesi nervu sistēmā (neirīts, meningīts, encefalīts);
 • Slimības mugurkaula (muguras sāpes, trūce);
 • Traumas nervu sistēmu.

Turklāt daži no nervu sistēmas slimības ir skaidra cēloņu un seku attiecības ar fiziskām slimībām ķermeņa.

Pediatric Neurology

Inspekcija bērnu neirologs iekļauti apsekojumu programmā visiem bērniem līdz 1 gadam. Ir svarīgi to darīt ir agrīnā stadijā, lai garām patoloģiskas izmaiņas nervu sistēmā un bērns neizraisa aizkavēt tās attīstību. Turklāt, nervu sistēma bērnu ir labas rehabilitācijas iespējas un savlaicīgu ārstēšanu, ko neirologi atsauksmes var novest pie pilnīgas vyzdorovleniyu.Esli laikā nerīkojas, tad nākotnē tā var negatīvi ietekmēt apguvi, spēju koncentrēties un neatlaidība.

Nervu sistēma bērnu būtu iesaistīti tikai pediatrijas neirologa, jo pat daudzi pediatri grūti atšķirt normālu un patoloģisku nervu darbības zīdaiņiem. Inspekcija bērnu neirologs reizēm atklāj nepilnības nervu sistēmu, pat ja nav sūdzību no bērna vecākiem.

Par bērnu neirologs specifika, ka daļa no neiroloģiskām slimībām notiek drīz pēc dzimšanas, un tādēļ pastāv grūtības savākt medicīnisko vēsturi un sūdzības, kad bērns vēl nav teikts. Ārstēšanai neirologs parakstītājiem droša lietošanai pediatrijas pacientiem, un sagaida, ka tās svaru un bērna vecuma.

Labas atsauksmes par Neiroloģijas strādā ar bērniem - zīme, ka ārsts atrada kopīgu valodu ar bērnu un viņa vecākiem.

Яндекс.Метрика